Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom
Moderators: TomDar , jang , Corto , Mioke
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220 Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled
Post
by jang » 18.06.2009 20:55:47
prijavljam se za piknik
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220 Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled
Post
by jang » 26.06.2009 11:12:14
kaj zdaj, a je tema izumrla ???
sigismundus
STRIPOHOLIK
Posts: 1472 Joined: 08.02.2005 15:16:02
Post
by sigismundus » 26.06.2009 15:18:27
uh, a taiyo bo tud na pikniku?
zgleda da bom končno prišel do tiste erotične masaže
tisti, ki sanja tuje sanje
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1332 Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik
Post
by izzy » 01.07.2009 11:14:49
Pomoje, da bi blo dobr, da se počas naredi en seznam, kdo bo prišel in kolk jih bo še s sabo pripeljal... pa da se začne počas denar nakazovat ... pomoje da najbolš da na društven račun... s pripisom PIKNIK, da Dare ne bo mel kakih problemov zaradi prevelikih prilivov na osebni račun... al to nč ne šteje?
Da se bo vedl kolk nabavit ... da ne bo preveč... pa da se ne bo naredilo to, da bo 40 ljudi rekl da pride ... palčilo na licu mesta... pol jih bo pa dehjansko prišlo 5.
Povejte kva mislte
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 01.07.2009 11:37:44
izzy wrote:
Da se bo vedl kolk nabavit ... da ne bo preveč... pa da se ne bo naredilo to, da bo 40 ljudi rekl da pride ... palčilo na licu mesta... pol jih bo pa dehjansko prišlo 5.
to mi je nekak znano ....
Boki
STRIPOHOLIK
Posts: 453 Joined: 25.01.2005 0:07:17
Location: Jesenice
Post
by Boki » 01.07.2009 12:12:51
Tudi jaz se prijavljam na piknik
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241 Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:
Post
by Corto » 01.07.2009 15:06:56
Prijavljam risarja_69
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220 Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled
Post
by jang » 01.07.2009 16:02:19
jaz sem se že, pa se še enkrat
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267 Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana
Post
by BuDi » 01.07.2009 17:42:35
se pravi jang pride 2x
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220 Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled
Post
by jang » 01.07.2009 18:24:54
BuDi wrote: se pravi jang pride 2x
ne, ostane dva dni
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840 Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock » 01.07.2009 23:38:08
Jaz tudi pridem.
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220 Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled
Post
by jang » 05.07.2009 10:53:04
kaj pa Krpalec, Budi, Macon, Ninel, Mioke?
Simao in Nobody sta še obljubila da se bosta maksimalno potrudila
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 05.07.2009 10:58:07
jang wrote: kaj pa Krpalec, Budi, Macon, Ninel, Mioke?
Simao in Nobody sta še obljubila da se bosta maksimalno potrudila
Prijavljeni:
TomDar x 2
Corto x 1
Izzy x 1
Jang x 1
Boki x 1
Risar_69 x 1
BobRock x 1
Macon x 2
Lux x 4
Budi x 1
Corto pravi, da bo Ninel prišel (napišem ga, ko se prijavi
)
Krpalec bo takrat z družino na morju
Last edited by
TomDar on 05.07.2009 14:40:48, edited 1 time in total.
Odstrani se pošast!
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267 Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana
Post
by BuDi » 05.07.2009 12:23:38
Aha, mene niste šteli, ker verjamete da zna biti res invazija vesoljcev... tud ok
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 08.07.2009 19:34:45
prijavljam 2 osebi