Prijateljstvo in stripi

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol:
n dela :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: n dela n dela :cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Jesenski piknik pri Horexu.

Tastari:

Image

Manikura za Peggy:

Image

Tamladi:

Image

Končan parkur:

Image
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by risar_69 »

Včeraj se poskušam slikati z g.Igorjem Kordejom in njegovo družinico za spomin
, pa fotoaparat zataji-change the baterry ma FCKOF novo tehnologijo :)
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by Poli 78 »

A je bilo včasih pa kaj drugače? Razen, da ti morda še to ne bi napisalo ... samo ne bi več delal. :mrgreen:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Ja je bilo. Zrcalno refleksni klasiki so šutali brez baterij. Tisti klasiki izpred 20-25 let pa skor večno. Ko ti fleš ni več delal, si vedel, da lahko še mirno flikneš za 5 filmov slik pred menjavo baterije.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by wer »

Danes smo se po dolgem času spet dobili in zmazali družinsko pizzo ter popili kakšno pivce. Debate o stripih kot vedno veliko, plani za naprej so na mizi in sedaj naprej do realizacije. Tilitili hvala za dobro pogostitev. Se nadaljuje...
play it again
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Redno 2mesečno srečanje pr Ašič:

Image

Image
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:king:
včeraj smo ga žingali pri meni u trbovljah pr brunarici.....
jedača in pijača na nivoju...upam :cry_lol:
prisotni in malo manj prisebni(to smo pa vsi :cry_lol: :cry_lol: ) tilitili,gombi,wer,corto,lux,poly,ninel :baw: :baw:
pušnla pa sta macon in budi ,škoda...:duno: :duno:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

ImageImage
ImageImage
ImageImage
Image

ImageImage
Image
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by wer »

horex pa rabi nove stalaže...
Ima malo preveč stripov...
V trgovin je že zmanjkalo banana škatel :)
Drugač pa je bilo fajn včeri, hrane pa dovolj tudi za macona in budija, če bi prišla!
play it again
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by Poli 78 »

Super je bilo včeraj, vreme tudi odlično, na koncu se je še nebu milo storilo. :D
Hrane več kot preveč, še za dva macona in budija. Tudi za vegetarijance poskrbljeno. :yes:
Tudi kava je bila odlična. :yes:
No, tili je pa še panoramske naredil. :)
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Nove stalaže definitivno. Jih že skor dve leti obljublja. Pol pa klimo, pa podn, pa foteljčine dve (magar tri), pa hladilnik.

Ja futra pa pjače je blo zihr še za Macona pa Budija. Prav pogrešal smo ju.

Zelenjave je bilo dosti tudi za Tomdarja in za Janga. Tudi njiju smo malo pogrešali, kajneda.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by jang »

Skup careva :twisted:
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by BuDi »

:yes:
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
macon
STRIPOHOLIK
Posts: 3255
Joined: 24.12.2005 23:11:43
Location: Škofja Loka

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by macon »

Se opravičujem, ker nisem mogel priti. Doma sem imel nekaj za početi. Vidim, da ste se imeli fino. :)
Post Reply