Page 3 of 9
Posted: 03.02.2008 16:05:37
by 6ar
Posted: 28.02.2008 22:54:57
by sloppy
Posted: 29.02.2008 0:44:16
by sloppy
Posted: 11.05.2008 14:54:31
by Ruki
Posted: 13.06.2008 17:31:47
by risar_69
Posted: 14.06.2008 22:02:26
by sunciox
Jst poznam en zelo odličen srbski forum, k si lahko lovdam stripe kokr mi je žellja, ful hudo, majo preko 10 tisoč skeniranih stripov iz Ex-yu.
Pozdrav vsem

Posted: 14.06.2008 22:44:38
by Ruki
Srt wrote:Jst poznam en zelo odličen srbski forum, k si lahko lovdam stripe kokr mi je žellja, ful hudo, majo preko 10 tisoč skeniranih stripov iz Ex-yu.
Pozdrav vsem

Jaz pa poznam prodajalne, kjer lahko kupiš več 100 000 stripov. In kaj to koristi ostalim.
Posted: 15.06.2008 11:36:50
by sunciox
Ruki wrote:Srt wrote:Jst poznam en zelo odličen srbski forum, k si lahko lovdam stripe kokr mi je žellja, ful hudo, majo preko 10 tisoč skeniranih stripov iz Ex-yu.
Pozdrav vsem

Jaz pa poznam prodajalne, kjer lahko kupiš več 100 000 stripov. In kaj to koristi ostalim.
Nč sam to je dobr zame k mi ni treba plačevati za stripe, ker vse dobim v .cbr formatu.
Posted: 15.06.2008 12:44:40
by resevalec
Srt wrote:Ruki wrote:Srt wrote:Jst poznam en zelo odličen srbski forum, k si lahko lovdam stripe kokr mi je žellja, ful hudo, majo preko 10 tisoč skeniranih stripov iz Ex-yu.
Pozdrav vsem

Jaz pa poznam prodajalne, kjer lahko kupiš več 100 000 stripov. In kaj to koristi ostalim.
Nč sam to je dobr zame k mi ni treba plačevati za stripe, ker vse dobim v .cbr formatu.
a pa bi jo lahko zauupal - a je to na verziji "privat stran".
Posted: 15.06.2008 12:59:29
by ninel
Ena od strani, kjer imajo skenirane stripe (predvsem ZS in LMS) je tudi:
http://www.stripovionline.com/
Posted: 16.06.2008 19:37:57
by Jure
Ko mate tele strip strani pregledane, mi prosim ker pove, če je kje kak strip o TORPEDU gor???
Posted: 10.07.2008 16:15:18
by Boris Marinković
Je en forum, kjer je odprta tema o stripih, forumaš pa sameva. Če se komu da, se lahko pridruži na:
http://www.kmnvrabel.webs.com
Greš na tale zgornji (ali spodnji, če bo delal) link, klikneš Forum in pogledaš temo Leposlovje, kjer najdeš tudi temo o stripih. In če bi se rad kdo vključil, se samo registriraš pa je.
http://kmnvrabel.mojforum.si/kmnvrabel-about44.html
Posted: 16.07.2008 23:43:00
by risar_69
Posted: 21.10.2008 22:46:02
by Ruki
http://www2.arnes.si/~gzver/arhiv%20200 ... irnik.html
Starost 18+ zaradi vsebine, ali pa ogled s starši oz. zakonitim skrbnikom!
Posted: 21.10.2008 23:30:49
by sloppy
http://www.komics-live.com/
kr uredu stran z kr velikim arhivom in vsemi novimi izdajami razen marvel-a