Kmalu nas bo 1000

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

TomDar wrote:No, še malo pa nas bo 1000.

Tisoči uporabnik bo prejel strip darilo z moje strani! Kakšen album in/ali strip. Vglavnem, ne bo mu/ji žal ! :)
Še 6!
Odstrani se pošast!
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

A odštevamo?
mislim, da številka na pikniku pove realno število resnih članov, a ne?
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

je treba ločit med člani društva in člani foruma... prvih je malo, drugih sicer lepo število, aktivnih pa 2%
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

TomDar wrote:No, še malo pa nas bo 1000.

Tisoči uporabnik bo prejel strip darilo z moje strani! Kakšen album in/ali strip. Vglavnem, ne bo mu/ji žal ! :)
Še 5!
Odstrani se pošast!
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

TomDar wrote:No, še malo pa nas bo 1000.

Tisoči uporabnik bo prejel strip darilo z moje strani! Kakšen album in/ali strip. Vglavnem, ne bo mu/ji žal ! :)
Še 2! :yes:
Odstrani se pošast!
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Post by horex2 »

a se lahk še 1x prjavim :idea: ?pa ti pošljem spisek,kaj mi manjka... :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Hm, sem šel malo skozi "člane" na forumu in sem vrgel še par dvomljivih userjev, ki so nekje iz amerike, in so v opisu kaj hoteli reklamirat, pa da sem jih slučajno spustil notri.
Tako da trenutno manjka še 9 (:() članov, da nas bo 1000 !
Odstrani se pošast!
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

TomDar wrote: Trenutno manjkajo še 2 člana, da nas bo 1000 !
Odstrani se pošast!
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

10.08.2009:6:19

Uporabniki so skupaj objavili že 49009 prispevkov
Imamo že 1000 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je velchett
Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 69, dne 25.06.2007 - 1:52:05
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

TomDar wrote:No, še malo pa nas bo 1000.

Tisoči uporabnik bo prejel strip darilo z moje strani! Kakšen album in/ali strip. Vglavnem, ne bo mu/ji žal ! :)
Evo, smo prišli do 1000 uporabnika.
Naj se mi javi, da se zmenimo, kje in kako bo prevzel nagrado!
Odstrani se pošast!
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

TomDar wrote: Evo, smo prišli do 1000 uporabnika.
Naj se mi javi, da se zmenimo, kje in kako bo prevzel nagrado!
kaj, kje, kako ?!? :error:
kje je pa nagrada za tiste, ki te tako dolgo :shock: ?
:wink:
User avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Posts: 2401
Joined: 21.01.2005 19:49:47
Location: Beltinci

Post by markolar »

Uporabniki so skupaj objavili že 51006 prispevkov :shock:
Image
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

@Dare
A se je ta 1000 uporabnik-velchett sploh javil, da bi prevzel nagrado?
GOTOF JE!
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Gusar wrote:@Dare
A se je ta 1000 uporabnik-velchett sploh javil, da bi prevzel nagrado?
NE :(
Nagrada je še aktivna.
Razmišljam, da bi naslednji (torej 1001) bil upravičen do nje!
Če se še ta nebi javil, pa neslednji itd..
Odstrani se pošast!
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

No, danes smo na forumu dobili uporabnika številka 1100 8)
GOTOF JE!
Post Reply