Fibra - novosti

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a jang »

popusti še do konca meseca....prvič se mi dogaja da ne vem kaj bi naročil tako na prvo žogo...
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a jang »

KOLORKA 105 Čovjek koji nije volio vatreno oružje
https://www.bedetheque.com/serie-27331- ... a-feu.html

tole me je presenetilo po ogledu reklamnih strani. :yes:
Tako da sem ga dal na listo za nakup nekoč.

Interesantna sta mi tudi Azrayen in Stern, čeprav mi risba ne sede. Sploh pri slednjem
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a jang »

na aukcijah za "oštečene" Fibrine stripe še vedno skoraj po pravilu padajo ponudbe višje od cene novih (-20°v akciji) :idea: :duno:

http://www.stripovi.com/aukcije/skalpir ... /14413339/
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8094
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

jang napisal/-a:na aukcijah za "oštečene" Fibrine stripe še vedno skoraj po pravilu padajo ponudbe višje od cene novih (-20°v akciji) :idea: :duno:

http://www.stripovi.com/aukcije/skalpir ... /14413339/
Konkretno tale kupec, katerega osvojeno avkcijo si prilepil v link, je iz Švedske. Če že kupuje nekaj Fibric, zakaj jih potem ne bi še nekaj, če mu bodo že poslali paket - my 5 c. Popust (- 20 %) pa mislim, da trenutno ni v igri.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a jang »

ni v igri trenutno, bo pa kmalu na CRŠ-ju...ma dobro, vsakemu svoje. meni je brezveze plačevat rabljeno robo več kot novo
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6355
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a tilitili »

jang napisal/-a:ni v igri trenutno, bo pa kmalu na CRŠ-ju...ma dobro, vsakemu svoje. meni je brezveze plačevat rabljeno robo več kot novo
Ma takih kekcev ki se palijo na določene prodajalce je morje. Spomnite se samo Ratkovega renomeja.....Očitno kupci mislijo, da jim ponudnik ponuja "nekaj več". Pa karkoli bi to že lahko bilo - celostna storitev, rating prodajalca, plačilni pogoji, dostava, zaupanje, šmek....
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6355
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Kuga j kej s Fibro? Nič novih izdaj, najave pa to? Čez en mesec je Mafest......
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a jang »

pa sej so komej ble novosti
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6355
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a tilitili »

jang napisal/-a:pa sej so komej ble novosti
Komej? Konec oktobra oz začetek novembra je "komej"!?!

Še najave so ble qrčeve oz nič zame. Reprinti, ponovne izdaje, nezanimivi artsy comics. Gnarja ko solate, pa nič za kupit. Hebeš Fibro.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8094
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Em, beri neprebrano solato na policah? :angel:

Velja tudi zame. :wallbash: :king:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a jang »

tilitili napisal/-a:
jang napisal/-a:pa sej so komej ble novosti
Komej? Konec oktobra oz začetek novembra je "komej"!?!

Še najave so ble qrčeve oz nič zame. Reprinti, ponovne izdaje, nezanimivi artsy comics. Gnarja ko solate, pa nič za kupit. Hebeš Fibro.

zadnje novosti so izšle 20.3.2018 torej manj kot mesec dni nazaj. to da ti ni nič všeč je bolj tvoj problem :cry_lol:
naslednji stripi naj bi izšli konec tedna. če ti spet ni nič všeč je pa spet tvoj problem :cry_lol: :cry_lol:
začni že enkrat bonelija brat :yes:
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6355
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a tilitili »

jang napisal/-a: zadnje novosti so izšle 20.3.2018 torej manj kot mesec dni nazaj. to da ti ni nič všeč je bolj tvoj problem :cry_lol:
naslednji stripi naj bi izšli konec tedna. če ti spet ni nič všeč je pa spet tvoj problem :cry_lol: :cry_lol:
začni že enkrat bonelija brat :yes:
Qrba, pa mi je moja pred ločitvijo večkrat dejala, da imam problem. No zdaj ga več nimam. Pravzaprav sem se rešil več problemov (auva) :mrgreen:
Ja sej mi je Poli predlagal cross-over Dragonero-Zagor obojeni program. Evo prsežem, da si dam lukno v kolen zvrtat in avstenitno pipo namontirat, če preberem kdaj tak pofl. Mi je Horex2 za darilo dal nekaj tega pofla. Se ga tut dotaknt ne upam. Zadnč sem nesel na šiht tri ruzake stripov, da nekaterim predstavim to umetnost. Tud enga DD in enga Zagorja sem imel s seboj. Samo da jim pokažem blišč in bedo stripovja. Brez opazk in komentarjev sem dal ta pofl na mizo poleg Hellboya, Modesty, Conana, Rdečega Alarma in Oštrice besmrtnosti. Raj me ne vprašajte za njihove komentarje :lol: :cry_lol: :cry_lol:
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8094
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Ne ne ne, to sva že razščistila. Predlagal sem ti Dragonero specijal 1 (Obojeni program 18) in ne 2 (Obojeni program 14 - tu je ta team-up z Zagorjem). :angel:

Se načeloma strinjam s tilijem, ampak priznam, da mi za "presekat" najbolj paše prebrat kakšnega Dylana. Se hitro preberejo (v kolikor ni Barbatin scenarij) in ne morijo (če ne riše Cossu). Bonelliji imajo svoje prednosti, pa seveda tudi slabosti. Podobno kot pri žanrskih filmih, ampak saj čez vse to smo že šli.

Sem pa včeraj prebral to prvo knjigo Četvrta sila (prvi dve epizodi, založnik Komiko), pa moram reči, da ne vidim potrebe, da bi npr. Fibra to izdala (če ostanem na naslovu topica). Niti do kolen Metabaronom, tudi glede risbe ne (scenarij se itak ne približa) - Gimenez je tu v Četvrti sili tako scenarist kot risar. Ampak ok, bom videl dalje kako in kaj, mogoče me pa še preseneti.
Od Gimeneza mi je npr. bolje sedla "Apocalypse: The Eyes of Doom". Ampak jasno, tu je bil drug scenarist (pa strip ni povsem primerljiv glede tematike, ni takšen sci/fi, prej paranormala).
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a jang »

ma ne morš ti starega konja učit novih trikov :king:
markos
Prispevkov: 69
Pridružen: 30.11.2005 17:52:30

Re: Fibra - novosti

Odgovor Napisal/-a markos »

tilitili napisal/-a:
jang napisal/-a:pa sej so komej ble novosti
Komej? Konec oktobra oz začetek novembra je "komej"!?!

Še najave so ble qrčeve oz nič zame. Reprinti, ponovne izdaje, nezanimivi artsy comics. Gnarja ko solate, pa nič za kupit. Hebeš Fibro.
:yes: :baw:
Odgovori