Page 20 of 27
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 02.04.2017 16:54:49
by tilitili
Kak Gombi? Preveč mehurčku j blo, zgleda....
Kukrkol, par slik:


Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 03.04.2017 11:33:21
by wer
Poli 78 wrote:Yup! Super dan v super družbi, vreme tut ko šus ... nazaj pa gorsko-cestni rally do cuga.
Ma, o stripih je blo še najmanj govora.
Vse je bilo super z izjemo gorsko-cestnega relija - mi je bilo malo slabo ampak sem bil tiho, da nebi tili upočasnil in bi potem poli zamudil zadnji vlak za Ljubljano ob 19.42.
Tako, da sem od pira do cynara prešaltal na čaj!
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 03.04.2017 11:51:28
by Poli 78
wer wrote:... da nebi tili upočasnil in bi potem poli zamudil zadnji vlak za Ljubljano ob 19.42.
Mislim, da smo se na postajo
pripeljali pribrzeli ob 19.45 ... vlak pa samo minutko za nami. Na srečo je tudi tokrat zamujal (odhod iz Lj. dopoldne je tudi zamujal za dobrih 20 min ... samo razloga ne vem, ker je vlak ves čas stal na postaji).
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 03.04.2017 13:27:36
by tilitili
wer wrote:Poli 78 wrote:Yup! Super dan v super družbi, vreme tut ko šus ... nazaj pa gorsko-cestni rally do cuga.
Ma, o stripih je blo še najmanj govora.
Vse je bilo super z izjemo gorsko-cestnega relija - mi je bilo malo slabo ampak sem bil tiho, da nebi tili upočasnil in bi potem poli zamudil zadnji vlak za Ljubljano ob 19.42.
Tako, da sem od pira do cynara prešaltal na čaj!
Ni šlo drgač. Saj, če ne bi bilo treba po vajf v Prebold, bi šlo vse kot namazano brez pretiravanja.
Ob 19:38 smo bili v zgornjih Trbovljah, ob 19:45 že na zagorski postaji. Ko sem od Prebolda proti Mariji reki ugotovil, kako sta čudežno Poli in Wer utihnila, se mi je kar zdelo, da je nekomu slabo in ima pico/pir/cockto/cynar že za zobmi. Pa sem malo upočasnil, malo smo posekali in polagali ovinke, pa je šlo. Spust iz Podmeje ni bil ravno idealen, srečo smo imeli tudi s tremi zelenimi semaforji skozi Trboule....
Priznam, komot bi lahko počasneje vozil, saj smo vlak prehiteli vsaj za minuto. Upam, da vaju zadaj ob malce premetavajoči vožnji ni bilo strah.
Bomo morali naslednjič se poslavljat bolj na brzino.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 04.04.2017 8:28:07
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 04.04.2017 8:59:13
by Poli 78
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 04.04.2017 9:29:36
by tilitili
poli pride v Zasavje samo še z vlakom - po tirnicah lepo naravnost z max hitrostjo 80 km/h in povprečno 58 km/h
-------
Kako si me ti razočaral...tako me že dolo ni nihče.
Do sedaj si v mojih očeh veljal za

vzornega šoferja, previdnega motorista, zavednega udeleženca prometa z izjemnim občutkom za varnost v prometu, uvidevnega voznika. Ampak to kar sem videl v soboto od Letuša do Šentruperta

(kaj si počel vmes, ko si se izgubil, pojma nimam in niti nočem vedet) me je krepko razočaralo

.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 04.04.2017 11:16:43
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 04.04.2017 12:23:45
by tilitili
horex2 wrote:
po predpisih...
...my ass!

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 11.04.2017 20:46:52
by risar_69
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 12.04.2017 11:23:37
by wer
Thanks. To pa zrihta moja svakinja.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 13.04.2017 6:29:46
by horex2
učeri....
u zagurji.....
u garaž.....
tilitililiti.....
wer.....
gombi......
horex2.......
pa gregc......super možakar,restavrator,inovator, nidani,zelo uspešen
debata kr neki vse po malem
AMPAK, za rundo je pa dal

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 13.04.2017 10:38:06
by tilitili
horex2 wrote:
pa gregc......super možakar,restavrator,inovator, nidani,zelo uspešen
Ornk posebnež. Mu špila 348/uro. Tolk zamisli pa idej pa še poratajo mu. Đubox, avto, kombi, motorji, žmiguci, fitnes, boks, glasbila, cvetličarno ima za sproti in se v njej niti več ne zadržuje ali pa dela, razen posebnosti, kot so poroke, pogrebi, obletnice....A ste še ostali, pa je dal za rundo? Pridn.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 13.04.2017 13:27:36
by wer
Res zanimiv človek, ki je popestril srečanje tako, da nismo debatirali samo o ženskah in žaru oz. hrane na žaru pa še malo o stripih (jebelacesta, kmalu bomo kot Stare Furune - če še kdo ni prebral bytheway priporočam in takoj boste vedeli o čem mislim).
Nekaj debate je bilo na zadnjem bazarju med luxom in cortom, da išče jang prostor za piknik?? Pogovor se je dotaknil tudi na včerajšnjem srečanju ampak nihče ni nič konkretnega vedel razen horexa, ki je že nekaj napeljeval na gorenjsko navezo.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 13.04.2017 14:51:53
by tilitili
wer wrote:.... razen horexa, ki je že nekaj napeljeval na gorenjsko navezo.
Ja res je. Horex je v zadnjem letu že mal gorenca postal.