Page 2 of 3
Posted: 30.11.2009 14:22:47
by TomDar
ZagorExtra wrote:
Slovenski avtor,v slovenščini,zanimiv strip,....tega pogrešam najbolj.
Zakaj ni nič od Disneya za otroke,recimo Mikijev zabavnik?
Ej, saj to je, očitno nisi pozoren, Imaš Miki miška, Medvedek Pu, Tom in jerry (vse to v slovenščini) potem so še ninja želve bile, pa še par zadev, Tako da za najmlajše je dokaj poskrbljeno, ni pa to poceni, meni so ti izvodi definitivno predragi! (vtaknejo notri eno igračo brezveze, in jo prilimajo čez naslovnico, da ko jo odstraniš potrgaš celo naslovko!)
ZagorExtra wrote:
Stokrat rajši bi videl v kiosku MEKSIKAJNERJE kot strip Bumerang,ali strip burger( a to še obstaja)?
Tukaj se pa ne strinjam s teboj, in se mi zdi otročje to kar praviš! Očitno te osebno vleče, ker bi rad prebral Meksikanarje in bi jih rad videl v trafiki: Meksikanerji so album, ki se ne prodajajo v trafikah. Strip bumerang je pa edina slovenska strip revija (pa še mesečnik) in dodatno izdaja v albumskih izdajah v slovenščini za sprejemljiv denar! Če tega ne vidiš oz ti ni jasno, potem res ne vem. Ti bi torej rad, da Meksikanarji ki so od enega avtorja (ki ga spoštujem in je za moje pojme odličen tudi na ravni izven Slovenije) ki bo izdal 4 dele raje videl da je v trafiki, kot StripBumerang, ki je mesečno v trafikah s svetovnim izborom stripov. Meksikanerje dobiš v bolje založenih trgovinah, torej v čem je problem!
Posted: 30.11.2009 14:37:39
by jang
strip Mali rendžer mi nabavlja Nobody, ne vem točno kje v trafiki. Mislim da Murska Sobota. Sem ga pa videl tudi v Ljubljani. Cena je pa 3€ kar je super ugodno. Brad Barron, Dampyr, Leo Pulp imajo tudi na Bledu. Prav tako stripoteko, za katero sem pa osebno prosil lastnico če jo lahko naroči. Za mnogo stripe se da tako zmenit da jih trafika naroči...Če se pa ne prodaja jih pa skenslajo.... treba je vedeti da je večina trafik premajhnih za vso robo in so zatrpani
Posted: 30.11.2009 14:49:13
by TomDar
ZagorExtra wrote:
Ker drugače bom mislil da se je Jang zlagal.
He he, to pa ne boš doživel!
Posted: 30.11.2009 15:34:16
by TomDar
Kot si sam napisal, da nisi dolgo kupil, mogoče bi bil čas. Zdaj imaš akcijo, ko stare cifre v paketu dobiš pol zastonj!
Ni važno koliko jih bo 4 ali 5 moja poanta je bila, da ti težkaš 4(5) albumov ki bi jih rad videl v trafiki proti 35 že izdanimi (in jih bo še, bog daj!). Moja poanta je, kupi si meksikanarje v albumski obliki v katero tudi pašejo in pusti da bo bumerang na trafikah, itak je zelo težko najdi trafiko kjer jih imajo, ti bi pa rad da jih sploh ni?!
Posted: 30.11.2009 21:25:18
by jang
tako pač je. cena v slovenskih trafikah je 3€
pošteno ker gre za remitendo, pa da se rešijo navlake
Posted: 30.11.2009 22:14:27
by juhica
TomDar wrote:Kot si sam napisal, da nisi dolgo kupil, mogoče bi bil čas. Zdaj imaš akcijo, ko stare cifre v paketu dobiš pol zastonj!
Kje se da nabavit ta paket? Pri Risarju?
Posted: 30.11.2009 23:12:31
by TomDar
juhica wrote:TomDar wrote:Kot si sam napisal, da nisi dolgo kupil, mogoče bi bil čas. Zdaj imaš akcijo, ko stare cifre v paketu dobiš pol zastonj!
Kje se da nabavit ta paket? Pri Risarju?
Tako je, kontaktirajte studio risar, ima "paketke" remitende in starih številk po ugodni ceni!
Tudi na bazarju jih bo nekaj, če se prav spomnim, da bo prišel!
Posted: 01.12.2009 18:59:17
by Nobody
ZagorExtra wrote:
Ker drugače bom mislil da se je Jang zlagal.
Ne, ni se zlagal!
Posted: 01.12.2009 21:21:19
by Nobody
Kolikor je meni znano, stripe, ki se v trafiki ne prodajo, gredo nazaj ....
(nekam gredo

),
tako, da bo težko, da bi v trafiki dobil stare številke.
Kolikor se mi zdi, je v naših trafikah bila nazadnje številka #34 (7.11.2009).
Torej v kratkem lahko pričakujemo št. 35.