Nova funkcionalnost - Licitacije

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Zagotovilo je dajanje komentarjev. Če ni glanc, se da usterzen komentar.

Zato naj se pa doda črka G, kar dejansko pomeni glancer, da ne bi
prišlo do pomika ocen.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

To sem jaz imel v mislih na začetku, pa sem opustil. Namreč da imaš ocene od 1-5 + G za glancer.

Vendar je brezveze z višanjem ocen in dodatno črko G za glancerje to delat, ker so ocene vedno stvar posameznika. Kdo ti garantira, da ne bo kdo dal gor strip in napisal glanc, v resnici je pa dobra štirica? Komentar ti ne bo nič pomagal, malo komentarjev se da, pa še veliko ki jih da, da dober komentar, da nebi dobil nazaj slabega itd...

Osnovni dodatek k avkcijam je slika, ker tudi če ima strip oceno 5, vedno greš in prebereš opis stripa, in tudi sliko če ima. Ne mi rečt, da če bo gor slika in znak G, da slike ne boš niti pogledal, ker je ocenjen za G..

Tako da tisto, da mora vsak strip pisat poleg dodatno kakšen je strip, ali pa dodatno gledat izgubi na moči! Ker vedno je treba čimveč napisat, da se vidi kaj prodajaš, da se ogneš vprašanjem in stotim isto odgovarjat!

In še nekaj, na avkcijah imamo iskanje, torej če vpišeš v iskanje Glanc, se izpiše kar nekaj stripov, ki imajo napisano v komentarju glanc! torej brez dodatnega dela na sistemu, je to že omogočeno! (evo primer Tukaj!)
Torej, daš oceno 5 in v komentar vpišeš glanc. Tisti ki išče, pa v iskanje vpiše številko stripa ki ga išče in besedo glanc, in ga lahko najde!!!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Komentirano in argumentirano kot je treba. Se vidi, da je stvar preštudirana, zato
naj (z moje strani) ocenjevanje ostane kot je.
martinchi
Prispevkov: 81
Pridružen: 03.11.2009 6:59:21
Kraj: METLIKA

glanc

Odgovor Napisal/-a martinchi »

ja... argument da ni kaj. nisem niti vedel tega da ta funkcija iskanja glancerjev obstaja. še posebej sem zadovoljen k glih zdaj izpiše kr nekaj mojih glancerjev :lol: :P

hvala za pojasnilo

LP

pa še to. prav poceni imam dobro ohranjene stripe na licitaciji. kar kupite jih. pa hitro dokler še ni prepozno
iščem stripe ludens, mr-no,DAMPYR, mali rendžer, POLITIKINE ZABAVNIKE. ponujam v zameno tole
viewtopic.php?t=3333
040 827 286
brade mi i brkova
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

mene pa pizdi (RAZBURJA) en druga stvar...imam kar lepo število stripov na licitacijah. ko potečejo mi nabiralnik zasuje morje mailov o neuspešni prodaji in več sreče prihodnjič. In potem pucam in pucam te frdamane maile? Kako je mogoče to drugače rešiti? Bi se lahko naredilo da bi dobil le maile z uspešnimi licitacijami?
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Imej gmail predal. Tam ti stlači vse v enega!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

lahko detaljneje razložiš?
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Kaj ne razumeš?
Saj imaš *.gmail naslov, a ne?
V svoj osebni profil na striparni vstavi *.gmail naslov, na katerega nameravaš
prejemati sporošila oz. obvestila striparne.
Ko ti potečejo licitacije (osvojene in neosvojene), ti v tvojem *.gmail naslovu
ne izpisuje vsake neosvojene licitacije posebej, ampak: Licitacije-stripar. (??)
??-je število neosvojenih licitacij
Enako mi stori ko prejmem zasebna sporočila.
Pogoj je le, da vmes ne dobiš kakega drugega sporočila z drugega naslove,
ker potem se pač celota prekine in razdeli na dva dela.

Vsaj pri meni je tako, če je to kaka nastavitev: ne vem, v glavnem funkcionira.
Prej ko sem imel še email naslov mi je izpisovalo vsakega in vsakič mi je
polnilo predal s sporočili.
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

jang napisal/-a:mene pa pizdi (RAZBURJA) en druga stvar...imam kar lepo število stripov na licitacijah. ko potečejo mi nabiralnik zasuje morje mailov o neuspešni prodaji in več sreče prihodnjič. In potem pucam in pucam te frdamane maile? Kako je mogoče to drugače rešiti? Bi se lahko naredilo da bi dobil le maile z uspešnimi licitacijami?
naredi si kot spam, ustvari mapo npr LICITACIJE in napisi kateri mail naslov ti gre avtomatsko tja, in vse maile z licitacij ti pošilja tja. tak mam jaz rešeno. da bi pa mel sortirani ta je uspešna in ta ni, pa mislim da je nemogoče, ker prihajata z istega naslova.

to maš pod nastavitve in filtri.
Zadnjič spremenil mister-no, dne 04.05.2010 7:54:56, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6355
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a tilitili »

mister-no napisal/-a: da bi pa mel sortirani ta je uspešna in ta ni, pa mislim da je nemogoče, ker prihajata z istega naslova.
se da. v nastavitvah se nastavi ključna beseda in pot v posebno mapo...
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

sem pogledal in vbidim da ma. jaz mam v siolu, ker mi tja pošilja in tega nisem videl, tam samo mail naslove sprejema.
prej sem mel yahoo in sem moral menjati, ker je zelo zamujala pošta.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

TUkaj je rešitev, ena trenutna, je ta če imaš Gmail ali kateri koli drugi, ki ti dovoli filterje narest.
Torej v Gmailu, sem si naredil tri mape, ena je "licitacije", "licitacije fail", "licitacije miss" in naredim tri filtre, za prvo "licitacije" naredim filter, ki mi filtrira pozitivne oz uspešne licitacije, drugi za "licitacije fail" filter, ki mi vrže v to mapo neuspele avkcije in v mapo "licitacije miss" filter, ki mi prikaže obvestila o manjkajočih.. In zadeva deluje BP. Glupost je če to daš na spam ali ne vem kaj, ker posledično, lahko uvrstijo ta obvestila na spam listo in jih bomo vsi dobivali v spamu :)


Drugče, pa je itak v izdelavi, da bi se sporočilo poslalo skupaj za več oz po več sporočil v enem, kot neko sumarno poročilo, vendar moram to se spravit narest, vem kako, samo čas si moram najti, pa bom upam poszneje še lažje!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

mislil sem da ti preusmerja kot spam, in ne da ti oboje v isto mapo meče.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

mister-no napisal/-a:mislil sem da ti preusmerja kot spam, in ne da ti oboje v isto mapo meče.
No če si mislil, da ti filtrira podobno kot spam (ker spam je dejansko filter :)) potem ok :)

Sem te razumel, da pošto ki jo dobiš označiš za spam, da ti drugič vrže to v spam mapo :)
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

SMG! magazin bi bilo potrebno dodat na licitacije
Odgovori