Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma
Moderators: TomDar , jang , Corto , Tornado , Mioke
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 21.07.2009 14:49:09
TomDar wrote: No, še malo pa nas bo 1000.
Tisoči uporabnik bo prejel strip darilo z moje strani! Kakšen album in/ali strip. Vglavnem, ne bo mu/ji žal !
Še 6!
Odstrani se pošast!
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 21.07.2009 14:51:01
A odštevamo?
mislim, da številka na pikniku pove realno število resnih članov, a ne?
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220 Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled
Post
by jang » 21.07.2009 21:31:06
je treba ločit med člani društva in člani foruma... prvih je malo, drugih sicer lepo število, aktivnih pa 2%
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 22.07.2009 14:26:17
TomDar wrote: No, še malo pa nas bo 1000.
Tisoči uporabnik bo prejel strip darilo z moje strani! Kakšen album in/ali strip. Vglavnem, ne bo mu/ji žal !
Še 5!
Odstrani se pošast!
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 23.07.2009 21:22:48
TomDar wrote: No, še malo pa nas bo 1000.
Tisoči uporabnik bo prejel strip darilo z moje strani! Kakšen album in/ali strip. Vglavnem, ne bo mu/ji žal !
Še 2!
Odstrani se pošast!
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347 Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje
Post
by horex2 » 24.07.2009 6:13:56
a se lahk še 1x prjavim
?pa ti pošljem spisek,kaj mi manjka...
horex je zakon, pa reno tud...
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 24.07.2009 11:50:04
Hm, sem šel malo skozi "člane" na forumu in sem vrgel še par dvomljivih userjev, ki so nekje iz amerike, in so v opisu kaj hoteli reklamirat, pa da sem jih slučajno spustil notri.
Tako da trenutno manjka še 9 (:() članov, da nas bo 1000 !
Odstrani se pošast!
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 06.08.2009 14:48:59
TomDar wrote:
Trenutno manjkajo še 2 člana, da nas bo 1000 !
Odstrani se pošast!
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 10.08.2009 6:20:33
10.08.2009:6:19
Uporabniki so skupaj objavili že 49009 prispevkov
Imamo že 1000 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je velchett
Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 69, dne 25.06.2007 - 1:52:05
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 10.08.2009 11:21:21
TomDar wrote: No, še malo pa nas bo 1000.
Tisoči uporabnik bo prejel strip darilo z moje strani! Kakšen album in/ali strip. Vglavnem, ne bo mu/ji žal !
Evo, smo prišli do 1000 uporabnika.
Naj se mi javi, da se zmenimo, kje in kako bo prevzel nagrado!
Odstrani se pošast!
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 10.08.2009 13:54:29
TomDar wrote:
Evo, smo prišli do 1000 uporabnika.
Naj se mi javi, da se zmenimo, kje in kako bo prevzel nagrado!
kaj, kje, kako ?!?
kje je pa nagrada za tiste, ki te tako dolgo
?
markolar
STRIPOHOLIK
Posts: 2401 Joined: 21.01.2005 19:49:47
Location: Beltinci
Post
by markolar » 29.10.2009 22:15:04
Uporabniki so skupaj objavili že 51006 prispevkov
Gusar
Posts: 2299 Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj
Post
by Gusar » 29.10.2009 22:40:02
@Dare
A se je ta 1000 uporabnik-velchett sploh javil, da bi prevzel nagrado?
GOTOF JE!
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 29.10.2009 23:06:09
Gusar wrote: @Dare
A se je ta 1000 uporabnik-velchett sploh javil, da bi prevzel nagrado?
NE
Nagrada je še aktivna.
Razmišljam, da bi naslednji (torej 1001) bil upravičen do nje!
Če se še ta nebi javil, pa neslednji itd..
Odstrani se pošast!
Gusar
Posts: 2299 Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj
Post
by Gusar » 04.02.2010 18:22:09
No, danes smo na forumu dobili uporabnika številka 1100
GOTOF JE!