Naročanje stripov iz tujine

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderatorji: TomDarjangCortoMiokeRuki

tanemahuta
Prispevkov: 22
Pridružen: 19.01.2010 23:36:24

Re:

Odgovor Napisal/-a tanemahuta »

benx napisal/-a:http://www.bookdepository.co.uk/browse/ ... -and-Manga

brez poštnine, cene imajo kar v redu. Sicer zadeve nisem še preizkusil, tako da mnenja zaenkrat še ne morem podati.
Sprobal zadevo in morem rečt, da sem bil kar zadovoljen. Prvič se je sicer malo zavleklo, ker niso mel na zalogi, tko da sem čakal kak mesec na knjige. Je pa prišla ena od knjig poškodovana ampak sem samo sporoču, da je poškodovana in so mi gladko vrnili denar, brez da bi jim knjigo nazaj pošiljal. Je pa super še to, da pošiljajo vsako knjigo posebej. Drugič ko sem naročal, sem dobil knjige v dobrih dveh tednih. Pa še to, če se bo kdo odloču, ni nujno, da pridejo vse knjige na enkrat, prvič sem dobil vse razen ene na isti dan, zadnja knjiga pa je prišla šele par dni kasneje.
Cene so odlične in nižje kakor na drugih straneh plus še to, da nimajo poštnine.
Če povzamem so praktično "sami plusi" kar se tiče mojih izkušenj.
"Outside a dog, a book is man's best friend...inside a dog, it's too dark to read." - Groucho Marx
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Naročanje stripov iz tujine

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Zdravo fantje.

Zdaj je akcija na Bookdepository: Spread the love...pošlješ emaile in imena 5 prijateljev in oni pošljejo vsakemu voucher za 10% off. če ga kdo izkoristi, dobiš extra 10%.

Js grm....itak rabm 2 stripa pa 3 knige.

Če koga zanima, naj mi pošlje podatke in/ali dovoli, da ga "uporabim" kot prijatelja.

Evo mojih:

dejan_pangersic@t-2.net
dejan pangeršič

lp

dejan
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Naročanje stripov iz tujine

Odgovor Napisal/-a Corto »

Ravnokar sem naročil Berserk Deluxe 1 iz Blackwella za slabih 25 evrov s poštnino vred.
5 minut kasneje je bila cena že slabih 20 evrov, čez 10 minut pa 30 evrov. Prava loterija :shock:
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Naročanje stripov iz tujine

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Če naročaš v funtih so cene po občutku bolj stabilne. Se mi zdi da do razlik predvsem prihaja v evrih ko updejtajo menjalni tečaj. Seveda pa se spreminjajo tudi kar tako, ko cene spremeni dobavitelj - potem se pogosto naenkrat spremeni cena pri vseh, razen če kakšna trgovina ne updejta v 'realnem času', potem z malo sreče dobiš pri konkurenci še 'po starem', ker nekdo ni posodobil baze.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Naročanje stripov iz tujine

Odgovor Napisal/-a Corto »

Corto napisal/-a:Ravnokar sem naročil Berserk Deluxe 1 iz Blackwella za slabih 25 evrov s poštnino vred.
5 minut kasneje je bila cena že slabih 20 evrov, čez 10 minut pa 30 evrov. Prava loterija :shock:
Zdaj je spet na 35 evrih:
https://blackwells.co.uk/bookshop/produ ... 1506711980

Ne morejo biti take razlike zaradi sprememb menjalnega tečaja. V glavnem naročil sem ugodno, upam da bodo upoštevali naročilo. :)
Odgovori