III. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR - 17. marec 2007

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderatorji: TomDarjangCortoMioke

Se boš udeležil/a 3. LJUBLJANSKEGA STRIP BAZARJA?

Glasovanje se je zaključilo dne 02.03.2007 11:36:06

DA
17
74%
NE
6
26%
 
Skupaj glasov: 23

Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

III. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR - 17. marec 2007

Odgovor Napisal/-a Corto »

Obveščamo Vas, da bo v soboto 17. marca 2007 v Ljubljani v podhodu Ajdovščina (podhod bivše poslovne stavbe Metalke v centru mesta) potekal 3. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR v organizaciji DRUŠTVA LJUBITELJEV STRIPOV STRIPOHOLIK.

Dogodek se prične ob 10h in traja do 15h v podhodu Ajdovščina pred društveno čitalnico STRIPOHOLIK -> KARTA

Po prvih dveh uspešno izpeljanih bazarjih je naša želja, da bi STRIP BAZAR postal redni vsakomesečni dogodek, ki bi se odvijal vsako predzadnjo soboto v mesecu (tokrat izjemoma predpredzadnjo soboto). Dogajanje in slike iz prvih dveh bazarjev si lahko ogledate na povezavah:
1. STRIP BAZAR
2. STRIP BAZAR

Veliko je bilo odziva od zbirateljev, bralcev, članov in podjetij, ki se ukvarjajo s stripom. Tukaj je na kratko ponudba in dogodki na bazarju...


PONUDBA IN DOGODKI:

1. Razstava stripov
- Goran Jakovac bo postavil na ogled svoje risbe in table stripov (njegove umetnine lahko občudujete tudi v prvem strip fanzinu STRIPOHOLIK, kjer je popestril fanzin s slikami naslovnice, zadnje strani in enostranskega stripa)

2. Udeležba založb in podjetij, ki se ukvarjajo s stripi
- KNJIGARNA AZIL, ki deluje v sklopu ZRC SAZU bo imela stojnico s stripi, Maus (Art Spegelman) in Goražde (Joe Sacco), ki sta izšla pri Založbi ZRC bosta na voljo po znižani ceni (Maus namesto 15€ (3.600 SIT) za 12,5€ (3.000 SIT), Goražde namesto 18€ (4.300 SIT) za 14,5€ (3.500 SIT))
- stojnica s predstavitvijo STRIP BUMERANGA, nove slovenske strip revije (na voljo številke 1,2,3,4 in še "topla" številka 5), vsi člani društva STRIPOHOLIK imajo 10 % popust pri nakupu revije STRIP BUMERANG
- stojnica s stripi od Acota, Dolly69 in Samota (cbarks)
- stojnica ANTIKVARIJATA CUNJAK s ponudbo stripov
- predstavitev društvene čitalnice STRIPOHOLIK in predstavitev društva STRIPOHOLIK - na bazarju bo možno dobiti prvo številko brezplačnega društvenega fanzina STRIPOHOLIK

3. Stojnice zbirateljev in posameznikov
- stojnica Iztoka, ljubitelja stripa, ki ima v zbirki več kot 100.000 stripov in se bo pojavil na strip bazarju z večjo količino starejših, redkejših in zanimivejših stripov naprodaj (2000-3000 zbirateljsko zanimivih stripov ALAN FORD, ZLATNA SERIJA, LUNOV MAGNUS STRIP in veliko ostalih serij)
- TomDar z večjo količino stripov, ZS, LMS, Ludens, SD, AF Klasik, A4 format, strip albumi,...
- Mioke z dvojniki serij ZS, LMS, Ludens, AF SLO, Tarzan,...
- Corto z večjo količino italijanskih Bonellijevih stripov (DD, MM, NN) in raznimi strip albumi
- in veliko drugih z zanimivimi stripi...

4. Licitacije
Planirana izvedba strip licitacij v živo. Poiskali bomo starejše, bolj zanimive stripe in jih ponudili prek licitacije v živo.
Stripi, ki bodo sodelovali, bodo še poslikani in vnaprej postavljeni na ogled na forumu, možno si jih bo vnaprej ogledati tudi na samem kraju dogajanja.
Hkrati vabimo vse, ki bi imeli določene zanimive stripe, naj nam to sporočijo in jih bomo vključili v licitacije.

5. Nagradno žrebanje
Tudi tokrat se bodo obiskovalci, ki izpolnijo nagradni listič na kraju dogajanja, potegovali za različne striparske nagrade.
Ob enem obveščam, da prejšnji nagrajenci, ki še niste prevzeli nagrad iz prvih dveh bazarjev, lahko to storite tokrat.


Lahko rečemo, da bo tu zopet največje število stripov vseh vrst, starosti in serij pri nas na enem mestu!
Če imate tudi vi stripe, ki jih želite prodati, zamenjati in če želite sodelovati, nam to sporočite, da bomo pripravili zadostno število stojnic.

