Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.
Moderators: TomDar , jang , Corto , Tornado , Mioke
bigali
STRIPOHOLIK
Posts: 950 Joined: 07.12.2005 18:23:20
Location: PTUJ
Post
by bigali » 22.04.2008 19:28:01
Imam naslednje:
Fudbaleri i timovi 76/77, 78/79, 79/80, 80/81.
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 24.04.2008 9:11:38
Kupljeno.
Kupim pa tudi še ostale
74/75, 75/76, 77/78, 81/82, 82/83...
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 26.12.2008 18:04:43
Kupim tudi Smiljanič - 1945 1943
Še vedno kupujem labume fudbaleri i timovi.
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 03.12.2009 15:11:54
Dobil še dvoje fudbalere, iščem samo še 81/82 in 82/83.
Kupim še:
Herceg, Gale: V ognjenem vrtincu (DE, 1984)
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 01.01.2010 13:54:41
Kupim še:
Sitar - Temna stran mavrice
Horjak - Zgodilo se je čisto blizu nas
Last edited by
KGB on 07.01.2010 13:43:27, edited 2 times in total.
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 07.01.2010 13:43:03
Strip z največjo naklado v zgodovini Slovenije, ki se ga je dobilo zastonj, pa ga nima nihče za prodat?
Zanimivo.
ninel
Posts: 6346 Joined: 19.04.2006 19:14:19
Location: Beograd
Post
by ninel » 07.01.2010 23:41:23
Evo, takšna je usoda brezplačnih publikacij, večina jih konča v kontejnerjih za star papir.
Jaz imam sicer doma še par komadov, jih bom prinesel na naslednji bazar.
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 08.01.2010 18:32:18
Super.
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 02.03.2010 23:54:31
ninel wrote:
Jaz imam sicer doma še par komadov, jih bom prinesel na naslednji bazar.
Žal je tako naneslo, da me ravno ta vikend, ko bo bazar ni doma, pa me zanima, če se da kakorkoli zmeniti, da bi to nekdo vzel, pa da se potem preda enkrat v LJ, plačam vnaprej seveda.
ninel
Posts: 6346 Joined: 19.04.2006 19:14:19
Location: Beograd
Post
by ninel » 03.03.2010 8:35:11
Lahko ti ga pošljem po pošti, samo povej naslov.
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420 Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi
Post
by tilitili » 03.03.2010 12:39:38
Če je možno se prklopit - jaz bi tudi...na bazarju mogoče?
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 03.03.2010 21:52:40
ninel wrote: Lahko ti ga pošljem po pošti, samo povej naslov.
Sem ti poslal zs...
Lahko pa tudi v torek v galeriji če boš tam.
ninel
Posts: 6346 Joined: 19.04.2006 19:14:19
Location: Beograd
Post
by ninel » 04.03.2010 13:26:22
Se dobiva na razstavi.
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 10.03.2010 17:02:32
Dobil temno stran mavrice. Še enkrat hvala.
Kupim torej še 1945/1943, Rdeči alarm...
KGB
Posts: 440 Joined: 06.03.2007 22:22:55
Post
by KGB » 15.05.2010 10:30:23
Dobil sem strip V ognjenem vrtincu.
Kupim torej še 1945/1943, Rdeči alarm...