MALI OGLASI

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Post by horex2 »

:cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

horex2 wrote::cry_lol:
:?:
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

Jang pa cijena prava sitnica :lol:
Samo 100 AF od Vjesnika pa je biznis sklenjen :lol:
GOTOF JE!
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

Gusar wrote:Jang pa cijena prava sitnica :lol:
Samo 100 AF od Vjesnika pa je biznis sklenjen :lol:
Your point is beeing?
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

Kar dosti sprašuješ :)
A glede na tvojo inteligenco boš tudi sam našel odgovore na tvoja vprašanja :lol:
GOTOF JE!
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

Mocivnik wrote:hmmmm...nobenega več? kakšno pa imaš ponudbo?
napiši koliko bi rad zanj...
če bi rad stripe, napiši kaj te zanima in bom probal najt kaj
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

hehehe, kot je ze samoumevno iscem slo afje, in sicer te: viewtopic.php?t=1364&highlight=
ce imas varianto pove, ce ne se bova pac kako drugace zmenila
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

Si ze nasel kaj?
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

nimam nič slovenskih...reči mi raje ceno v denarju
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

ja nevem, recima okoli 4€ + PPT, kot je na http://www.mimovrste.com/katalog/produc ... =kabel+usb...
OK?
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

se opravičujem za gnjavažo...sem ga naročil skupaj s kartico na mimovrste
ZiPi
Posts: 135
Joined: 31.10.2005 18:27:11
Location: Celje
Contact:

Post by ZiPi »

moji oglasi, če slučajno koga zanima :wink:
User avatar
piška
STRIPOHOLIK
Posts: 168
Joined: 19.11.2006 22:59:10
Location: postojna

Post by piška »

Če koga zanima (al pa če koga poznate)
imam dva otroška stolčka TRIPP TRAPP
od firme Stokke - original za prodat!
Stolčka sta nova, zapakirana in uporabna
za otroke od treh let naprej (tudi manj, če
ima stolček varovalo)! Barva je rdeča (češnja)!

Cena za stolček = 85€ (v baby centru
je cena 136€ - menda)!
strip je zakon
User avatar
mister-no
Posts: 1350
Joined: 10.02.2005 11:25:46
Location: ...
Contact:

Post by mister-no »

http://www.bolha.com/oglas2417743

7 takih stripov, vsak po 50€. trije maxmagnusi in nekaj zvitorepčevih romanov. Jih pa prodaja "teta" čigava pa nevem:wink:

Nenazadnje sem jaz cel komplet prodal za 50€

PS: kaj pa mislite o tem spodaj? :twisted:
http://www.bolha.com/oglas2576868
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

mister-no wrote: PS: kaj pa mislite o tem spodaj? :twisted:
http://www.bolha.com/oglas2576868
Niti za teeto niti zate nebi zgubljal besed.

Edino kar si dosegel s svojimi oglasi je da bežim daleč od njih, še mister no junak se mi je skoraj zameril in to samo zato, ker si ga izbral za svoj nick... !

Mislim, resno. Dvakrat trikrat prodajaš nekaj kar ne misliš prodati, potem reklamiraš in daješ nenormalne cene. (govorim za ta oglas, ki si ga objavil, durače cene lahko vsak postavlja kot želi... trg odloča)

NE res, a ti provociraš, ali kaj, potem pa še sprašuješ :(
Odstrani se pošast!
Post Reply