Mi je pa pred časom ponujal mesto moderatorja ( pa Cortu tudi ), mogoče pa sprejmem ponudbo
Samo se bojim da bi Kras in podobni piloti ostali brez glave v prevem tednu, tako kot je rimski vojskovodja Kras ostal brez nje pred dobrimi 2000 leti
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
Nič ne vem o tem.jang wrote: Mi je pa pred časom ponujal mesto moderatorja ( pa Cortu tudi ), mogoče pa sprejmem ponudbo![]()
Tudi teh, ja.jang wrote:sploh bednih tem
risar_69 wrote:http://www.dailymail.co.uk/news/article ... etall.html