Nepobedivi / Okružen mrtvima

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke, Ruki

.
Posts: 95
Joined: 12.06.2005 15:04:50

Post by . »

V petek pride #8, tako da če so interesenti kar povejte
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Jaz sem za, čeprav sem mislil iz BG naročiti.
Povej ko bo !
Odstrani se pošast!
User avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Posts: 746
Joined: 07.03.2005 21:38:47
Location: Ljubljana

Post by Mioke »

Aco wrote:V petek pride #8, tako da če so interesenti kar povejte
En izvod seveda zame!
.
Posts: 95
Joined: 12.06.2005 15:04:50

Post by . »

Lahko naročite tudi iz Beograda, sploh ni problema.

Imel bom pa tudi komplete 1-8 tako da če je še kak interesent za NE/OM lahko poveste(najboljše na mail).

Cen še ne vem, se mi zdi da se bo dalo zmenit za 350-400 sit/kom.Vprašal bom Dekaro,
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Aco wrote:Lahko naročite tudi iz Beograda, sploh ni problema.

Imel bom pa tudi komplete 1-8 tako da če je še kak interesent za NE/OM lahko poveste(najboljše na mail).

Cen še ne vem, se mi zdi da se bo dalo zmenit za 350-400 sit/kom.Vprašal bom Dekaro,
Če je možno bom vzel le osmico, se spomniš kaj si mi obljubil ko sem od 1-6 naročil od tebe ? Da me boš zalagal do konca, sedaj ko si me navadil na te stripe :). No 7 sem na crš-ju kupil. Za osmico pa nisem vedel da jo boš ti imel.
Iz BG bo še dosti zanimivih zadev, tako da lahko tega pri tebi vzamem.
Odstrani se pošast!
.
Posts: 95
Joined: 12.06.2005 15:04:50

Post by . »

Dare,mam eno prošnjo zate: a bi bil pripravljen vzet vse stripe, ki jih bodo fantje naročili in jih potem razdelil ko imate srečanje?Nimam časa za pošiljanje po pošti.

Res mi je vseeno ali jih vzamete od mene ali od AF,pomembno je da se stvar prodaja.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Aco wrote:Dare,mam eno prošnjo zate: a bi bil pripravljen vzet vse stripe, ki jih bodo fantje naročili in jih potem razdelil ko imate srečanje?Nimam časa za pošiljanje po pošti.

Res mi je vseeno ali jih vzamete od mene ali od AF,pomembno je da se stvar prodaja.
To je tudi moja poanta. Zato sem rekel da bi raje od tebe vzel, ker tako bo neka boljša slika o tem koliko dejansko v sloveniji jih kupuje. Kot sem rekel nisem vedel da boš imel 8 ti čez. Torej, za naprej tudi pričakujem da boš ti imel in me imej kar na listi, ni treba nič spraševati, samo povej da imaš pa je :)
Drugače pa lahko daš meni, ni panike, jaz tudi ne mislim kaj preveč po pošti pošiljat, saj bodo prišli iskat na srečanja, za tistih par ki ne morejo, pa se bom že potrudil in poslal.

Drugače, pa lahko tudi ti uletiš na srečanje ko bo, vsaj da mi predaš stripe ?

PS: aha, kdor želi (poleg Miokeja in mene) NE/OM št 8 ali komplete od 1-8 ali katerokoli ostalo cifro javite tukaj na ta topic. Cene pa kot je Aco rekel.
Odstrani se pošast!
User avatar
Mulder
Posts: 308
Joined: 29.01.2005 15:04:36
Location: Nova Gorica

Post by Mulder »

Živjo!

Naročam komplet 1-8, po stripe bi prišel na naslednjem srečanju, ko bodo na voljo seveda.:)

LP
WATCHMEN-The greatest piece of popular fiction ever produced.

Who watches the watchmen?
.
Posts: 95
Joined: 12.06.2005 15:04:50

Post by . »

Se opravičujem ampak zaradi moje napake stripov nisem dobil,tako da bo potrebno počakati še nekaj časa-najkasneje do Mafesta.Lahko pa jih naročite od AF(mogoče ima nižje cene).
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Aco wrote:Se opravičujem ampak zaradi moje napake stripov nisem dobil,tako da bo potrebno počakati še nekaj časa-najkasneje do Mafesta.Lahko pa jih naročite od AF(mogoče ima nižje cene).
strip je v AF-ju 1,3€, vendar dvomim da bomo prej kot MAfest naročal?
Odstrani se pošast!
.
Posts: 95
Joined: 12.06.2005 15:04:50

Post by . »

No,stripi so končno prišli.

#8 - 400SIT
komplet 1-7 - 2500SIT

Prosil bi da stvar odrihtamo najkasneje do sredine naslednega tedna,torej pred Mafestom.Po moje je najbolj pametno da svoje želje sporočite tukaj,z Daretom pa se dobiva enkrat naslednji teden ko mu bom dal stripe.Če je kdo za kakšo drugo varijanto,naj pove.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Aco wrote:No,stripi so končno prišli.

#8 - 400SIT
komplet 1-7 - 2500SIT

Prosil bi da stvar odrihtamo najkasneje do sredine naslednega tedna,torej pred Mafestom.Po moje je najbolj pametno da svoje želje sporočite tukaj,z Daretom pa se dobiva enkrat naslednji teden ko mu bom dal stripe.Če je kdo za kakšo drugo varijanto,naj pove.
Jaz se strinjam.
Stripe bi lahko potem ostali prevzeli na naslednjem srečanju (enkrat do sredine tega meseca) kjer boste lahko izpolnili pristopne izjave za društvo.
Odstrani se pošast!
.
Posts: 95
Joined: 12.06.2005 15:04:50

Post by . »

V številki 8 se nahaja tudi enostranski geg-strip v pasicah Calvincible&Bobbes, parodija na Calvin&Hobbes.Avtor je Renato Vladimir,bolj znan Renky.

Sicer je pa stvar taka,da imam samo še 2 kosa #8
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Aco wrote:V številki 8 se nahaja tudi enostranski geg-strip v pasicah Calvincible&Bobbes, parodija na Calvin&Hobbes.Avtor je Renato Vladimir,bolj znan Renky.

Sicer je pa stvar taka,da imam samo še 2 kosa #8
Upam, da je ena od 8 zame :)
Drugače imam že naročilo za dva kompleta od 1-8 a boš imel dovolj na zalogi, ali bo treba za ostale iz BG naročiti ?
Odstrani se pošast!
.
Posts: 95
Joined: 12.06.2005 15:04:50

Post by . »

Brez skrbi,tvoj strip te čaka.

Sicer pa če že imaš dve naročili za 1-8, je stvar urejena in #8 nimam več(dobim jo na Mafestu).Komplete 1-7 pa imam potem samo še 2.Maš mogoče čas jutri popoldne?

Na Mafestu dobim še #9,ki bo tam premijerno objavljena,in pa še eno presenečenja s strani Lavirinta(ne morem povedati za kateri strip gre,ker je še v izdelavi in je 50-50 možnosti da bo do takrat izšel)
Post Reply