MARTIN MYSTERE (LIBELLUS)

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Alek napisal/-a:Kolk pa je cena za te gigante? In a je sploh se mozno dobit kaksne starejse stevilke?
včasih se kake od številk pojavijo tudi na ,,aukcijah,, stripovi.com - še posebej aktualni št., ki sta razprodani t.j. #1 in #2.

cena je seveda vrtoglava !!!
Bosti
Prispevkov: 7
Pridružen: 06.08.2007 20:24:05

Odgovor Napisal/-a Bosti »

Nobody napisal/-a: včasih se kake od številk pojavijo tudi na ,,aukcijah,, stripovi.com - še posebej aktualni št., ki sta razprodani t.j. #1 in #2.

cena je seveda vrtoglava !!!
Ja, meni sta št. 1 in 2 ušli, ker takrat še nisem vedel, da jih dejansko ne bo nikoli v Slovenijo (to je bil optimizem), sedaj pa samo spremljam, kako se prodajajo na hrvaških "aukcijah" z res visokimi cenami (100€ in več) kar nikakor nisem pripravljen plačat. Kolikor sem pa videl, pa pri tem nisem edini. Neki Slovenec je že petkrat ponudil obe številki, drugo za 50€ in še nikoli ni dobil ponudbe. Je pa vsekakor vztrajen, ker noče spustiti cene.

Sem že študiral, da bi šel enkrat v Zagrebško knjižnico in jih prebral, pa bi bil potem mir :)

Kar se tiče številk 3 in 4 sicer piše, da so razprodane, vendar sem vsaj številko 3 zadnjič videl pri njih (cca 14 dni nazaj), 5 in 8 pa vsaj zaenkrat še ni problema.
Uporabniški avatar
cemil182
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 192
Pridružen: 02.09.2006 14:33:13
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a cemil182 »

Bosti napisal/-a: Ja, meni sta št. 1 in 2 ušli, ker takrat še nisem vedel, da jih dejansko ne bo nikoli v Slovenijo (to je bil optimizem), sedaj pa samo spremljam, kako se prodajajo na hrvaških "aukcijah" z res visokimi cenami (100€ in več) kar nikakor nisem pripravljen plačat. Kolikor sem pa videl, pa pri tem nisem edini. Neki Slovenec je že petkrat ponudil obe številki, drugo za 50€ in še nikoli ni dobil ponudbe. Je pa vsekakor vztrajen, ker noče spustiti cene.

Sem že študiral, da bi šel enkrat v Zagrebško knjižnico in jih prebral, pa bi bil potem mir :)

Kar se tiče številk 3 in 4 sicer piše, da so razprodane, vendar sem vsaj številko 3 zadnjič videl pri njih (cca 14 dni nazaj), 5 in 8 pa vsaj zaenkrat še ni problema.
Tudi jaz sem zamudil MM 1 in 2 in ju nisem kupil ko sem imel priložnost :( . Samo vseeno ostajam optimističen in čakam da se najde kakšen poštenjak ki noče obogateti na račun stripov in bo prodal zadevo po eni normalni ceni. Kar pa močno dvomim da se bo zgodilo... Pri NN Gigantih sem imel veliko srečo in sem ju dobil po tem ko sta bila razprodana po zelo solidni ceni... Upam da se z Martijem isto zgodi :)
Dušan
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 394
Pridružen: 28.08.2005 12:42:07
Kraj: Lavrica

Odgovor Napisal/-a Dušan »

Obstaja pa možnost, da se v doglednem času izda ponatis. O tem je že bilo govora.
Kar se pa cen tiče, je pa to tako, da trg narekuje ceno. A je kdo pripravljen dati 200€ za LMS 4? Je!!! Torej so tudi taki, ki bodo dali 100€ za gigante.
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

cemil182 napisal/-a:
Bosti napisal/-a: Ja, meni sta št. 1 in 2 ušli, ker takrat še nisem vedel, da jih dejansko ne bo nikoli v Slovenijo (to je bil optimizem), sedaj pa samo spremljam, kako se prodajajo na hrvaških "aukcijah" z res visokimi cenami (100€ in več) kar nikakor nisem pripravljen plačat. Kolikor sem pa videl, pa pri tem nisem edini. Neki Slovenec je že petkrat ponudil obe številki, drugo za 50€ in še nikoli ni dobil ponudbe. Je pa vsekakor vztrajen, ker noče spustiti cene.

