Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

User avatar
gombi
Posts: 1189
Joined: 30.05.2010 11:22:53
Location: Trbovlje - LJ

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by gombi »

6 pack smo skrili, žene prebirajo ta forum :cry_lol:
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by TomDar »

wer wrote:danes smo izvedeli, da gre tudi horex na Mafest (to bo njegov prvi). Že delamo plane....evo še ena slikca:
Too, Horex, prvega se ne zaboravlja :) mater boš užival :)

@gombi: priznal si en six pack, torej sta še dva bila skrita :) :) :)
Odstrani se pošast!
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by tilitili »

evo dva skrita:

Image
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by TomDar »

tilitili wrote:evo dva skrita:

Image
Ne, ta dva se vidita tudi na prvi sliki, govorim da sta bla še 2 x six packa skrita :)
Fantje vi ga samo žurajte, samo opušteno :)
V Makarski si bomo pa duška dali :)
Odstrani se pošast!
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by wer »

Ej Dare, sej nočejo nič pit, še za jest sem jih moral prositi. En dan prej sem se matral in pekel kolač, oni pa s seboj prinesejo čips in napolitanke. Eh...pa da veš, da sem komaj našel recept na kulinariki.net, ratal je pa tole:

Image

Dva kosa sta še ostala...kot se vidi na prejšnji sliki.
play it again
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by TomDar »

Če si ti to spekel svaka čast, čista 10ka za izgled in prezentacijo...
Na žalost, bi jo jaz pustil na miru :) oziroma, ti tudi nebi mogel pomagat da jo smažeš :)
Odstrani se pošast!
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by Poli 78 »

Lahko odpreš obrt! :yes: :baw:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by wer »

Malo smo se hecali! Je pa moja res spekla, jaz sploh nisem za v kuhinjo. :D
play it again
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by Poli 78 »

Obrt lahko zapreš, naj jo odpre žena. :mrgreen: :angel:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by tilitili »

eeeeeh......če ne bi bilo gospe Werove..... :duno:
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by horex2 »

:king:
včeraj picnic uspel na polno....gombi falil.... :baw: :baw:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by tilitili »

Mater je mesa ostal.....in smo spoznali novega kumarata Andreja = motorist&stripar, specialist za Alan Forda. Evo par slik:

Image

Image

Image

Image
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by wer »

horex nam je povedal, da že od februarja sanja čevapčiče in je komaj čakal na prvi piknik letos! Smo mu morali narediti uslugo in priti. :D
Je pa dobro spekel. Majster. :yes:
play it again
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by horex2 »

:psst: :angel:
sem mogu včeri še 1x ponovit :duno:
:yes: :yes:
sam druga ekipa... :yes:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek

Post by tilitili »

Image


Image
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Post Reply