Page 24 of 27

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 09.11.2018 17:22:10
by horex2
:baw:
se pridružujem obema komentatorjema :afro:
škoda, da sem moral prej spizditi na šiht :duno:
vse spedenano, pripravljeno za nizki štart,pritisk se dviga :cry_lol:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 23.11.2018 15:02:51
by horex2
včeraj zvečer skvoču u toti maribor u europark, kut sem biu zmejen z majkom za prevzem libelusovih stripu.
pa je pršu še vojko iz lenarta prou tku po stripe...zal, smo mal čez osmo moral it...
super debata...
hvala majku za dostavo stripov :baw: :baw:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.12.2018 9:11:03
by tilitili
Včeraj uživali ob hrani in pijači brez četrtega mušketirja. Eden ne pije več, kolo je kupu, shujšal...., drugi noče v Zagreb po LL turo, tretji doma leži s predpraznično vročico, četrti si je nakopal 4 babe nazaj domov, o stripih čedalje manj (kar seveda ni čudno glede na SLO strip sceno, post Interliber in Salon Bg krizi). :duno:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.12.2018 10:47:41
by Poli 78
tilitili wrote:Včeraj uživali ob hrani in pijači ...
...potem pa sama jada jada. :mrgreen: No, tili zna pojamrat, ampak vem, da ste uživali. :yes:

Mi se pa verjetno vidimo ob kakšni januarski... spomladanski priliki? Tale decemberski bazar ni bil nekaj pretirano obiskan.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.12.2018 14:17:58
by tilitili
Poli 78 wrote:
tilitili wrote:Včeraj uživali ob hrani in pijači ...
...potem pa sama jada jada. :mrgreen: No, tili zna pojamrat, ampak vem, da ste uživali. :yes:

Mi se pa verjetno vidimo ob kakšni januarski... spomladanski priliki? Tale decemberski bazar ni bil nekaj pretirano obiskan.
Smo se že dogovorili, da gremo januarja v Portal, ti častiš eno srpsko pojedino, ampak po njihovem Novem Letu, da ne uletimo v kako grozno gužvo. Ciejna? Sitnica. Je se pa ko maharađa. Aja, zate majo tut - predjedi so urnebesne, pač boš preskočil mesno plato pa bo.
Stripe si usput pozamenava....može?

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.12.2018 14:27:36
by Poli 78
Maah, hebeš Portal. :no:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 14.01.2019 21:15:36
by risar_69
A ste že šli kam?

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 15.01.2019 1:39:41
by tilitili
risar_69 wrote:A ste že šli kam?
Čakamo na povabilo...

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 15.01.2019 18:58:09
by horex2
:king:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 17.02.2019 14:02:00
by risar_69
Ste že šli? kakšna slikca :)

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 18.02.2019 15:10:57
by horex2
brem mene pa ne :censored_red: ...ko se pocajtam :yes:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 19.02.2019 11:26:25
by tilitili
horex2 wrote:breZ mene pa ne :censored_red: ...ko se pocajtam :yes:
Te je gripa zmatrala stari?

Mi gremo donc na pir....pridruži se nam. Sprehod do K5 ti ne bo škodoval, pol pa cukneš eno kokakolj pa pumfri čez pa bo.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 19.02.2019 23:15:51
by wer
Po 7.2. še eno srečanje danes za izmenjavo stripov. To bo branja...in to v glavnem krožijo Fibrice. Se nadaljuje v marcu...

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.02.2019 9:19:55
by horex2
:cry:
kdaj pridete naokrog? :duno:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.02.2019 11:05:25
by tilitili
horex2 wrote::cry:
kdaj pridete naokrog? :duno:
Ku boš:

- puvabu
- čevape, kubase, vratnik speku
- kajmak pa pečene paprike zrihtu
- bobi palčke, čips, bure nakupu
- liter činarja pa gajbo pira prpravu
- stripe iz Zg (Libellus) prpelu

Za tacajt maš pa tole:

Image