AF Klasik 1-18 HC - Miki Muster komplet.

Prostor za vaše dvojne stripe ali tiste, ki so vam odveč . S pomočjo foruma boste lažje prodali vaše dvojne številke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Poglej, tole si ti ven prinesel in tudi omenil neko osebo. Jaz sem uspel zvedeti kdo je (namereč v zgodovini mailov, je ta oseba bila edina, ki je rekla, da med ostalimi poslovala tudi s teboj) in sem pomislil, da je lahko to ta oseba. Ker sva brez težav speljala zadevo, sem ga tudi poklical.
Očitno ti drugače slišiš, meni je povedal,da si se izmotaval ko te je klical da ugotovi, kaj ga notri mešaš, meni pa še enkrat povedal, da ni nič narobe, in če bo treba bo sam to napisal na forum!

Jaz pa ti iz podatkov lahko dokažem, da se motiš, namreč dan prijave, dan prvega maila in kontakta s to osebo, ter nadaljne aktivnosti, lahko drugače povedo..

Ne izmotavaj se kakšen sem itd, in da ni hudo, in da ni zamere. Opraviči se, da si pač bil užaljen, ker sem tvojo foro (z varstvom strip kupcev) pripisal razpravi, in si pač v efektu nekaj napisal. Ker vem da je to laž. In da, jaz spim kot bebica, imam čisto vest (kot si napisal, da ti lahko spiš s čisto vestjo v ZS) In ne delaj se žrtev, da te jaz lahko vržem, ti pa mene ne. Vedno vsakemu dam možnost, da pove svojo stran, tvoje je kako boš izkoristil! Drugje bi letel takoj, tukaj imaš pa možnost priznat napako in en mesec brez striparne, drugače pa adijo za vedno!
Odstrani se pošast!
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

ZagorExtra napisal/-a: Če pa me boš vrgel iz foruma pa to ne bo zame niti najmanjša kazen,bom pa imel več časa za kakšen drugi forum saj imam v življenju tudi druge hobije.
:D :D :D :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=uI_b6FC0Hg0
:D :D :D :D :D
TECI PETRA!!!!!!
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »


Cisto informativno, malo bom pocistil se po parih zadevah, ki so s ponosom stale na mojih policah, ce bo volja trga prava. Imam prve tri Gigant Texe, kup Zagorjevih (HC) in MrNojevih piratov, vsaj zdi se mi, da so bili nekoc oznaceni za pirate. Seznam jutri itd... me pa zanima, ce kdo to slucajno isce oz. kaksne cene sploh postaviti. :))) Seveda so vsi glanc, Texovi giganti so dobesedno v peno zaviti, da ne bi slucajno robovi se poskodovali. :)
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

Ti samo "lupi" ceno po želji, saj vidiš, da se skoraj vsi stripi tako prodajajo!

Če prosijo za regularni Zagor posamezno 5 € komad (stal je 2 €), potem za ZAGOR (HC) podobno "zasolji" ceno, torej 2.5 X vrednost, za TEX Gigante lahko daš mirno tako 40 € komad (stal je 14 €); no, če je zavit v celefon pa kar dodaj še kakšnih 5 €! Za pirate pa nebi vedel...
Slika
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »


Sporočam, da imam ponudbo za 170€ za Alan Forde, ki jo bom sprejel čez vikend vkolikor to še koga ne zanima.

<- ponudba je bila preklicana. Alan Fordi so še vedno na voljo.

Lep pozdrav!
Zadnjič spremenil Killy, dne 23.01.2010 0:02:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

Sporočam, da so na voljo Tex Giganti vkolikor bi koga zanimalo.

http://www.bolha.com/oglas383711620/tex ... umi-glanc-

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

kolko evrov je skritih v Texih da pridejo 175€ oz 75€ na komad? :greedy: :crazy:
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

Hej, tele sem kupil takoj ko so izsli pri Buchu. Sem preprican, da je zadaj nekje se cena s svincnikom od 8-10.000 tolarjev kolikor sem dal za posamezno stevilko. Ce to pretvoris v evre, dodas nekaj na to, da so glanc in ok, samo 5 let stari... pa na to, da v Sloveniji ni popolnoma nobene ponudbe teh albumov oz. so takointako razprodani kolikor mi je znano... in da si jih vsak lahko komot pogleda in se preprica, da so taksni kot si jih zeli (tujina je le tujina, zelo nerad kupujem nekaj na dalec in kar sam prej detajlno ne vidim)... damn, ce bom nadaljeval nastevanje, se mi bo cena se premajhna zdela. :)))

