Danes prečital!

Vse v zvezi s stripi.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

BuDi
STRIPOHOLIK

Re: Danes prečital!

Postby BuDi » 10.02.2018 12:59:49

Torpedo 1972 (Stripoteka)

Zame kot ljubitelja Torpeda je to razočaranje, sicer sem bil bolj razočaran nad zadnjimi zgodbami originalne serije, ker sem pričakoval več - tokrat nisem pričakoval veliko, dobil sem pa še manj. Plehka zgodba brez šarma. Risso mi itak ni všeč, posebej ne za to serijo. Upokojeni junak v zgodbi za upokojence. Kot filmi kjer obupani 80-letniki še zadnjič ropajo banke... ne veš, če bi se ti smilili. Torpedo jih ima sicer samo 60 (manj kot Tom Hanks) vtis daje da je 80...
Aja pa zgodba je nastavljena za nadeljevanja, ni resnično dokončana. :no:

Albuma ne bom kupil. Morebitne nove dele v morebitnih remitenda Stripotekah.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.

jang
Moderator STRIPOHOLIK

Postby jang » 13.02.2018 15:27:09

izzy wrote:Kralj Konan - knjiga 1.

Kaj pa vem. Risba je OK, čeprav mi osebno bolj sede črno bela iz Savage sword-a. Zgodba je tudi v redu, čeprav mi je šlo malce na živce, ker se niso dosledno držali originala Roberta E. Howard-a. Je na čase izgledalo kot, da je risar preveč omejen s številom strani. To mi je v oči padlo najbrž zgolj zato, ker sem zgodbe The scarlet citadel in Phoenix on the sword prebral miljonkrat :) ker sem pač fan od Howarda.

Ampak risbe čez dve strani so pa carske :yes:

počasi končujem tole prvo knjigo. Zakon branje, tudi vizualno super. Brez pripomb tudi na izdajo Darkwooda :yes:

Poli 78
STRIPOHOLIK

Postby Poli 78 » 13.02.2018 17:35:53

Se strinjam z izzyjem, tudi meni je bolj všeč stari Conan, čeprav je tale "Kraljevi" DH boljši od DH reboota (kjer je Conan pravi žgoljo). Risba mi ni najbolj všeč, čeprav je ponekod pa tudi všečna (recimo omenjene dvostranske risbe).
Anything is possible
Be the Change You Want to See

jang
Moderator STRIPOHOLIK

Postby jang » 14.02.2018 9:03:57

BuDi wrote:Torpedo 1972 (Stripoteka)

Zame kot ljubitelja Torpeda je to razočaranje, sicer sem bil bolj razočaran nad zadnjimi zgodbami originalne serije, ker sem pričakoval več - tokrat nisem pričakoval veliko, dobil sem pa še manj. Plehka zgodba brez šarma. Risso mi itak ni všeč, posebej ne za to serijo. Upokojeni junak v zgodbi za upokojence. Kot filmi kjer obupani 80-letniki še zadnjič ropajo banke... ne veš, če bi se ti smilili. Torpedo jih ima sicer samo 60 (manj kot Tom Hanks) vtis daje da je 80...
Aja pa zgodba je nastavljena za nadeljevanja, ni resnično dokončana. :no:

Albuma ne bom kupil. Morebitne nove dele v morebitnih remitenda Stripotekah.

Zadnje čase ti pa noben strip ni več všeč :lol:
Sem šel po stripoteko par dni prej ravno zarad tvoje kritike. Zanimiva ideja postarat Torpeda, zgodbica sicer bolj tako tako, posebej bratje so res prikazani kot retardi... to je vse al je še kaka zgodba ki bo v Fibrini izdaji?

BuDi
STRIPOHOLIK

Postby BuDi » 14.02.2018 9:57:05

jang wrote:Zadnje čase ti pa noben strip ni več všeč :lol:
Res je, tako kot pri filmih... ob poplavi novih naslovov se razmeroma redko pojavi kaj novega in dobrega. - Ne rečem da se ne, je pa razmeroma redko. Stare stvari pač pridejo skozi sito časa, novih je pa ogromno in jih prepogosto dobimo neodbrane (oz. oda-brane kot pravi VČ) ker so pač tako ali drugače aktualne oziroma trenutni hiti - sem prepričan, da bodo mnoge bodo čez leta manj pomembne od tretjerazrednih dodatkov k Zlatni seriji.
Nazadnje sem res užival ob Thorgalu in skoraj vseh epizodah serije Jedno doba, jedna priča. - Imam pa še malo večji kup neprebranih zadev.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.