Sem že študiral, da bi šel enkrat v Zagrebško knjižnico in jih prebral, pa bi bil potem mir :)

Kar se tiče številk 3 in 4 sicer piše, da so razprodane, vendar sem vsaj številko 3 zadnjič videl pri njih (cca 14 dni nazaj), 5 in 8 pa vsaj zaenkrat še ni problema.
Tudi jaz sem zamudil MM 1 in 2 in ju nisem kupil ko sem imel priložnost :( . Samo vseeno ostajam optimističen in čakam da se najde kakšen poštenjak ki noče obogateti na račun stripov in bo prodal zadevo po eni normalni ceni. Kar pa močno dvomim da se bo zgodilo... Pri NN Gigantih sem imel veliko srečo in sem ju dobil po tem ko sta bila razprodana po zelo solidni ceni... Upam da se z Martijem isto zgodi :)
kolko vem je MM #1 razprodan, MM #2 je pa še na razpolago
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

pri Libellusu morate upoštevati eno stvar....razdelit je treba založniški del in pa prodajalno. Čeprav imata isto ime in sta zelo povezani zadevi. Če na njihovi internet strani (založniški del) piše da je razprodano, to pomeni, da ga nimajo več v njihovem skladišču. Kar pa še ne pomeni da ga ni več v striparnicah in pri njihovih prodajalcih....
se pa kar najde kak izvod na aukcijah vsake toliko časa, seveda pa višji ceni.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Gigantov 1 in 2 je na trgu kolikor hočeš... samo primerno ceno ni lahko dobit. Vedno so na zalogo tudi v vseh striparnicah, če ne drugače pod pultom.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

BuDi napisal/-a:Gigantov 1 in 2 je na trgu kolikor hočeš... samo primerno ceno ni lahko dobit. Vedno so na zalogo tudi v vseh striparnicah, če ne drugače pod pultom.
čemu bo pd pultom strip, edino če ga ma za sebe, ali pa je za kakega znanca ki je rekel da se naj rezervira, drugače ne vidim da bi v striparnicah meli neke redke stripe pod "pultom".
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

gigant #2 se prodaja na ,,Aukcijah,,
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

mister-no napisal/-a:drugače ne vidim da bi v striparnicah meli neke redke stripe pod "pultom".
Povprašaj kdaj za kak tek strip... in zraven povej da 'cena ni važna'.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

Ken Parker 1-6 bo kmalu izšel ponatis pri Fibri...tako da ne hitite in lepo počakajte...boste fajn prišparali
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

jang napisal/-a:Ken Parker 1-6 bo kmalu izšel ponatis pri Fibri...tako da ne hitite in lepo počakajte...boste fajn prišparali
kdo ti je to povedal kmalu?

kolko sem jaz dobil sporočilo od markusa da bo to mogoče, sam kdaj pa je vprašanje, in tudi v libellusu sem vprašal, pa ne vedo kdaj bo to, tak kmalu spet ne.
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

jang napisal/-a:Ken Parker 1-6 bo kmalu izšel ponatis pri Fibri...tako da ne hitite in lepo počakajte...boste fajn prišparali
seveda bo (samo kot je povedal Mister-no, se še ne ve kdaj)

pa tudi cena bo ,,verjetno,, prava sitnica :wink:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

do CRŠ-ja....cena bo verjetno ista
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

jang napisal/-a:do CRŠ-ja....cena bo verjetno ista
na tako hitrem odgovoru pa več ne dvomom v tvoje besede :!:
Odgovori