Se pravi na osnovi tega sem to ceno postavil.
Ce ima pa kdo bratranca v Srbiji in je pri njemu na pocitnicah in najde vse te albume za 20€ oz. kako ze... pa toliko bolje zanj, a ne. ;)
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Pa kje ste vi vidli, da novi stripi, ki se vsi še dajo dobit po normalni ceni stanejo 10x več rabljeni... Že prastari rabljeni stripi so predragi ampak ok, recimo, da so redki, teli Texi pa... Na Stripovi.com maš gigante po 100 kun. Za 500 kun maš komplet 50+ komadov Texov, ti bi pa 75 evrov za en strip :wallbash: Saj te še na zadnje ceneje pride, če se sam odpraviš na Hrvaško po te stripe... Ja, good luck with this one :)
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

Sem preveril moje nakupne stroške. So bili 2×25€ in enkrat 33€ preračunano v evre. Zadovoljiva ponudba zame danes je torej dvakratnik nabavne. Ce so tej giganti po 100kun kar je nekako 15€ recimo... fantasticno, bodo moji pac ostali pri meni, pa jih mogoce v naslednjih 5 letih celo uspem prebrati. :)
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Čestitam junaku ki to kupi!!!!

In naj ga potolažim: neumnost ni bolezensko stanje... :D :D :D :D
TECI PETRA!!!!!!
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Junaku ali bedaku? :twisted:
Ok, malo smo hudobni ampak, kar je res je res.
Kot je že Ruki povedal se dajo Texovi giganti dobiti že za 100 kun, kar je slabih 15 evrov, ti pa bi za eno samo številko rad iztržil praktično 5xkrat več oz več kot 550 kun!!!
Lahko se sedaj izgovarjaš na ohranjenost, tvoje stroške in nevem kaj še vse, ampak to je po mojem mnenju klasično oderuštvo :evil:
Iskreno dvomim, da so tvoji stripi po 550 kun kaj bolje ohranjeni kot tisti na Hrvaškem za 100-150 kun.
Omenjaš kupovanje v tujini in tako, dalje ampak sem 1000% prepričan, da te ceneje pride se peljet z avtom ali vlakom v Zagreb, kjer si lahko v striparnicah Libellusu ali Stripovi na kvadrat v miru pogledaš ponudbo in izbereš kaj ti odgovarja, in to še za občutno, občutno ugodnejšo ceno, kot je tvoja.
Človek božji, za 75 evrov se jaz peljem v Zagreb in nazaj, si kupim 3 Texove gigante pa še za kosilo v restavraciji mi ostane, ti pa pričakuješ, da ti bo kdo plačal 75 evrov za en sam Texov gigant :roll:
Videl sem že precej dobro ohranjenega Zagor ZS #17-Klark citi iz leta 1968 za 50 evrov, pa ga nisem kupil.
"zadovoljiva ponudba zame danes je torej dvakratnik nabavne" si napisal.
Ok, torej danes boš kupil avto za 10.000 evrov, a ga boš torej čez 3 leta prodajal po 20.000 evrov??
Se opravičujem, malo sem se razpisal, ponavadi ne komentiram cen stripov na forumu, ampak to pa me je malo dvignilo moram priznat :o
Ne vem, nemorem se znebiti vtisa, da najbolj navijajo cene prav ljudje, ki so klasični preprodajalci, ki niso v celem življenju prebrali mogoče več kot 5 stripov, ki jim strip za razliko od nas pravih, klasičnih striparjev ne predstavlja ljubezni in tudi otroške nostalgije, ampak ki jim strip predstavlja le sredstvo, da si mastno napolnijo žepe.
In takšni ljudje, so mi milo rečeno, zelo antipatični :o
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Gusar napisal/-a:Junaku ali bedaku? :twisted:
Ne vem, nemorem se znebiti vtisa, da najbolj navijajo cene prav ljudje, ki so klasični preprodajalci, ki niso v celem življenju prebrali mogoče več kot 5 stripov, ki jim strip za razliko od nas pravih, klasičnih striparjev ne predstavlja ljubezni in tudi otroške nostalgije, ampak ki jim strip predstavlja le sredstvo, da si mastno napolnijo žepe.
In takšni ljudje, so mi milo rečeno, zelo antipatični :o
na tole moram še jaz pridat svoje. v dokaz tvoji trditvi je njegov:
Killy napisal/-a:. fantasticno, bodo moji pac ostali pri meni, pa jih mogoce v naslednjih 5 letih celo uspem prebrati. :)
Men bi prhajal sprot, če bi meu v roki in bi celo lahko bral strip za 75 EUR!

