Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Prostor za vse ostale zbirateljske hobije, ki niso stripi:
NUMIZMATIKA, FILATELIJA, HERALDIKA, PIVSKI PODSTAVKI, POSTERJI, ALBUMI ZA SLIČICE, SLIČICE, ZNAČKE, KINDER FIGURICE, PEZ FIGURICE, REVIJE, KNJIGE, PUZZLE, LEGO ...

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoRuki

Odgovori
Uporabniški avatar
gogi00
Prispevkov: 249
Pridružen: 31.01.2013 14:38:08
Kraj: Nazarje/Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a gogi00 »

Evo nekaj novitet, Hot Wheels:
Slika
Slika

In še tole, Hot Wheels že približno tri leta vsako leto doda med serijske avtomobilčke tudi avtomobilčke iz raznih filmov ali risanih serij, letos je to Star Trek, Kremenčkovi,Max Steel, Batman in tudi hitri in drzni pridejo ampak v kokoško pride vse z zamudo...
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

gogi00, danes se obvezno ustavi v kiosku, prvi dan, ko je izšel avtoček in revija Legendarni avtomobili s stoenko za 3,90, potem od druge pa bo cena 7,90 plus mapa za shranjevanje revij bo v drugi cifri, ki izide čez 14 dni.
Tale rdeča stoenka, pa mislim da bo kar pošla že zaradi nostalgije folka. Danes sem po moje prvi kupil tole stvarco v Ljubljani na kiosku, preden sem šel na šiht :) Izgleda lepo.
Srbi so imeli neko poljsko firmo, tale pa je grška. Avtomobilčki so isti, mogoče je kvaliteta malo boljša ali pa ista?
Avtoček bom pustil kar v škatlici. V prospektu pa piše, da bodo prodajali tudi vitrinco za to zbirko, bomo videli koliko časa bodo izhajali, ker v Srbiji so kar hitro nehali kakor pravijo. Ne vem če še izhajajo. V reviji pa imaš poleg obsežnega opisa avta še dogajanja iz tistega obdobja. Zanimivo za zbiratelje avtočkov.

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
gogi00
Prispevkov: 249
Pridružen: 31.01.2013 14:38:08
Kraj: Nazarje/Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a gogi00 »

Aha ful zanimivo, bo treba pogledat :yes:
byKrkan
Prispevkov: 124
Pridružen: 11.08.2011 17:09:25
Kraj: Jesenice

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a byKrkan »

Risar hvala za info :D :D danes prislo v trafiko..123 trafiko imam zraven bloka..grem zjutraj pogledat ce so kaj dobili..4 kom. pravi prijazna gospodicna..tako da sem takoj kupil vse 4 komade :D tako da cakam zdaj naslednjo izdajo...
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a wer »

Tudi jaz se zahvaljujem za info, sem šel takoj po službi v kiosk in povprašam prodajalko o tem izvodu Legendarni avtomobili pa pravi, da nima pojma, potem pa jih zagledam (stvar niti ni tako majhna s kartonom) na dnu stalaže, je kar malo :oops:
Sem vzel en izvod, so bile pa samo rdeče stoenke. V glavnem, pri nas jih je kar nekaj paketov - mislim da vsaj deset, je pa vprašanje kakšno bo povpraševanje...
play it again
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7044
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Nova pridobitev...

Slika

Sicer sem želel takega:

Slika

Ampak je tudi zgornji brez časovnega stroja za celih 1,75€ povsem ok ... mogoče ob priliki, če dobim dobro ceno, kupim želenega. V Mullerju imajo sicer maketo točno takega modela kot ga želim ampak je veliko prevelik - čeprav cena 15~20€ ni pretirana. Čeprav je lep bi se pa samo prah nabiral. Sem prav hotel nekaj takega majhnega.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
gogi00
Prispevkov: 249
Pridružen: 31.01.2013 14:38:08
Kraj: Nazarje/Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a gogi00 »

BuDi lepa pridobitev, tale modelček je iz leta 2011. Jaz imam oba navadnega in Back to the Future časovni stroj. Mislim, da sem tale časovni stroj zasledil v enem Direndaju, v LJ, ker še imajo stare lanske modelčke, nisem pa 100%ten.
Uporabniški avatar
gogi00
Prispevkov: 249
Pridružen: 31.01.2013 14:38:08
Kraj: Nazarje/Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a gogi00 »

Evo to je to:
Časovni stroj (Back to the Future)
Slika

A-Team
Slika

Knight Rider
Slika

The Bat (The Dark Knight Rises)
Slika
rudikra
Prispevkov: 180
Pridružen: 15.12.2005 20:30:09

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a rudikra »

byKrkan napisal/-a:Risar hvala za info :D :D danes prislo v trafiko..123 trafiko imam zraven bloka..grem zjutraj pogledat ce so kaj dobili..4 kom. pravi prijazna gospodicna..tako da sem takoj kupil vse 4 komade :D tako da cakam zdaj naslednjo izdajo...

Izšlo bi naj 60 številk z avtomobilčki- po 7,90 eur kar lep zalogaj
byKrkan
Prispevkov: 124
Pridružen: 11.08.2011 17:09:25
Kraj: Jesenice

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a byKrkan »

Uhh 60 izvodov...Jaz sem pisal email prvi dan ob izidu pa še nisem dobil odgovor koliko izvodov bo izšlo za komplet..

Ce pogledam druge strani ki imajo bogate ponudbe kot naprimer ta Mercedes jih je v kompletu 19 pa še USB se dobi..


http://www.model-space.com/de/auto/merc ... nz-detail/
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a Nobody »

gogi00 napisal/-a:Evo nekaj novitet, Hot Wheels:
Slika
a se še oz. kje se da dobiti tale modelček? :oops:
Uporabniški avatar
gogi00
Prispevkov: 249
Pridružen: 31.01.2013 14:38:08
Kraj: Nazarje/Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a gogi00 »

Nobody napisal/-a:
gogi00 napisal/-a:Evo nekaj novitet, Hot Wheels:
Slika
a se še oz. kje se da dobiti tale modelček? :oops:

Tole Star Trek ladijoše lahko dobiš, povsot, kjer prodajajo Hot Wheels avtomobilčke ( Muller,Spar,direndaj...), je pa res, da morš mal brskat in imet srečo, ker pri nas niso najbol na tekočem z dobavo novih avtomobilčkov, mogoče je Muller še najboljša in najcenejša izbira... veliko sreče.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7044
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a BuDi »

v Mullerju Rudnik niso imel, v bistvu imajo slabšo izbiro kot Interspar.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
byKrkan
Prispevkov: 124
Pridružen: 11.08.2011 17:09:25
Kraj: Jesenice

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a byKrkan »

Da se navežen na tisto temo Legendarni avtomobili...sem dobil odgovor iz uredništva..spodaj je odg.

Pozdravljeni.

Založnik je napovedal 80 izidov, vendar jih bo lahko v primeru prenizke prodaje tudi manj. Zaenkrat sicer prodaja kaže dobro. Revija izhaja na 14 dni, vsak izid je v prodaji 4 tedne. Uspešno zbiranje vam želim!

Lp,
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7044
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Odgovor Napisal/-a BuDi »

zgornji video ne dela, na TV so pa ves čas reklame

Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Odgovori