Prijateljstvo in stripi

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:yes: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

včeraj....
bojni posvet..... :twisted:
k5.....
wer, gombi, horex,tili
trbovlje...... :twisted:
vsi točn, sam tilitili zamudu....... :wallbash:
stripovska debata,plan za makarsko :king:
pol pa uleti ena mlada bujna s platinastimi lasmi...... :angel:
gotovo :censored_red:
je use umrl :cry_lol: :cry_lol:
je mogla še defile nardit na izhodu iz gostišča, da ja ne bi key zamudil :cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by wer »

včeraj, piknik, Poljane, pred dnevom mladosti obujali spomine:
ninel, tilitili in hčerka, lisac, Bernard in soproga ter moja malenkost. Tako smo se fajn mel, za žar skrbela stripovska mojstra, za solate jaz in Ružica, za pir pa tilitili...ga je zmanjkalo...skor. Sam ta rdeč je ostal. Pa še darilo na koncu. Velika zahvala Bernardu! :baw:
Kakšno sliko bo pa tili prilimal.
play it again
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

wer wrote:včeraj, piknik, Poljane, pred dnevom mladosti obujali spomine:
ninel, tilitili in hčerka, lisac, Bernard in soproga ter moja malenkost. Tako smo se fajn mel, za žar skrbela stripovska mojstra, za solate jaz in Ružica, za pir pa tilitili...ga je zmanjkalo...skor. Sam ta rdeč je ostal. Pa še darilo na koncu. Velika zahvala Bernardu! :baw:
Kakšno sliko bo pa tili prilimal.
Samo partizani smo bili. Nobenih kvizlingov.... Harmonke so žgale pa Na juriš smo pel, Herca je zmanjkal, Krampa je neki malga ostal, čevapi&pleskavice&pipike ornk dobre. Solate sem požrl za enga Dareta pa tri Polije; še psica se je nažrla pšanca.

Bernard in njegova gospa žena sta ornk simpatična, škoda ker mularije ni blo za našo tamalo.
Kar nekaj podrobnosti o delu in življenju Bernarda smo izvedeli, kritizirali&hvalili izdelke, ter hkrati nafehtala še originalne printe s posvetilom mojstra.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:yes:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

:yes:
včeraj bojni posvet v k5,trbovlje...
tili zamudu sam 1 (ENO) urco....
smo mel u zobah sam stripe, pomfri in solato.sam jst solate ne jem, tko da :king: :cry_lol:
super smo se mel.
pa risbe iz makarske smo prekomentiral.... :baw: :baw:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

horex2 wrote::yes:
včeraj bojni posvet v k5,trbovlje...
tili zamudu sam 1 (ENO) urco....
smo mel u zobah sam stripe, pomfri in solato.sam jst solate ne jem, tko da :king: :cry_lol:
super smo se mel.
pa risbe iz makarske smo prekomentiral.... :baw: :baw:
Midva z Werom pa še pšanca na žaru pa pir.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by jang »

Včeraj stripovska debata s Tilijem v baru Allo Aloo Bohinjska Bistrica....pir, radler, čips in bobi palčke :angel:
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

jang wrote:Včeraj stripovska debata s Tilijem v baru Allo Aloo Bohinjska Bistrica....pir, radler, čips in bobi palčke :angel:
Puzabu si na tanajlepš celega večera.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by jang »

To nima veze s stripi :cry_lol:
Zaenkrat :mrgreen:
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by jang »

Včeraj druženje in zajebancija pri Izzy-yu....o stripih bolj malo, ali pa sem jaz zamudil :lol:
Uletel ko so pregledevali zbirko bankovcev in kovancev, Daretov nos je prišel na svoj račun :cry_lol:
Niso ble sam kosmate roke :baw:
Slike verjetno bodo, paparaci Lux je mel kanon s sabo.
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1333
Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by izzy »

Ja, je blo prou fletn :) Lepo vas je blo vidt izven bazarja...
O stripih sva ene dve rekla sam midva s Polijem ... pa mal smo predebatiral med ogledom moje skromne zbirke :)
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by tilitili »

Prvi pripravljalni miting za Inteliber - spiski urejeni, finančne konstrukcije v večini pripravljene, dodajamo še novosti; nekateri se moramo še odločit ali 25 knjig, al še kake 3, 4 zraven. Sva pa dva stripoholika ornk zreducirala "masthevuše", nekaj je še pogojnih, precej jih je navedeno pod "prebrat".

Hkrati smo si potalali rojstnodnevna darila in zaključili večer brez alkohola. Vam povem, da je to kr ornk izziv.

Naslednji sestanek še en rojstni dan, dopolnjevanje spiskov in priprava logistike.

Moje darilo:

Image
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by risar_69 »

Hvala za lep večer vsem striperašem in zasavcem posebej, ki ste prišli kompletirani. Po dolgem času sem videl ogromno strip_arjev na enem kupu :yes:
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Prijateljstvo in stripi

Post by horex2 »

ja, res je bilo fajn včeraj :baw:
sem pa pogrešal polija,le kje hudiča je obstal?
pa daretu tud... :duno: a zdej sam še za pipikam laufa al kuga pol?...kuker je zrnec zapel u reklam....pooo haaa naa piiiii ška, maeeeno nogooooo viiiiiiška :cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Post Reply