6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

Pridete na piknik?

DA
6
55%
NE
5
45%
 
Total votes: 11

BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by BuDi »

Poli 78 wrote:Je vreme naročeno? :)
Odvisno a je bilo poleg naročila iz Hrvaške ali v naročilu iz Srbije, ki še ni izvedeno.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by TomDar »

BuDi wrote:
Poli 78 wrote:Je vreme naročeno? :)
Odvisno a je bilo poleg naročila iz Hrvaške ali v naročilu iz Srbije, ki še ni izvedeno.
Kako ni izvedeno? Je v izvedbi, veselo nam pripravljajo naročeno :)
Vreme je problem samo zaradi odbojke. Drugače je pa pokrito za sedet!
Odstrani se pošast!
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by BuDi »

Potem upam da vreme tudi pride.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by tilitili »

vreme bo!

mi tut.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Corto »

Jutri ob 12h je predvidena prva runda čevapčičev, zato ne preveč zamujat.
Pa prinesite kakšne stripe za zamenjat, jaz bom imel eno škatlo s sabo.

Upam, da mivka ne bo premokra za odbojko :)
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by TomDar »

Corto wrote:Upam, da mivka ne bo premokra za odbojko :)
Upam, da bomo lahko malo "šamarali" žogo :)

Pridem, in se vidmo!
Odstrani se pošast!
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Poli 78 »

Še sonce se je naredilo. :D :chief:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Poli 78 »

Super je bilo. Sonce, malo oblačkov (in Oblaček), spet sonce, ena ploha, a se nismo dali. Odbojka, nogometa uni gor niso dovolili (škaf vode), pa dosti pečenja, drinkanja in čveka. Tudi brez politike ni šlo. :roll: :angel:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by tilitili »

WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Corto »

Fajn je bilo, odbojka, dobra hrana in dobra družba.
Spili smo kar precej, tako da se stroški za pijačo in hrano niso pokrili iz prispevkov.
Kar je bilo razlike, bomo tako pokrili iz društvenega računa in poknjižili na reprezentanco.
Post Reply