nov podforum za zbiratelje sličic, podstavkov, itd

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

Post Reply
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

nov podforum za zbiratelje sličic, podstavkov, itd

Post by jang »

predlagam na naredimo nov podforum za zbiratelje sličic, podstavkov, znamk, kovancev, pakajjazševemčesa


za moderatorja tam pa Risarja normalno
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Lahko se samo preimenuje forum Ameriški strip. Pa da se bo tam vsaj o čem koristnem govorilo :)
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

bravo Dare :yes:
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek :mrgreen:
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega 8)
GOTOF JE!
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

potem bi se morala nam plača znižat
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Gusar wrote:Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek :mrgreen:
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega 8)
Se strinjam, brez njega podforum nebi ugledal luči! Tudi ne oporekam, da je poznavalec tega področja (slikice, albumi, podstavki, grbi itd) in je tudi glavni, ki bo odgovarjal, usmerjal in obveščal interesente. Ni pa on testo za moderatorja.
Za moderatorje imamo skupino ljudi, ki perfektno opravljajo svojo nalogo.
Odstrani se pošast!
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Gusar wrote:Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek :mrgreen:
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega 8)
Evo še ena, na to temo, zakaj ni administrator.
Danes me kliče risar_69 in ves paničen, kje so posti s sličicami in albumi in ostalo. Pa sem ga malo dražil, da sem vse izbrisal, da nimamo prostora, in da to itak nima kaj pri nas na forumu iskat. Model je čisto verjel, skoraj ni vedel ali naj me nahruli ali naj se zjoka. To mu je za 1 april :)

Eto in on naj bi bil moderator :)
Odstrani se pošast!
gregorbikupil
Posts: 1415
Joined: 23.11.2006 15:52:08

Post by gregorbikupil »

Si ti prjese, jle? :D :D :D :D :D :D :D :D

PS:
Bi pa izkoristil tole priložnost in lepo pozdravil - janga. :( :( :( :( :( :D :D :D :D :D :D :D
TECI PETRA!!!!!!
Post Reply