Page 3 of 4
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 11:25:40
by gombi
6 pack smo skrili, žene prebirajo ta forum

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 11:28:10
by TomDar
wer wrote:danes smo izvedeli, da gre tudi horex na Mafest (to bo njegov prvi). Že delamo plane....evo še ena slikca:
Too, Horex, prvega se ne zaboravlja

mater boš užival
@gombi: priznal si en six pack, torej sta še dva bila skrita

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 12:16:23
by tilitili
evo dva skrita:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 12:42:12
by TomDar
tilitili wrote:evo dva skrita:

Ne, ta dva se vidita tudi na prvi sliki, govorim da sta bla še 2 x six packa skrita

Fantje vi ga samo žurajte, samo opušteno

V Makarski si bomo pa duška dali

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 13:02:59
by wer
Ej Dare, sej nočejo nič pit, še za jest sem jih moral prositi. En dan prej sem se matral in pekel kolač, oni pa s seboj prinesejo čips in napolitanke. Eh...pa da veš, da sem komaj našel recept na kulinariki.net, ratal je pa tole:
Dva kosa sta še ostala...kot se vidi na prejšnji sliki.
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 14:23:04
by TomDar
Če si ti to spekel svaka čast, čista 10ka za izgled in prezentacijo...
Na žalost, bi jo jaz pustil na miru

oziroma, ti tudi nebi mogel pomagat da jo smažeš

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 14:37:28
by Poli 78
Lahko odpreš obrt!

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 15:54:32
by wer
Malo smo se hecali! Je pa moja res spekla, jaz sploh nisem za v kuhinjo.

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 16:09:31
by Poli 78
Obrt lahko zapreš, naj jo odpre žena.

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 13.03.2015 16:24:39
by tilitili
eeeeeh......če ne bi bilo gospe Werove.....

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 23.04.2015 6:22:26
by horex2
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 23.04.2015 8:04:19
by tilitili
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 23.04.2015 12:57:02
by wer
horex nam je povedal, da že od februarja sanja čevapčiče in je komaj čakal na prvi piknik letos! Smo mu morali narediti uslugo in priti.
Je pa dobro spekel. Majster.

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 24.04.2015 13:47:07
by horex2
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 03.05.2015 21:08:20
by tilitili