lažnivci

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

Se bom še jaz malo oglasil v zvezi na to temo, ker sem bil omenjen kot škodoželjnež zato, ker sem dal negativni komentar! Zakaj sem ga sploh dal? Ja zato, ker v tej hiši (beri licitacijah) veljajo določena pravila-in te naj bi se spoštovala, mar ne? Če ti šef v službi reče to in to naredi do takrat in takrat, potem tu ni ovinkarjenja.....če do takrat ne bo narejeno, jih boš slišal...Pilar-ju sicer ne vem točno, koliko mejlov sem poslal, vendar nikoli nisem do nikogar nastopal v žaljivem tonu in tudi zanesljivo tudi do njega ne-ker nisem tako vzgojen-enostavno, v nasprotju z nekaterimi ki to prakticirajo....Pilar, kaj si sedaj užaljen in znašaš svojo jezo tule na nas, ki smo te kontaktirali in poskušali izvedeti vsaj tisto povratno informacijo, ki si jo po mojem zaslužimo: ali prodaš ali ne?? Licitacija je bila javna in ti si dolžan to tudi spoštovati-in NE PRODAJATI MIMO, dokler je avkcija aktivna! Če tudi ostali nismo tega delali-potem ti tu nisi izjema....Vedi, če bi mi vsaj odgovoril, ti teh komentarjev sigurno ne bi dal.....pač bi ti stisnil pozitivne in pripisal-fant je že prodal, a je bil vsaj toliko pošten, da je povedal.....in to je to! Ne vem kakšen smisel ima sedaj tole tvoje oglašanje po dolgem času.....namesto da bi se iz tega kaj naučil-ne, v še slabši luči se kažeš tule gor!
Kako že pravijo: pes, ki laja, ne grize....... :wink:
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

.... v nasprotju z nekaterimi ki to prakticirajo....

....če tole leti name...če se po 1 mesecu in več ne javi,stripe imam takorekoč kupljene,ki so mi manjkali,veš kaj...se je model javil po 21 mesecih,HALOOOOO....BI GA MORALI TAKOJ ZBRISATI S FORUMA...
horex je zakon, pa reno tud...
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

Ne,ne....ni to letelo na tebe....na splošno se najde(jo) taki, vendar so v manjšini!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

pilar napisal/-a:
TomDar napisal/-a:Sem zbolel, in nisem prisoten na forumu.
kar sem prebral je dovolj!
PILAR tvoj zadnji post sem zbrisal, ker žališ! Ko bom bolje (oz zdrav) letiš ven s tega foruma in iz avkcij.
Zakaj ti dovolim da si še gor, je pa zato, da nam poveš, ko si tako pošten, če si vrnil tistih 500 evrov osebi, ki ti jih je poslala po pošti za stripe, ti si pa potem neki tretji osebi prodal te stripe!
zdaj mi je pa že malo dovolj,kaj ti sploh veš kaj si tu napisal-če ne boš z argumenti dokazal,gdo bi naj poslal 500 e za stripe pa da mu jih nisem vrnil te bom prijavil ker si ne morš kar na pamet nekaj izmišljevat pa ljudi obtoževat,meni ni nihče nobenih 500 e nakazal za nobene stripe,zdaj pa me lahko kar skineš,če pa se ža ravno pogovarjama o tem bom tudi napisal kako je vse skupaj potekalo zato da bodo tudi drugi videli da lažeš in si si tole o 500e izmisli.res je prišel človek k meni po večjo količino stripov,jih tudi kupil in jih odpeljal,ob obisku pri meni pa dejal da se bo še oglasil in če se lčahko pri naslednjem obisku dogovorima da bi kupil še 100 gramov marihuane,ko je naslednjič prišel je prinesel 500e,pa ne za stripe ampak za travo,potem pa je ostal brez tega,pa ti nisem jaz kriv čer si imel kaj zraven pa ostal brez al kaj je pač bilo,lahko še pa 1x pride po isto porcijo,zdaj upam da je bolj jasno kaj ti gre v nos,no skini me zdaj,sporočilo v katerem me obtožujmeš da sem pobral 500e za stripe pa jih nisem vrnil,pa sem shranil,pa tudi tu gor je,tak da ne boš mogel zanikat da ni res.lahko pa prinesete še 1x 500e za travo,samo zdaj ne samo da ne bosta nič dobili pa brez denarja ostali,še kakšno lepše darilo vas čaka,pa prijetne pogovore z kripoti ti želim.
ha ha....
shranil si si sporočilo TomDar-ja kot dokaz obrekovanja in nekaj groziš s sodnijo v istem postu pa potem razlagaš kako si prodajal marihuano :cry_lol:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

:D
ok, potem pa srečno na sodniji :cry_lol:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

tomdar je moj prijatelj in če groziš nekaj njemu je isto kot če groziš meni...zato si belim glavo
nič privat, kaj boš sedaj skrival...če imaš čisto vest se nimaš kaj bat in verjamem da se ti bo tudi TomDar opravičil.

aja, pa tisto temo pod Prodam sem ti jaz zbrisal. Dokler se tole ne reši nimaš pravice nič prodajat tule :!:
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Pilar umiri konje, in nehaj z grožnjami, tukaj si nametal mali milijon obtožb,groženj in samoobtožb. Kot prvo grožnje ti ne pomagajo, ne palim se na njih, zato kar takoj smiri živce! Aja, na tem forumu so shranjeni ip naslovi tvojih dostopov, tvojih podatkov, ki si jih vnesel med podatke in tvoje izjave o fizičnem napadu, in ostalimi grožnjami!

Zato še enkrat umiri žogo imaš možnost zagovarjati se (čeprav si delaš več škode kot koristi) če bi ti hotel škodovati bi te vrgel ven in isto to napisal (kako bi se potem branil?), zato ker je bil vir dokaj nepotrjen sem te lepo vprašal, in ti dal možnosti odgovora. Tukaj ti bom onemogočil prodajo stripov na avkcijah, ker si kršil pravila avkcij, upam, da ti je to jasno!

S foruma se tudi poslovi, ker si kršil tudi pravila foruma. Do danes zvečer imaš možnost, odgovarjat nanj, nato bo tvoj račun neaktiven. Zato lepo piši mirno in kulturno, pa te s foruma vržem šele jutri!


Drugače, mene pa lahko kontaktiraš na zs, mail (lahko tudi tega striparna@striparna.com) če mi želiš še kaj povedat!
Odstrani se pošast!
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

LP!
Evo, pilar, moj mejl ti je:

jernejkoren2@gmail.com

pa se lahko kaj zmeniva preko licitacij, da vidim, če si poštenjakar! Za negativne bom poprosil Dareta, če ti jih zbriše,...da bom bolj mirno spal....ostalo pa cenjeni avditorij poprosim, da si prebere tule .....Dare je res super dečko, prav tako Jang, tako da Pilar, ne vem.......sem ziher, da bi šli vsi skup na eno pivo ali dva......če bi se osebno poznali.....škoda! :wink:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

tole se je uredilo kaj? ko je kar naenkrat tak mir
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

je vidu model da ni ravnal prav...
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Verjetno zato, ker je model letu dol s foruma. Al je pa komu tud v živo tko pametoval, pa je bil pol tepen.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

kolikor vem ni letel nikamor.... saj vemo da smo dobrega srca tule na striparni :wink:

edino prodaja mu je bila onemogočena, zaradi preveč nepravilnosti in negativnih komentarjev v preteklosti.
Uporabniški avatar
piška
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 168
Pridružen: 19.11.2006 22:59:10
Kraj: postojna

...

Odgovor Napisal/-a piška »

mojga posta pa ni? kaj sem kaj narobe napisal, da sem bil terminated?
strip je zakon
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

hm....spomnim se ga ja
ne vem pa kaj se je zgodilo? :oops:
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Ma Piška je nekaj pisal o celotni zadevi, ampak je bil njegov post izbrisan verjetno zato, ker on sam ni imel nobene zveze s celotno zadevo.
To naj med sabo rešijo forumaši(pilar, horex, giant...), ki so bili v zadevo neposredno vpleteni.
GOTOF JE!
Odgovori