Prijateljstvo in stripi

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:baw:
se pridružujem obema komentatorjema :afro:
škoda, da sem moral prej spizditi na šiht :duno:
vse spedenano, pripravljeno za nizki štart,pritisk se dviga :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

včeraj zvečer skvoču u toti maribor u europark, kut sem biu zmejen z majkom za prevzem libelusovih stripu.
pa je pršu še vojko iz lenarta prou tku po stripe...zal, smo mal čez osmo moral it...
super debata...
hvala majku za dostavo stripov :baw: :baw:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Včeraj uživali ob hrani in pijači brez četrtega mušketirja. Eden ne pije več, kolo je kupu, shujšal...., drugi noče v Zagreb po LL turo, tretji doma leži s predpraznično vročico, četrti si je nakopal 4 babe nazaj domov, o stripih čedalje manj (kar seveda ni čudno glede na SLO strip sceno, post Interliber in Salon Bg krizi). :duno:
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by Poli 78 »

tilitili wrote:Včeraj uživali ob hrani in pijači ...
...potem pa sama jada jada. :mrgreen: No, tili zna pojamrat, ampak vem, da ste uživali. :yes:

Mi se pa verjetno vidimo ob kakšni januarski... spomladanski priliki? Tale decemberski bazar ni bil nekaj pretirano obiskan.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Poli 78 wrote:
tilitili wrote:Včeraj uživali ob hrani in pijači ...
...potem pa sama jada jada. :mrgreen: No, tili zna pojamrat, ampak vem, da ste uživali. :yes:

Mi se pa verjetno vidimo ob kakšni januarski... spomladanski priliki? Tale decemberski bazar ni bil nekaj pretirano obiskan.
Smo se že dogovorili, da gremo januarja v Portal, ti častiš eno srpsko pojedino, ampak po njihovem Novem Letu, da ne uletimo v kako grozno gužvo. Ciejna? Sitnica. Je se pa ko maharađa. Aja, zate majo tut - predjedi so urnebesne, pač boš preskočil mesno plato pa bo.
Stripe si usput pozamenava....može?
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by Poli 78 »

Maah, hebeš Portal. :no:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by risar_69 »

A ste že šli kam?
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

risar_69 wrote:A ste že šli kam?
Čakamo na povabilo...
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:king:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by risar_69 »

Ste že šli? kakšna slikca :)
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

brem mene pa ne :censored_red: ...ko se pocajtam :yes:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

horex2 wrote:breZ mene pa ne :censored_red: ...ko se pocajtam :yes:
Te je gripa zmatrala stari?

Mi gremo donc na pir....pridruži se nam. Sprehod do K5 ti ne bo škodoval, pol pa cukneš eno kokakolj pa pumfri čez pa bo.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by wer »

Po 7.2. še eno srečanje danes za izmenjavo stripov. To bo branja...in to v glavnem krožijo Fibrice. Se nadaljuje v marcu...
play it again
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:cry:
kdaj pridete naokrog? :duno:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

horex2 wrote::cry:
kdaj pridete naokrog? :duno:
Ku boš:

- puvabu
- čevape, kubase, vratnik speku
- kajmak pa pečene paprike zrihtu
- bobi palčke, čips, bure nakupu
- liter činarja pa gajbo pira prpravu
- stripe iz Zg (Libellus) prpelu

Za tacajt maš pa tole:

Image
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Post Reply