Pozor, Pozor...

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Meni je včeraj delalo bp. Uporabljam Chrome... če slučajno na karkoli vpliva (ravno berem, da so na enem forumu imeli uporabniki IE neke probleme z ne-odpiranjem in morda "neupdate-ani" Firefox uporabniki).
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a horex2 »

ja, u p......... m...........................
karkoli sem kliknu, mi je vrgl ven izdelavo spletne strani... :wallbash:
bi kmal čarunalnik zafuku skoz okn, nikamor nis pršu... :censored_red: :censored_red: :censored_red: :censored_red:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Positiva.si je firma, kjer imamo gostovanje, so neke težave bile, odpravljajo... mogoče nas bodo preselili na boljši in hitrejši in varnejši strežnik!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

So "positivci" včeraj zvečer spet prekopavali? :evil:

Slika

Slika
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Jup, premeščajo, upam da smo jim že v planu :)
potrpimo malo pa je. problem tega bi bil če bi avkcije kake tekle, pa itak ni nič tam, tako da ni problema, ostalo pa ni tko časovno kritično...
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a jang »

ma ja. Dare je sprostil registracijo tako da ni več potrebno njegovo ročno spuščanje novih članov. In takoj so se nasrali razni spamerji. Mislim da bo moral nazaj na star način reševat to problematiko :duno:
Uporabniški avatar
gombi
Prispevkov: 1182
Pridružen: 30.05.2010 11:22:53
Kraj: Trbovlje - LJ

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a gombi »

če hoče kdo do pocen stripa pridet :yes:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stri ... 1386068382
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

:cry_lol:
Saj ne vem, a se je za 2 nuli zmotil ali za 3. :mrgreen:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a jang »

ga že ni več. prodano
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a tilitili »

general error
pol pa ene strani odpira (spletne strateške igre)
pa new messages, čeprou so vsi brezbarvni
..
.
.
en bug se je usrau. tole je zihr levičarsko-stalinistično-komunajzarska zverina iz škofjeloške doline kriva, ker je eden naboljših stripov na naslovnici Stripoteke:

Slika
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a melona »

Res ne štekam kako lahko vsi skupaj prenašate to belogradistično, nazadnjaško, skrajno-desničarsko pičkico, ki smrdi po fažizmo na deleč in se skriva pod imenom TILITILI ??????????????????????????????????
Na teh straneh za politiko in take kretene ne bi smel obstajati prostor. In če kdo misli da je to kar pišem sovražni govor, se moti in naj raje prebere vse komentarje, ki jih je ta imbecil, ki po moje še zdaj živi z mamo in drka na domobranske jaslice, napisal. Upam tudi, da ne boste zaradi tega, sicer upravičenega komentarja vsi planili po meni kot trop psov, kot je po navadi tukaj navada . Če ne mislim tako kot večina, ga je treba zjebat. Dokažite da se motim. To pa ne velja za tega nedonošenčka nacističnega , o katerem pišem. Aloha.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

melona napisal/-a:Res ne štekam kako lahko vsi skupaj prenašate to belogradistično, nazadnjaško, skrajno-desničarsko pičkico, ki smrdi po fažizmo na deleč in se skriva pod imenom TILITILI ??????????????????????????????????
Na teh straneh za politiko in take kretene ne bi smel obstajati prostor. In če kdo misli da je to kar pišem sovražni govor, se moti in naj raje prebere vse komentarje, ki jih je ta imbecil, ki po moje še zdaj živi z mamo in drka na domobranske jaslice, napisal. Upam tudi, da ne boste zaradi tega, sicer upravičenega komentarja vsi planili po meni kot trop psov, kot je po navadi tukaj navada . Če ne mislim tako kot večina, ga je treba zjebat. Dokažite da se motim. To pa ne velja za tega nedonošenčka nacističnega , o katerem pišem. Aloha.
?


Da se nisi malo zaletel?
Anything is possible
Be the Change You Want to See
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a melona »

Očitno sem se res. Se opravičujem. ( no, se je že začel.. )
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a tilitili »

melona napisal/-a:Res ne štekam kako lahko vsi skupaj prenašate to belogradistično, nazadnjaško, skrajno-desničarsko pičkico, ki smrdi po fažizmo na deleč in se skriva pod imenom TILITILI ??????????????????????????????????
Na teh straneh za politiko in take kretene ne bi smel obstajati prostor. In če kdo misli da je to kar pišem sovražni govor, se moti in naj raje prebere vse komentarje, ki jih je ta imbecil, ki po moje še zdaj živi z mamo in drka na domobranske jaslice, napisal. Upam tudi, da ne boste zaradi tega, sicer upravičenega komentarja vsi planili po meni kot trop psov, kot je po navadi tukaj navada . Če ne mislim tako kot večina, ga je treba zjebat. Dokažite da se motim. To pa ne velja za tega nedonošenčka nacističnega , o katerem pišem. Aloha.
Pojma nimam na kaj se furaš ampak če hočeš, ti pošljem naslov, kje sem doma pa ostale podatke, kjer me lahko dobiš, pa ti bom osebno povedal kaka pičkica sem. Pa ene par "domobranskih" ti bom povedal&pokazal in to za vsako zgornjo zmoto posebej. Al pa dejva raje takole - pošl mi ti svoje pa te kontaktiram enkrat. Obljubim. Magar na pm.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Odgovori