Page 21 of 27

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 14.04.2017 8:37:39
by horex2
:yes: :cry_lol:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 12.05.2017 14:22:34
by horex2
včeraj....
bojni posvet..... :twisted:
k5.....
wer, gombi, horex,tili
trbovlje...... :twisted:
vsi točn, sam tilitili zamudu....... :wallbash:
stripovska debata,plan za makarsko :king:
pol pa uleti ena mlada bujna s platinastimi lasmi...... :angel:
gotovo :censored_red:
je use umrl :cry_lol: :cry_lol:
je mogla še defile nardit na izhodu iz gostišča, da ja ne bi key zamudil :cry_lol: :cry_lol:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 22.05.2017 12:33:22
by wer
včeraj, piknik, Poljane, pred dnevom mladosti obujali spomine:
ninel, tilitili in hčerka, lisac, Bernard in soproga ter moja malenkost. Tako smo se fajn mel, za žar skrbela stripovska mojstra, za solate jaz in Ružica, za pir pa tilitili...ga je zmanjkalo...skor. Sam ta rdeč je ostal. Pa še darilo na koncu. Velika zahvala Bernardu! :baw:
Kakšno sliko bo pa tili prilimal.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 22.05.2017 12:56:59
by tilitili
wer wrote:včeraj, piknik, Poljane, pred dnevom mladosti obujali spomine:
ninel, tilitili in hčerka, lisac, Bernard in soproga ter moja malenkost. Tako smo se fajn mel, za žar skrbela stripovska mojstra, za solate jaz in Ružica, za pir pa tilitili...ga je zmanjkalo...skor. Sam ta rdeč je ostal. Pa še darilo na koncu. Velika zahvala Bernardu! :baw:
Kakšno sliko bo pa tili prilimal.
Samo partizani smo bili. Nobenih kvizlingov.... Harmonke so žgale pa Na juriš smo pel, Herca je zmanjkal, Krampa je neki malga ostal, čevapi&pleskavice&pipike ornk dobre. Solate sem požrl za enga Dareta pa tri Polije; še psica se je nažrla pšanca.

Bernard in njegova gospa žena sta ornk simpatična, škoda ker mularije ni blo za našo tamalo.
Kar nekaj podrobnosti o delu in življenju Bernarda smo izvedeli, kritizirali&hvalili izdelke, ter hkrati nafehtala še originalne printe s posvetilom mojstra.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 31.05.2017 15:25:58
by horex2
:yes:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 26.07.2017 14:08:47
by horex2
:yes:
včeraj bojni posvet v k5,trbovlje...
tili zamudu sam 1 (ENO) urco....
smo mel u zobah sam stripe, pomfri in solato.sam jst solate ne jem, tko da :king: :cry_lol:
super smo se mel.
pa risbe iz makarske smo prekomentiral.... :baw: :baw:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 26.07.2017 20:50:48
by tilitili
horex2 wrote::yes:
včeraj bojni posvet v k5,trbovlje...
tili zamudu sam 1 (ENO) urco....
smo mel u zobah sam stripe, pomfri in solato.sam jst solate ne jem, tko da :king: :cry_lol:
super smo se mel.
pa risbe iz makarske smo prekomentiral.... :baw: :baw:
Midva z Werom pa še pšanca na žaru pa pir.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 11.08.2017 9:24:59
by jang
Včeraj stripovska debata s Tilijem v baru Allo Aloo Bohinjska Bistrica....pir, radler, čips in bobi palčke :angel:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 11.08.2017 12:32:49
by tilitili
jang wrote:Včeraj stripovska debata s Tilijem v baru Allo Aloo Bohinjska Bistrica....pir, radler, čips in bobi palčke :angel:
Puzabu si na tanajlepš celega večera.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 12.08.2017 11:42:14
by jang
To nima veze s stripi :cry_lol:
Zaenkrat :mrgreen:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 10.09.2017 6:32:03
by jang
Včeraj druženje in zajebancija pri Izzy-yu....o stripih bolj malo, ali pa sem jaz zamudil :lol:
Uletel ko so pregledevali zbirko bankovcev in kovancev, Daretov nos je prišel na svoj račun :cry_lol:
Niso ble sam kosmate roke :baw:
Slike verjetno bodo, paparaci Lux je mel kanon s sabo.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 10.09.2017 12:21:59
by izzy
Ja, je blo prou fletn :) Lepo vas je blo vidt izven bazarja...
O stripih sva ene dve rekla sam midva s Polijem ... pa mal smo predebatiral med ogledom moje skromne zbirke :)

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 16.10.2017 22:23:05
by tilitili
Prvi pripravljalni miting za Inteliber - spiski urejeni, finančne konstrukcije v večini pripravljene, dodajamo še novosti; nekateri se moramo še odločit ali 25 knjig, al še kake 3, 4 zraven. Sva pa dva stripoholika ornk zreducirala "masthevuše", nekaj je še pogojnih, precej jih je navedeno pod "prebrat".

Hkrati smo si potalali rojstnodnevna darila in zaključili večer brez alkohola. Vam povem, da je to kr ornk izziv.

Naslednji sestanek še en rojstni dan, dopolnjevanje spiskov in priprava logistike.

Moje darilo:

Image

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 19.12.2017 23:12:26
by risar_69
Hvala za lep večer vsem striperašem in zasavcem posebej, ki ste prišli kompletirani. Po dolgem času sem videl ogromno strip_arjev na enem kupu :yes:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.12.2017 10:37:04
by horex2
ja, res je bilo fajn včeraj :baw:
sem pa pogrešal polija,le kje hudiča je obstal?
pa daretu tud... :duno: a zdej sam še za pipikam laufa al kuga pol?...kuker je zrnec zapel u reklam....pooo haaa naa piiiii ška, maeeeno nogooooo viiiiiiška :cry_lol: :cry_lol: