Striparnica Oblaček

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Iz 59 SB:

"Za vas imam še eno dobro novico. Septembra bo v celjskem Celeiapark (nasproti AP) svoja vrata odprla druga specializirana striparna v Sloveniji. Boštjan Vrečko, lastnik striparne, obljublja, da bo trgovina s svojo ponudbo domačih in tujih stripov ter z zanimivim spremljevalnim programom postala nov družabni kotiček za ljubitelje devete umetnosti (več informacij na tel: 041 910 897)."

A je kdo že bil not? A smo se mu že predstavili? A kdo spremlja dogajanja v zvezi s spremljevalnim programom? Anyone? Anything?
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Pomembnejše trgovine/mesta kjer se da kupiti stripe

Odgovor Napisal/-a BuDi »

tilitili napisal/-a:A je kdo že bil not? A smo se mu že predstavili?
Če mislijo, da je omemba v Bumerangu dovolj za promocijo se motijo. Jaz ne vem kje je to, kdo je to (kaj misli, načrtuje...), kakšna je ponudba, cene... nič ne vem. Če tega ne sporoči javnosti tako kot 95% drugih striparnic po balkanu... škoda. Mogoče pa še bo.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Re: Pomembnejše trgovine/mesta kjer se da kupiti stripe

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

tilitili napisal/-a:Iz 59 SB:

"Za vas imam še eno dobro novico. Septembra bo v celjskem Celeiapark (nasproti AP) svoja vrata odprla druga specializirana striparna v Sloveniji. Boštjan Vrečko, lastnik striparne, obljublja, da bo trgovina s svojo ponudbo domačih in tujih stripov ter z zanimivim spremljevalnim programom postala nov družabni kotiček za ljubitelje devete umetnosti (več informacij na tel: 041 910 897)."

A je kdo že bil not? A smo se mu že predstavili? A kdo spremlja dogajanja v zvezi s spremljevalnim programom? Anyone? Anything?
Zdajle grem.
V kaslcu me je čakal flyer, nisem ga/je tule našel. Pomoje je moral it v akcijo - kolikor poznam lokacijo, je zdajle 14 dni čisto sam v trgovini sedel. Center mesta itak odmira, Celeiapark pa je na njegovem obrobju - novozgrajena grdobija.

Če bom našel šefa, ga bom vsekakor usmeril sem.
In mu seveda težil za The Secret in Doctor Morgue-ja.

Me pa malo skrbi. Ker če bo ponudba prava - toliko stripov, tak blizu mene..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TECI PETRA!!!!!!
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Re: Pomembnejše trgovine/mesta kjer se da kupiti stripe

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Bil!

Odprto je šele en teden, roba še prihaja.
Cene: Ludensi po 1,80, trdo vezani NN po 13,50..... zelo sprejemljivo, če me vprašate. Sem na licitacijah več plačeval, pa sem vsesplpšnoznan kot škrtac.
Ima vse sorte, tudi SAFove stvari. Nima pa starin (stripov iz lepših cajtov - ZS, LMS...)
Prihajale bodo novitete, tudi iz Srbije. Seveda bo uvažal tisto, po čemer bo povpraševanje :D

Ima en srednje velik prostor, v tisti hiši duhov pa mu po moje plačajo, če vzame večjega....

Povedal sem mu za nas, mu predlagal, naj nam predstavlja ponudbo in novitete - in zagnjavil sem ga za dr. Morgueja....

PRIMERJAVE MED STRIPARNICAMI PA NE MOREM DELAT - SEM BIL DANES V SVOJI PRVI....
TECI PETRA!!!!!!
volvoart
Prispevkov: 100
Pridružen: 04.06.2008 9:27:56
Kraj: celje

Re: Pomembnejše trgovine/mesta kjer se da kupiti stripe

Odgovor Napisal/-a volvoart »

Striparnica Oblaček v Celeiaparku (nasproti avtobusne postaje) je že v polnem zagonu!
Delovni čas: 9.00 - 14.00 in 16.00 - 19.00 (za soboto pa nisem ziher).

Lastnik striparne je Boštjan Večko, za več informacij ga pokličite na tel. 041 910 897.

Spletno stran še urejajo - verjetno bo o tem več vedel Simon Sanda ...

Ponudba stripov je zelo solidna in se še dopolnjuje - kolikor sem videl, so pokriti vsi domači založniki, pa tudi večina hrvaških in srbskih, v angleščini se dobi SAFova albumska paleta, zbirajo se naročila za uvoz ameriških stripov ...

Vabljeni v Celje!
uredništvo strip bumeranga
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a Corto »

Si zasluži posebno temo :)
Dajte Celjani kakšno foto reportažo :)
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Super novica še posebaj za vse nas iz "periferije" te naše Slovenije, ki nam Ljubljana ni tak blizu 8)
GOTOF JE!
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Corto napisal/-a:.....
Dajte Celjani kakšno foto reportažo :)
Zadnjič sva s punco eno poslikala :mrgreen:
Sicer nisva več ravno v rosnih letih, ampak bi pomoje vseeno marsikdo zardel.... :mrgreen: :oops: :mrgreen: :mrgreen:

Tilitili - ti pošljem na mail??? :mrgreen: :mrgreen:
TECI PETRA!!!!!!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a jang »

kaka novica? se kje reklamira? ma kdo kakšno sliko? ponudba?
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a wer »

danes bil v Oblačku in moram reči, da je striparnica res lepo urejena, prostorna, robe je notri dovolj, je pa res, da so stripi novejši. Starih stripov skorajda ni. Dosti je tudi slovenskih stripov in po zagotovilu Boštjana bo poskušal sproti nabavljati tudi hrvaške albume. Zdaj je še v fazi vzpostavljanja kontaktov toda ko bo enkrat steklo... No, bomo videli kako bo, za mene je Celje blizu in s sprejemljivimi cenami zna uspeti. Cene so zaenkrat bolj ali manj enake kot pri Sandiju, bo pa poskušal tu storiti korak naprej. Hotel sem narediti par fotk pa lastnik ni bil ravno navdušen in pravi, da bo čez par dni vse na facebooku in spletni strani, ki mu bo uredil simao (Simon je bil danes tudi pri njemu in sva se zgrešila za malenkost, na žalost). Pri njemu se bo dalo naročiti stripe, za večja naročila pa dati avans.
Jaz sem danes vzel tri številke Shanghai Devil in Sigma od Phoenix Pressa ter 12 kom. Bumerangov. Plačilo je zaenkrat z gotovino, za kartice nisem videl nalepk, vprašal pa tudi nisem. Srečno, striparnica Oblaček.
play it again
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a horex2 »

wer napisal/-a:danes bil v Oblačku in moram reči, da je striparnica res lepo urejena, prostorna, robe je notri dovolj, je pa res, da so stripi novejši. Starih stripov skorajda ni. Dosti je tudi slovenskih stripov in po zagotovilu Boštjana bo poskušal sproti nabavljati tudi hrvaške albume. Zdaj je še v fazi vzpostavljanja kontaktov toda ko bo enkrat steklo... No, bomo videli kako bo, za mene je Celje blizu in s sprejemljivimi cenami zna uspeti. Cene so zaenkrat bolj ali manj enake kot pri Sandiju, bo pa poskušal tu storiti korak naprej. Hotel sem narediti par fotk pa lastnik ni bil ravno navdušen in pravi, da bo čez par dni vse na facebooku in spletni strani, ki mu bo uredil simao (Simon je bil danes tudi pri njemu in sva se zgrešila za malenkost, na žalost). Pri njemu se bo dalo naročiti stripe, za večja naročila pa dati avans.
Jaz sem danes vzel tri številke Shanghai Devil in Sigma od Phoenix Pressa ter 12 kom. Bumerangov. Plačilo je zaenkrat z gotovino, za kartice nisem videl nalepk, vprašal pa tudi nisem. Srečno, striparnica Oblaček.
ja, zaenkrat ma samo gotovinsko poslovanje...
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a tilitili »

wer napisal/-a: No, bomo videli kako bo, za mene je Celje blizu in s sprejemljivimi cenami zna uspeti. Cene so zaenkrat bolj ali manj enake kot pri Sandiju, bo pa poskušal tu storiti korak naprej.
troskok, drugače bo bolj švoh.
wer napisal/-a: Hotel sem narediti par fotk pa lastnik ni bil ravno navdušen in pravi, da bo čez par dni vse na facebooku in spletni strani, ki mu bo uredil simao ...
upam, da bo bolj "udarna" kot risarjeva
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a horex2 »

tilitili napisal/-a:
wer napisal/-a: No, bomo videli kako bo, za mene je Celje blizu in s sprejemljivimi cenami zna uspeti. Cene so zaenkrat bolj ali manj enake kot pri Sandiju, bo pa poskušal tu storiti korak naprej.
troskok, drugače bo bolj švoh.
wer napisal/-a: Hotel sem narediti par fotk pa lastnik ni bil ravno navdušen in pravi, da bo čez par dni vse na facebooku in spletni strani, ki mu bo uredil simao ...
upam, da bo bolj "udarna" kot risarjeva
:cry_lol:
če bo mel sandijeve cene, pa mladina, na katero oblaček cilja, ga sploh povohat ne bojo pršli :cry: :cry:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a jang »

ne verjamem, da obstajajo cene, ki bi zadovoljile "lačne" stripofile v tej poplavi novih izdaj na tržišču. Pa s samo stripi striparnica ne bo preživela, še v ljubljani težko v celju bo pa še trikrat težje
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Če je osnovna dejavnost prodaja stripov potem res ne, si sploh ne predstavljam s kakšnim poslovnim načrtom bi šel v trgovino s stripi kot osnovno dejavnostjo. Je pa res, da se ljudem navadno ne sanja koliko trgovinic (in lokalov) deluje, ki v resnici sploh nimajo prometa oz. jim je vsak promet celo po svoje odveč. Vse s svojim razlogom (v Ljubljani so takih polni predvsem centri kot so Murgle center ali center Koseze). Pa ne govorim o Oblačku, na splošno pač.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Odgovori