Prijateljstvo in stripi

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by wer »

čist v redu je bilo, kva zdej. Važno, da smo se dobili po dolgem cajtu in kako rekl. Pa še neki za prebrat sem dobil.
play it again
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:cry:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Na evo, Horex je ful slabe vole....
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
gombi
Posts: 1189
Joined: 30.05.2010 11:22:53
Location: Trbovlje - LJ

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by gombi »

kerga žurerja :angel:
obljubm da vam naslednjic povem prigode iz ibize, al pa rajs ne, ste le ze v letih :twisted:
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

gombi wrote:kerga žurerja :angel:
obljubm da vam naslednjic povem prigode iz ibize, al pa rajs ne, ste le ze v letih :twisted:
sej mamo pornhub
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:shock:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

horex2 wrote::shock:
Ti bom naslednjič razložu pa pokazu.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:yes:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Nisem mu uspel pokazat, ker je bila včeraj zvečer bolj izbrana družba, hrana po vseh smernicah moderne strežbe, trije hodi, ekskluzivna postrežba, dekoracije vrhunska, kvaliteta hrane skoraj izjemna, pila se je CocCola, voda z naravnimi dodatki in čaji, aperitivi so tudi bili in to tradicionalno knapovski, debeli dve uri smo se družili, smeha še vedno polno. Horex2 hvala.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
gombi
Posts: 1189
Joined: 30.05.2010 11:22:53
Location: Trbovlje - LJ

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by gombi »

tilitili wrote:Nisem mu uspel pokazat, ker je bila včeraj zvečer bolj izbrana družba, hrana po vseh smernicah moderne strežbe, trije hodi, ekskluzivna postrežba, dekoracije vrhunska, kvaliteta hrane skoraj izjemna, pila se je CocCola, voda z naravnimi dodatki in čaji, aperitivi so tudi bili in to tradicionalno knapovski, debeli dve uri smo se družili, smeha še vedno polno. Horex2 hvala.
Horex tudi z moje stvari hvala, luštn je blo :yes:
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by wer »

horex fajn si tole prpravu za r.d.
:yes:
play it again
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:king:
horex je zakon, pa reno tud...
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by wer »

Danes na hitro obiskal Gregca v Kisovcu pa sta minili 2 uri kar prehitro. Nekaj stripov dal nekaj pa dobil. Sploh nisem imel pojma, da je bil Gregor ustanovni član 9.dimenzije. Ima tudi člansko izkaznico in nekaj tabel od začetnih stripov tako svojih kot od Mazata. Mi je bilo ful zanimivo...se bo ponovilo. :yes:
play it again
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Pica&pir&čvek&pipike pa lubice. vse to smo imeli včeraj na rojstnodnevni zabavi. Kot dodatek pa bojni posvet pred četrtkovim rampage, ko gremo zlupat zagrebški IL. Standardna postava. Mislim! Ni bila standardna postava, ker je polovica zasedbe nekam shujšana, dva pa itak ne morta nikamor več shujšat. Hvala Qrcu v višavah da prihaja obdobje zadebelitve. Aja pa hvala :baw: Gombiju za vse. :yes:
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by wer »

Se pridružujem - gombi, hvala za pogostitev.
Predvsem je bila tematika priprava na Interliber, kdaj štartamo na pot, koliko Fibric bo kdo vzel, koliko vseh stripov itd.
Brez gombija (ki še nima spiska) imamo trije za nakup 44 Fibric (5 od teh so že doma-prodal gombi), torej ostane še 39+gombijev spisek...torej verjetno okoli 55 Fibrinih albumov.
Pa kje so še ostali... :)
play it again
Post Reply