Page 17 of 27
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 18.09.2015 1:00:26
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 19.09.2015 19:51:00
by tilitili
Jesenski piknik pri Horexu.
Tastari:
Manikura za Peggy:
Tamladi:
Končan parkur:

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 23.12.2015 2:30:50
by risar_69
Včeraj se poskušam slikati z g.Igorjem Kordejom in njegovo družinico za spomin
, pa fotoaparat zataji-change the baterry ma FCKOF novo tehnologijo

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 23.12.2015 8:45:07
by Poli 78
A je bilo včasih pa kaj drugače? Razen, da ti morda še to ne bi napisalo ... samo ne bi več delal.

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 23.12.2015 11:19:55
by tilitili
Ja je bilo. Zrcalno refleksni klasiki so šutali brez baterij. Tisti klasiki izpred 20-25 let pa skor večno. Ko ti fleš ni več delal, si vedel, da lahko še mirno flikneš za 5 filmov slik pred menjavo baterije.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 08.04.2016 23:05:07
by wer
Danes smo se po dolgem času spet dobili in zmazali družinsko pizzo ter popili kakšno pivce. Debate o stripih kot vedno veliko, plani za naprej so na mizi in sedaj naprej do realizacije. Tilitili hvala za dobro pogostitev. Se nadaljuje...
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 08.04.2016 23:47:18
by tilitili
Redno 2mesečno srečanje pr Ašič:

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.05.2016 5:57:18
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.05.2016 8:25:59
by tilitili
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.05.2016 11:09:25
by wer
horex pa rabi nove stalaže...
Ima malo preveč stripov...
V trgovin je že zmanjkalo banana škatel
Drugač pa je bilo fajn včeri, hrane pa dovolj tudi za macona in budija, če bi prišla!
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.05.2016 11:24:15
by Poli 78
Super je bilo včeraj, vreme tudi odlično, na koncu se je še nebu milo storilo.
Hrane več kot preveč, še za dva macona in budija. Tudi za vegetarijance poskrbljeno.
Tudi kava je bila odlična.

No, tili je pa še panoramske naredil.

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.05.2016 12:24:09
by tilitili
Nove stalaže definitivno. Jih že skor dve leti obljublja. Pol pa klimo, pa podn, pa foteljčine dve (magar tri), pa hladilnik.
Ja futra pa pjače je blo zihr še za Macona pa Budija. Prav pogrešal smo ju.
Zelenjave je bilo dosti tudi za Tomdarja in za Janga. Tudi njiju smo malo pogrešali, kajneda.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.05.2016 15:50:38
by jang
Skup careva

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.05.2016 19:05:59
by BuDi
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 30.05.2016 20:53:54
by macon
Se opravičujem, ker nisem mogel priti. Doma sem imel nekaj za početi. Vidim, da ste se imeli fino.
