Page 3 of 4

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 11:25:40
by gombi
6 pack smo skrili, žene prebirajo ta forum :cry_lol:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 11:28:10
by TomDar
wer wrote:danes smo izvedeli, da gre tudi horex na Mafest (to bo njegov prvi). Že delamo plane....evo še ena slikca:
Too, Horex, prvega se ne zaboravlja :) mater boš užival :)

@gombi: priznal si en six pack, torej sta še dva bila skrita :) :) :)

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 12:16:23
by tilitili
evo dva skrita:

Image

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 12:42:12
by TomDar
tilitili wrote:evo dva skrita:

Image
Ne, ta dva se vidita tudi na prvi sliki, govorim da sta bla še 2 x six packa skrita :)
Fantje vi ga samo žurajte, samo opušteno :)
V Makarski si bomo pa duška dali :)

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 13:02:59
by wer
Ej Dare, sej nočejo nič pit, še za jest sem jih moral prositi. En dan prej sem se matral in pekel kolač, oni pa s seboj prinesejo čips in napolitanke. Eh...pa da veš, da sem komaj našel recept na kulinariki.net, ratal je pa tole:

Image

Dva kosa sta še ostala...kot se vidi na prejšnji sliki.

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 14:23:04
by TomDar
Če si ti to spekel svaka čast, čista 10ka za izgled in prezentacijo...
Na žalost, bi jo jaz pustil na miru :) oziroma, ti tudi nebi mogel pomagat da jo smažeš :)

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 14:37:28
by Poli 78
Lahko odpreš obrt! :yes: :baw:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 15:54:32
by wer
Malo smo se hecali! Je pa moja res spekla, jaz sploh nisem za v kuhinjo. :D

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 16:09:31
by Poli 78
Obrt lahko zapreš, naj jo odpre žena. :mrgreen: :angel:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 13.03.2015 16:24:39
by tilitili
eeeeeh......če ne bi bilo gospe Werove..... :duno:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 23.04.2015 6:22:26
by horex2
:king:
včeraj picnic uspel na polno....gombi falil.... :baw: :baw:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 23.04.2015 8:04:19
by tilitili
Mater je mesa ostal.....in smo spoznali novega kumarata Andreja = motorist&stripar, specialist za Alan Forda. Evo par slik:

Image

Image

Image

Image

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 23.04.2015 12:57:02
by wer
horex nam je povedal, da že od februarja sanja čevapčiče in je komaj čakal na prvi piknik letos! Smo mu morali narediti uslugo in priti. :D
Je pa dobro spekel. Majster. :yes:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 24.04.2015 13:47:07
by horex2
:psst: :angel:
sem mogu včeri še 1x ponovit :duno:
:yes: :yes:
sam druga ekipa... :yes:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Posted: 03.05.2015 21:08:20
by tilitili
Image


Image