Kaj poslušam?

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a jang »

pri meni gre bolj za tisto da odkljukam še en legendarn band, čeprav mi nikoli niso bili niti top 10....
gre za dvoransko turnejo in zato cena tako visoka... verjetno ne bova šla, ker za ta denar sva bila jeseni 1 teden na Cipru :)
tako da bova počakala da bodo enkrat spet na stadionski turneji, kjer računam, da bi karte morale biti tam nekje od 150€ al pa malenkost več...

jo bom raje na Bon Jovi peljal ha ha
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a tilitili »

izzy napisal/-a:Nč... ena tura Libellusa odpade.

Ti bi šel resno na U2? bend, k je mel zadnji dobr komad na soudtracku od Batman Forever? Hold me, Thrill me, kiss me, Kill me. Pol je pa sama komerciala...
Niso vred tega dnarja. Sej bojo najbrž tud kje bližje, če jih mata že lih namen vidt
Ma U2 zadnji dober album je bil Joshua Tree,kasneje sam pofl, razen dveh komadov Vertigo (How to...) in One na Achtung baby. Ni teorije de dam 280 €. Še pr 180 bi pretuhtal. S prevozom vred mogoče.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Mislim, da za noben band ne bi dal 100 €, še za pol manj bi premislil. Saj Pagea & Planta sem že videl, Purple tut, bandov, ki bi jih še rad videl, pa ni več skupaj. O Depechih nazadnje sem še celo nekaj razmišljal, a ko sem videl ceno - adijo. Pa še passe so danes.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a jang »

Poj pa kej dost koncertov navš vidu...sploh ne v tujini, k nam pa itak sam šabani hodjo večinoma.. za top skupine pač karte ne bodo več pod 100€...sploh še s prevozom
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

He he, mislim da prej ne obiskujeva istih koncertov. Vpraš izzyja. :king:

Pa tut masovke (festivali in veliki dvoranski koncerti) me večinoma ne zanimajo. Raje imam klubsko vzdušje in pristnejši stik benda s publiko. In na srečo me je množično obiskovanje koncertov nehalo zanimat že dobro desetletje nazaj.



Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Poli ti si preškrt, da bi šel na kak koncert. Saj tudi klubska scena neki košta. Razen če se motim in redno obiskuješ manjše koncerte po Sloveniji, bližnji Hrvaški....
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Ne preškrt, ampak me danes ne zanima toliko kot včasih, ko sem si ogledal morda par koncertov vsak mesec. Seveda klubska scena košta, ampak daleč od 100 € za koncert. :mrgreen:

Po moje je Gala Hala na Metelkovi največkrat obiskan "klub" pri meni. :angel: Jebat ga, samo tja pridejo men zanimivi bendi v ene 70 % primerih; oziroma vsaj včasih je blo tko (dons verjetn tut v Kino Šiška & podobne). Tudi NoMeansNo sem (med drugim, nazadnje sem jih gledal v Cvetličarni) gledal tam in totalno užival/švical.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a jang »

maš pa srečo, če ti vse kar te zanima pride v klub oddaljen 10 minut peš od doma :baw:

jest mam žal smolo da sm preveč v komercialnih vodah, tko da skoraj ni koncerta v SLO... mi je pa pri vsem tem všeč tud to da z ekipo nekam gremo, potovanje, druženje...da vidiš nove štadione (fuzbal me glih ne gane preveč), koncertne dvorane

je pa koncerti.net že prodal vse razpoložljive aranžmaje...se je že treba vpisat v čakalno listo :king:
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

He he, ja, se zavedam, da sem bil "srečnež". Tako Orto bar kot Metelkova sta 5 min stran od mene. :angel:

No, danes se mi pa niti ne hodi. Dva benda bi si res želel še videti, a noben ne deluje več (The 3rd And The Mortal pa Kyuss - ne, polpostave brez Josha niso to). Pa morda mi je še za kakšnega škoda, da ga nisem ujel, ko je bil še čas, a la Cohen, ampak ni hudega. Razni Stonesi in podobni dinozavri me pa danes ne zanimajo. Pišuka, ampak vid't tm Doorse tm '67, to bi pa blo neki. Pa seveda še nekaj starih kerljcev.

Saj "komerciala" ni problem, samo me noben band/izvajalec ne gane toliko, da bi ga šel še gledat. Kot rečeno, minilo me je poskakovat po koncertih, samo morda še 2-3 bendi so, ki jih grem pogledat bolj v smislu kot pač obiščeš starega kolega.

Ja, če se ti pa gre na bende tipa U2, Rolling Stones, AC/DC, Depeche Mode (tile mogoče še niti ne) ... to pa stane. :king:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Pionirska :)
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Ko o razmeroma moderni glasbi pišejo ljudje rojeni po letu 1995...

Slika
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Kaj točno te je zmotilo v zgornjem prispevku (razen polno tipkarskih napak :mrgreen: )?
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Jutri še en dan iluzije, da ste svobodni :D

https://www.youtube.com/watch?v=KXZSF13pM-I
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj poslušam?

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Odgovori