IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke
Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
čestitke organizatorjem in udeležencem...lepo da je spet nekaj uspelo 
Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
Lepo vas je bilo vse srečati. 
Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
Odlično se je izteklo, bomo probali kaj slik objaviti, nekaj je Lux slikal ...
Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
Super je bilo, vreme nas je obdarilo celo s soncem.
Našamaral sem se žoge, užival v družbi. Videl celo kar nekaj spidermanov (kako čuvajo mrežo
)
Vglavnem super, to moramo ponovit.
Našamaral sem se žoge, užival v družbi. Videl celo kar nekaj spidermanov (kako čuvajo mrežo
Vglavnem super, to moramo ponovit.
Odstrani se pošast!
Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
TomDar wrote:Videl celo kar nekaj spidermanov (kako čuvajo mrežo)
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
Ma ja, melem za oči...tilitili wrote:TomDar wrote:Videl celo kar nekaj spidermanov (kako čuvajo mrežo)
![]()
![]()
vsaj trije smo bli in to half-naked costumeless
Upam, da se bo luxu film na digitalcu "osvetlil" , pa da ne bo slik
Odstrani se pošast!
Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
Malo z zamudo, fotke iz piknika, za fotoaparatom se je skrival Lux:
https://picasaweb.google.com/1139356577 ... uni1L6RngE#
Par vzorčnih


https://picasaweb.google.com/1139356577 ... uni1L6RngE#
Par vzorčnih
Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012
na eni od slik ma macon tri šape... 
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.