Vabljeni vsi skupaj, da nas obiščete in si ogledate ponudbo ter dogajanje na strip bazarju, ki je popestril dogajanje na slovenski strip sceni.
Čim več nas bo, bolje bo :)

Vstop je prost, tako za obiskovalce kot za uporabnike stojnic!

Sproti bomo objavljali tudi še preostale dogodke, ki trenutno še niso potrjeni, zato večkrat pokukajte na ta topic!
In seveda izpolnite aketo, ali se nameravate udeležiti bazarja :)

Za podrobnejše informacije nas lahko kontaktirate prek e-maila striparna@striparna.com ali na GSM 031-331-258.



Društvo ljubiteljev stripov STRIPOHOLIK
Zadnjič spremenil Corto, dne 15.05.2007 9:45:18, skupaj popravljeno 2 krat.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

uf, kakšen tempo
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
izzy
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1290
Pridružen: 29.09.2006 9:25:53
Kraj: Slovenski Javornik

Odgovor Napisal/-a izzy »

Zakwa more bit to pred plačo???? Verjetno bom prišel mal pofirbcat, če druzga ne. Ovisno od šihta. Pa dnarja. :cry:
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Uporabniški avatar
piška
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 168
Pridružen: 19.11.2006 22:59:10
Kraj: postojna

Odgovor Napisal/-a piška »

pa sej ni nič narobe, če bo strip bazar vsak mesec!
tako kot so tisti sejmi, ki krožijo po mestih! vsakega 17. v mesecu so npr. v Postojni in folk se je že navadu, tako da je takrat tam full folka!

Poleti, ko so počitnice pa dva piknika :king:
strip je zakon
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

ja saj ni treba da se vsak mesec nakupijo stripi

jaz celo leto, oz 10 mesecev, nisem kupoval stripov, razen tistih od ludensa v naših trafikah, pa morem mal zdaj nadoknaditi:)
Uporabniški avatar
Mocivnik
Prispevkov: 415
Pridružen: 04.01.2007 21:31:09
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Mocivnik »

Ali bi lahko prosil samo use, ki so to prebrali, ki bodo prodajali slo AF, da mi pošljejo zs.

Prosim
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Naj vas samo spomnim na bazar v soboto, če je kdo slučajno pozabil :)
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Strip bumerang #5 bo na voljo na bazarju!
Odstrani se pošast!
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

:P Name tudi računajte-pridem z boljšo polovičko,da mal "štante" olajšam za kakšno kilco.... :P :P :P
Uporabniški avatar
Mocivnik
Prispevkov: 415
Pridružen: 04.01.2007 21:31:09
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Mocivnik »

¸Jaz bi prišel, vendar nnikjer nimam zagotovlljeno, da bo kdo prodajal slo AF-je..
Uporabniški avatar
Manaus
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 350
Pridružen: 27.05.2005 13:48:31
Kraj: StripoholikTV

Odgovor Napisal/-a Manaus »

Mocivnik napisal/-a:¸Jaz bi prišel, vendar nnikjer nimam zagotovlljeno, da bo kdo prodajal slo AF-je..
Ja če bi pogledal mal slike z prejšnih bazarjev, bi lahko ugotovil, da so bli in da je bila velika ponudba.
Sicer pa bo kdo iz organizacije potrdil ali bo ali ne...
Uporabniški avatar
Mocivnik
Prispevkov: 415
Pridružen: 04.01.2007 21:31:09
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Mocivnik »

Kot vidiš višje, sem dal ppost, da naj mi vsak, ki jih bo prodajal, pošlje zs..pa do sedaj ni bilo še niti 1.. :?
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Mocivnik napisal/-a:Kot vidiš višje, sem dal ppost, da naj mi vsak, ki jih bo prodajal, pošlje zs..pa do sedaj ni bilo še niti 1.. :?
Kot vidiš, nihče razen parih (mogoče 3-5) potrdilo da pridejo, pa jih vedno pride vsaj par desetkrat toliko ....
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
alex
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 437
Pridružen: 10.10.2006 10:23:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a alex »

Mocivnik napisal/-a:Kot vidiš višje, sem dal ppost, da naj mi vsak, ki jih bo prodajal, pošlje zs..pa do sedaj ni bilo še niti 1.. :?
Pridi, prosim prosim, pridi. Brez tebe ni isto. Sem prepričan, da jih bo marsikdo prinesel, ko bo tole prebral.

Pa pri TomDar-ju se obvezno oglasi, bosta lahko debato vrgla o logiranju, sistemskih urah, slo AF... :wink:
Uporabniški avatar
Mocivnik
Prispevkov: 415
Pridružen: 04.01.2007 21:31:09
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Mocivnik »

Alex napisal/-a: Pa pri TomDar-ju se obvezno oglasi, bosta lahko debato vrgla o logiranju, sistemskih urah, slo AF... :wink:
:D:D:D Bom poskusil priti z bratom..Vendar še vedno nimm zagotovljeno, da bo vsaj 1 imel slo AF-je..
Odgovori