Prodajalec/ka "mia"

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

imam še eno vprašanje za Dareta:

a mogoče poznaš uporabnika z nikom: boogin1?
ne odgovarja na maile - sicer je pozdravnega poslal,
potem pa na moje neč nobenega odgovorja ?!?
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Nobody wrote:imam še eno vprašanje za Dareta:

a mogoče poznaš uporabnika z nikom: boogin1?
ne odgovarja na maile - sicer je pozdravnega poslal,
potem pa na moje neč nobenega odgovorja ?!?
Ne, mislim da se še nisva videla! Poznam ga po nicku, drugače ne.
Mogoče je pa zaseden ali odsoten, pa se bo javil!

LP
Odstrani se pošast!
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

ok, hvala

bom še počakal
Post Reply