II. društveni piknik, 18.7.2009

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

Prideš na piknik?

Obvezno!
11
50%
Žal ne utegnem!
11
50%
 
Total votes: 22

User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

prijavljam se za piknik :!:
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

kaj zdaj, a je tema izumrla ???
sigismundus
STRIPOHOLIK
Posts: 1472
Joined: 08.02.2005 15:16:02

Post by sigismundus »

uh, a taiyo bo tud na pikniku?
zgleda da bom končno prišel do tiste erotične masaže :)
tisti, ki sanja tuje sanje
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1332
Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik

Post by izzy »

Pomoje, da bi blo dobr, da se počas naredi en seznam, kdo bo prišel in kolk jih bo še s sabo pripeljal... pa da se začne počas denar nakazovat ... pomoje da najbolš da na društven račun... s pripisom PIKNIK, da Dare ne bo mel kakih problemov zaradi prevelikih prilivov na osebni račun... al to nč ne šteje?

Da se bo vedl kolk nabavit ... da ne bo preveč... pa da se ne bo naredilo to, da bo 40 ljudi rekl da pride ... palčilo na licu mesta... pol jih bo pa dehjansko prišlo 5.

Povejte kva mislte
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

izzy wrote: Da se bo vedl kolk nabavit ... da ne bo preveč... pa da se ne bo naredilo to, da bo 40 ljudi rekl da pride ... palčilo na licu mesta... pol jih bo pa dehjansko prišlo 5.
to mi je nekak znano .... :?
User avatar
Boki
STRIPOHOLIK
Posts: 453
Joined: 25.01.2005 0:07:17
Location: Jesenice

Post by Boki »

Tudi jaz se prijavljam na piknik :wink:
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

Prijavljam risarja_69
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

jaz sem se že, pa se še enkrat
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Post by BuDi »

se pravi jang pride 2x :)
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

BuDi wrote:se pravi jang pride 2x :)
ne, ostane dva dni :twisted:
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Jaz tudi pridem.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

kaj pa Krpalec, Budi, Macon, Ninel, Mioke?

Simao in Nobody sta še obljubila da se bosta maksimalno potrudila
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

jang wrote:kaj pa Krpalec, Budi, Macon, Ninel, Mioke?

Simao in Nobody sta še obljubila da se bosta maksimalno potrudila
Prijavljeni:
TomDar x 2
Corto x 1
Izzy x 1
Jang x 1
Boki x 1
Risar_69 x 1
BobRock x 1
Macon x 2
Lux x 4
Budi x 1


Corto pravi, da bo Ninel prišel (napišem ga, ko se prijavi :))
Krpalec bo takrat z družino na morju :(
Last edited by TomDar on 05.07.2009 14:40:48, edited 1 time in total.
Odstrani se pošast!
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Post by BuDi »

Aha, mene niste šteli, ker verjamete da zna biti res invazija vesoljcev... tud ok :)
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

prijavljam 2 osebi
Post Reply