Tko da je najbolj, da mu privoščimo užitek, ki bo trajal naslednjih 5 let - dlje bo čakal bolj bo zrajcan (saj pr men je tako). Pa še cena se mu lahko vmes dvigne.
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »


Ni problema.
Stripe sem vedno nabavljal glede na to kaj sem želel imeti in ne na ceno. Tole je prodajanje zelo na silo, ker bodisi jih prodam precenjeno ali vsaj meni zadovoljivo bodisi jih imam raje zase. Dejstvo je, da ob njih nimam ne taksnega veselja vec kot nekoc ne nekega ekstra casa za prebiranje in so postali zgolj roba, ki polni prostor in privablja spomine. Poleg tega so se prioritete v zivljenju bistveno spremenile.

ZS/LMS so mi vredni natanko 0. Tako obozevana 13. Nasilje v Darkwoodu mi lahko danes ponudite za 20€, pa ne bom vzel. Ce bi ga, bi ga zgolj za preprodajo. Tistega papirja sem se navelical, skoraj nemogoce je dobiti kvalitetno ohranjene stevilke, kamorkoli jih postavis se robovi zvijejo levo ali desno... imel sem cca 1000 stripov obeh serij nekoc. Najnizja je bila 16. ZS, mislim da Tex. Skratka ne zelim imeti opravka s tistim vec drugace kot na skenih. Precej zgodnjih stevilk sem prebral na racunalniku, ker jih drugace pac nikoli ne bi. Nova serija od Slobodne dalmacije napraj je fin oin fajn krasna, zato sem jih ponovno pricel zbirati. Potem pa so zaceli poganjati kot gobe po dezju in zdaj ima clovek 10 razlicnih izdaj enega in istega stripa... dovolj mi je tega. Libelus je predrag, stripi so pa lepi. Ampak ta lepota... ne da se je brat, tak strip rabis posebno pazljivo prebrati. In obe roke so zasedene. Ne gre vec tako kot pri stari ZS, ko si poleg komot jedel kosilo ali pasteto pa kruh. Zato tudi albumov sploh se nisem prebral... jah, kaj cem, glejte me cudno. Zadnje leto berem zgolj dylan doge, ker so dovoljsen priblizek zeljenemu naboju fantazije, resnicnega, okultnega in akcije.

Poleg tega je dobrodosla tudi kaksna ponujena cena. Ce mi bo ok ali ne, se bom pa ze sam odlocil. In se nadalje... imam en kup dvojnikov in ne vem cesa ampak za tisti evro ali dva kolikor so vredni se mi se oglasa ne da postavljati kaj sele, da bi se s kom dogovarjal. Ne da se mi. Ce jih kdo vzame za 10, 15€ naj se nekako bo, drugace pa raje spim tisto uro, ko bi ponudbe pisal, telefonaril, odgovarjal na maile in podobno.

To je to, leta grejo, carovnija zbledi.
Vas pa popolnoma razumem, ce zelis danes zbirati... pa saj das premozenje skoraj. Normalno, da isces cenovno ugodne variante. Se pac malo bolj potrudis, gres v Zg, na kosilo, karkoli ze za ta denar. Ce bi pac sam nekaj taksnega iskal in bi mi kateri od albumov manjkal, bi pac dal 50€ na taksen nacin raje kot se motal ne vem kje ampak to sem jaz. Hvala bogu smo si razlicni.

Lep pozdrav.
juhica
Prispevkov: 77
Pridružen: 07.08.2008 15:33:30
Kraj: Senovo

Odgovor Napisal/-a juhica »

<- ponudba je bila preklicana. Alan Fordi so še vedno na voljo.
Kako je to možno ob tako ugodni ceni? :shock:
Odgovori