imam še eno vprašanje za Dareta:
a mogoče poznaš uporabnika z nikom: boogin1?
ne odgovarja na maile - sicer je pozdravnega poslal,
potem pa na moje neč nobenega odgovorja ?!?
Prodajalec/ka "mia"
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
Ne, mislim da se še nisva videla! Poznam ga po nicku, drugače ne.Nobody wrote:imam še eno vprašanje za Dareta:
a mogoče poznaš uporabnika z nikom: boogin1?
ne odgovarja na maile - sicer je pozdravnega poslal,
potem pa na moje neč nobenega odgovorja ?!?
Mogoče je pa zaseden ali odsoten, pa se bo javil!
LP
Odstrani se pošast!