Kupim

Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

bigali
STRIPOHOLIK
Posts: 950
Joined: 07.12.2005 18:23:20
Location: PTUJ

Post by bigali »

Imam naslednje:
Fudbaleri i timovi 76/77, 78/79, 79/80, 80/81.
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

Kupljeno.
Kupim pa tudi še ostale
74/75, 75/76, 77/78, 81/82, 82/83...
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

Kupim tudi Smiljanič - 1945 1943

Še vedno kupujem labume fudbaleri i timovi.
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

Dobil še dvoje fudbalere, iščem samo še 81/82 in 82/83.

Kupim še:
Herceg, Gale: V ognjenem vrtincu (DE, 1984)
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

Kupim še:
Sitar - Temna stran mavrice
Horjak - Zgodilo se je čisto blizu nas
Last edited by KGB on 07.01.2010 13:43:27, edited 2 times in total.
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

Strip z največjo naklado v zgodovini Slovenije, ki se ga je dobilo zastonj, pa ga nima nihče za prodat?
Zanimivo.
User avatar
ninel
Posts: 6346
Joined: 19.04.2006 19:14:19
Location: Beograd

Post by ninel »

Evo, takšna je usoda brezplačnih publikacij, večina jih konča v kontejnerjih za star papir.
Jaz imam sicer doma še par komadov, jih bom prinesel na naslednji bazar.
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

Super. :yes:
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

ninel wrote: Jaz imam sicer doma še par komadov, jih bom prinesel na naslednji bazar.
Žal je tako naneslo, da me ravno ta vikend, ko bo bazar ni doma, pa me zanima, če se da kakorkoli zmeniti, da bi to nekdo vzel, pa da se potem preda enkrat v LJ, plačam vnaprej seveda.
User avatar
ninel
Posts: 6346
Joined: 19.04.2006 19:14:19
Location: Beograd

Post by ninel »

Lahko ti ga pošljem po pošti, samo povej naslov.
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Post by tilitili »

Če je možno se prklopit - jaz bi tudi...na bazarju mogoče?
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

ninel wrote:Lahko ti ga pošljem po pošti, samo povej naslov.
Sem ti poslal zs...

Lahko pa tudi v torek v galeriji če boš tam.
User avatar
ninel
Posts: 6346
Joined: 19.04.2006 19:14:19
Location: Beograd

Post by ninel »

Se dobiva na razstavi.
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

Dobil temno stran mavrice. Še enkrat hvala. :yes:

Kupim torej še 1945/1943, Rdeči alarm...
User avatar
KGB
Posts: 440
Joined: 06.03.2007 22:22:55

Post by KGB »

Dobil sem strip V ognjenem vrtincu.

Kupim torej še 1945/1943, Rdeči alarm...
Post Reply