Page 23 of 27
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 18.09.2018 11:54:48
by wer
čist v redu je bilo, kva zdej. Važno, da smo se dobili po dolgem cajtu in kako rekl. Pa še neki za prebrat sem dobil.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 18.09.2018 12:07:44
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 18.09.2018 22:13:06
by tilitili
Na evo, Horex je ful slabe vole....
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 20.09.2018 0:10:31
by gombi
kerga žurerja

obljubm da vam naslednjic povem prigode iz ibize, al pa rajs ne, ste le ze v letih

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 20.09.2018 0:20:44
by tilitili
gombi wrote:kerga žurerja

obljubm da vam naslednjic povem prigode iz ibize, al pa rajs ne, ste le ze v letih

sej mamo pornhub
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 20.09.2018 11:29:35
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 20.09.2018 17:44:01
by tilitili
horex2 wrote:
Ti bom naslednjič razložu pa pokazu.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 21.09.2018 11:45:29
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 16.10.2018 7:41:40
by tilitili
Nisem mu uspel pokazat, ker je bila včeraj zvečer bolj izbrana družba, hrana po vseh smernicah moderne strežbe, trije hodi, ekskluzivna postrežba, dekoracije vrhunska, kvaliteta hrane skoraj izjemna, pila se je CocCola, voda z naravnimi dodatki in čaji, aperitivi so tudi bili in to tradicionalno knapovski, debeli dve uri smo se družili, smeha še vedno polno. Horex2 hvala.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 16.10.2018 8:23:47
by gombi
tilitili wrote:Nisem mu uspel pokazat, ker je bila včeraj zvečer bolj izbrana družba, hrana po vseh smernicah moderne strežbe, trije hodi, ekskluzivna postrežba, dekoracije vrhunska, kvaliteta hrane skoraj izjemna, pila se je CocCola, voda z naravnimi dodatki in čaji, aperitivi so tudi bili in to tradicionalno knapovski, debeli dve uri smo se družili, smeha še vedno polno. Horex2 hvala.
Horex tudi z moje stvari hvala, luštn je blo

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 16.10.2018 10:41:12
by wer
horex fajn si tole prpravu za r.d.

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 16.10.2018 12:50:25
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.10.2018 22:07:37
by wer
Danes na hitro obiskal Gregca v Kisovcu pa sta minili 2 uri kar prehitro. Nekaj stripov dal nekaj pa dobil. Sploh nisem imel pojma, da je bil Gregor ustanovni član 9.dimenzije. Ima tudi člansko izkaznico in nekaj tabel od začetnih stripov tako svojih kot od Mazata. Mi je bilo ful zanimivo...se bo ponovilo.

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 09.11.2018 8:35:22
by tilitili
Pica&pir&čvek&pipike pa lubice. vse to smo imeli včeraj na rojstnodnevni zabavi. Kot dodatek pa bojni posvet pred četrtkovim rampage, ko gremo zlupat zagrebški IL. Standardna postava. Mislim! Ni bila standardna postava, ker je polovica zasedbe nekam shujšana, dva pa itak ne morta nikamor več shujšat. Hvala Qrcu v višavah da prihaja obdobje zadebelitve. Aja pa hvala

Gombiju za vse.

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 09.11.2018 11:57:28
by wer
Se pridružujem - gombi, hvala za pogostitev.
Predvsem je bila tematika priprava na Interliber, kdaj štartamo na pot, koliko Fibric bo kdo vzel, koliko vseh stripov itd.
Brez gombija (ki še nima spiska) imamo trije za nakup 44 Fibric (5 od teh so že doma-prodal gombi), torej ostane še 39+gombijev spisek...torej verjetno okoli 55 Fibrinih albumov.
Pa kje so še ostali...
