Page 19 of 27

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 03.12.2016 20:10:19
by wer
horex legenda. :yes:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 13.01.2017 9:44:07
by horex2
:yes:
včeraj smo ga pr tiliti žžžgal do 10 ure zvečer.....
nas je pogostil s frišno pečenimi sladicami... :baw:
pa kokto,pivo slivovko,rizle......
nidani :cry_lol: :cry_lol:

huot pa tkutku,zdej še bol čudn kut prej :cry_lol: :cry_lol:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 13.01.2017 10:56:32
by tilitili
pejt u qurac :cry_lol: :cry_lol:

ImageImage
Image

pa če niste purajtal (OK razen Polija!):

Image

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 13.01.2017 10:59:54
by Poli 78
A tolk je bla ura!? Vi pa že "čaj" skuhal in "cookije" pomalcal ... :angel:

Ste cel manifest obdelal? :mrgreen:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 13.01.2017 12:26:58
by wer
Ma ne, tili hoče pokazat novo "Festino" na zapestju.
Pojedl pa spil vse kar je blo, ok, edino kis je še ostal (hoexovo novoletno darilo-thanks).
Zaupno: poli, v zelenih predalih ni nič zanimivega...(en lateks pa še neki svilenga se tam flosa...)
Komunistični manifest pa je tokrat zame, dobil za darilo. Hvala!
bo še zanimivo...
sledi 22-tega

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 23.01.2017 11:59:39
by horex2
včeraj zapil ,zajedl ,zboulal tilitililitija in vjera..... :baw: :baw:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 23.01.2017 12:58:04
by wer
luštno je blo. Mene in tilija neč ne boli - ni musklfibra, ha, ha. Kegli se pa pošteno tresejo, ko kuglo v roke prime horex!! To je šus, ej. Pa še ena slikca:

Image

ja, horex sedi, je tud že mal zmatran. :D

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 24.01.2017 6:46:32
by horex2
:cry_lol:
kurba, duans pa čutm zategnjenost.....
ja,ja, se mi zdi, da se še duans kegli tresejo :cry_lol: :cry_lol:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 26.01.2017 19:05:04
by horex2
tili, kua pa rezultati boulinga?

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 27.01.2017 20:23:52
by tilitili
ImageImage

Image

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 27.01.2017 22:29:29
by horex2
:yes:
ok, pol me je sam irena nažgala :cry_lol: :baw:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 01.04.2017 23:04:44
by tilitili
Večletni dolg vendarle poplačan, sprejeto povabilo smo komajda uresničili. Družba enkratna - Wer, Horex2, Poli 78, Dcopic in jaz. Mozirje pica&pir, Šoštanj in Družmirsko jezero ali Šoštanjsko jezero (340 mnm) - umetno jezero z globino 87 m najgloblje v Sloveniji. Spada v skupino Šaleških jezer, ime pa je dobilo po bližnjem naselju Družmirje. Ki je nastalo na mestu naselja iz davne preteklosti, ko je knez Krešimir v začetku 14 stoletja izza Urala pripeljal del svojega ljudstva. Proti koncu se nam je pridružila še gospa Čopič in Jack/Miroslav/Joža lulek....en simpatičen mešanec, naspidiran ko šus, v glavnem pa igračka.
Pogovor je tekel o stripih, samo dobrih stripih, zdravju in medicini, psih, čudakih in še čem. Jutri sledijo še slike.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 01.04.2017 23:43:17
by Poli 78
Yup! Super dan v super družbi, vreme tut ko šus ... nazaj pa gorsko-cestni rally do cuga. :mrgreen:

Ma, o stripih je blo še najmanj govora.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 02.04.2017 11:34:35
by horex2
:psst: j mjane zamenju z gombijem...
preveč pira.... :cry_lol:

super izlet, pa gucija peljal na zrak...
5 ur čvekal na polno, ku stare babe :cry_lol: :cry_lol:
pa super hrana in pijača naše mladosti :king:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 02.04.2017 12:22:23
by Poli 78
Pa res! Nisem vedel, da nas je Gombi prehiteval na motorju. :cry_lol: :mrgreen: :mrgreen: