22.03.-novo -nekoliko LMS i ZS starih Zagora + 1500 stripova

Prostor za vaše dvojne stripe ali tiste, ki so vam odveč . S pomočjo foruma boste lažje prodali vaše dvojne številke.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

Tomislav
Posts: 34
Joined: 22.11.2005 19:03:24
Location: Zagreb

Post by Tomislav »

13.01. 2008. - gomila novih stripova!
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Post by horex2 »

vzel bi karabina slim 269-50 kn,
v soboto je tomislav prnesu strip in je super ohranjen.HVALA!!!!!!!!
horex je zakon, pa reno tud...
gregorbikupil
Posts: 1415
Joined: 23.11.2006 15:52:08

Post by gregorbikupil »

Je tole še živo?? Bi kej našel, če je kdo tam...
Post Reply