===========> BELA LISTA <===========

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

joj,pa blue blues je tud v redu ampak stripi so še bolj,pa sebastjan je super poba.z erikom se lepo štimava in sodelujeva pri stripih -biznis je biznis ni kej :lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
Blue Blues
Prispevkov: 979
Pridružen: 11.02.2006 1:32:56
Kraj: Brežice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Blue Blues »

horex2 napisal/-a:joj,pa blue blues je tud v redu ampak stripi so še bolj
Hvala enako. Sva se sicer nekam dolgo menla in se nikak zmenla, kdaj bi se dobila za prevzem, ampak je na koncu "biznis" le stekel... :P

Me veseli, da si zadovoljen s stripi. In oprosti še enkrat za onih 5 Zagorjev, ki so v tem času pošli.

--------------------------------------------------------------------------------------
Evo če kdo grunta za posel z Andrejem [HOREX2], naj mu kar mirne vesti zaupa -- je pošten.
--------------------------------------------------------------------------------------
Enako velja tudi za Erika [REGIE], zaradi katerega se mi zaloga stripov konstantno malo po malo manjša... :P
--------------------------------------------------------------------------------------
Zadnjič spremenil Blue Blues, dne 19.08.2006 15:22:20, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

si mal načičkal naslovnico ,,bela lista,, a? :wink:
Uporabniški avatar
Blue Blues
Prispevkov: 979
Pridružen: 11.02.2006 1:32:56
Kraj: Brežice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Blue Blues »

Nobody napisal/-a:si mal načičkal naslovnico ,,bela lista,, a? :wink:
Veš da. Tak pomemben topic pa ja more malček izstopat izmed ostale "solate" pod rubriko KOMENTARJI, KRITIKE, PREDLOGI itn. ... :P
Uporabniški avatar
marlowe
Prispevkov: 749
Pridružen: 09.05.2005 14:16:22
Kraj: Srbija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a marlowe »

sve pohvale za adnana hodzica. juce sam sa s njim obavio najvecu trgovinu u zivotu, za znacajan novcani iznos, i sve je bilo cakum-pakum, veliki posao smo obavili za pet minuta, a ostalih par sati proveli u druzenju, pichu i klopi.
idealan nacin poslovanja za mene, i sve pohvale za adnana.
sigurno cemo poslovati i u buduche i druziti se uz stripove.
Uporabniški avatar
A.Hodzic
Prispevkov: 118
Pridružen: 01.07.2005 20:28:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a A.Hodzic »

Sve najbolje tebi Vuce...pravo je zadovoljstvo poslovati s tobom...malo je ljudi cestitih koji nisu licemjerni,a uz to su pravi prijatelji...ti si jedan od onih kojem su moja vrata uvijek otvorena...pozdrav tebi i tvojima...Adnan... :wink:
Uporabniški avatar
Blue Blues
Prispevkov: 979
Pridružen: 11.02.2006 1:32:56
Kraj: Brežice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Blue Blues »

Še malček zasluženih pohval:

--------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala Tanji (TANJA.C) za pomoč pri širjenju obzorij... :D
--------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala Marku (MARKOLAR) za delno menjavo, delni odkup odlično ohranjenega in pakiranega, mojega prvega italjanskega Nevera. Sploh, ker me je s tem podžgal pri učenju italjanščine... :P
--------------------------------------------------------------------------------------



Hvala!
Zadnjič spremenil Blue Blues, dne 19.08.2006 15:22:57, skupaj popravljeno 2 krat.
bigali
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 950
Pridružen: 07.12.2005 18:23:20
Kraj: PTUJ

Odgovor Napisal/-a bigali »

Jaz sem imel z vsemi člani foruma s katerimi sem sodeloval same pozitivne izkušnje.
To so TomDar, Jang, Xabaras, Boki, Zagor-duh sa sekirom, Mioke, Kosa..
Če sem koga izpustil sorry.
Uporabniški avatar
Blue Blues
Prispevkov: 979
Pridružen: 11.02.2006 1:32:56
Kraj: Brežice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Blue Blues »

Še pohval:

-------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala Mateju (XABARAS) za Blade Runnerje. Odlična ohranjenost in sploh cena.
-------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala Aleksandru (ACO) za biznis z giganti. Martijevimi, ki jih že mam in Neverovimi, ki še pridejo...
-------------------------------------------------------------------------------------
Še drugič zahvala MIOKEJU za vse in še več...
-------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala Nini (MALA SIRENA) za komplet Martijev. Ker mi je poslala lepo ohanjene stripe v paketu, da so mi skoraj roke padle dol, ko sem ga domov vlekel... :D ... pa sem zraven dobil tudi nekaj komadov zanimivega branja ekstra čisto tako. Skratka, Nino lahko samo priporočam.
-------------------------------------------------------------------------------------


Hvala!
Zadnjič spremenil Blue Blues, dne 19.08.2006 15:23:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 744
Pridružen: 07.03.2005 21:38:47
Kraj: Fara
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mioke »

Pohvala Blue Bluesu, ker se mi je za nekaj mojih majhnih uslug že več kot preveč oddolžil! S stripi seveda! Hvala! Tudi za naprej lahko pričakuješ, da mi ne bo problem karkoli ti pomagat!
Uporabniški avatar
Blue Blues
Prispevkov: 979
Pridružen: 11.02.2006 1:32:56
Kraj: Brežice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Blue Blues »

Mioke napisal/-a:Pohvala Blue Bluesu, ker se mi je za nekaj mojih majhnih uslug že več kot preveč oddolžil! S stripi seveda! Hvala! Tudi za naprej lahko pričakuješ, da mi ne bo problem karkoli ti pomagat!
No, onih par stripov niti ni omembe vredno.

Hvala tebi enako, Mioke. In svaka čast, da si se ponudil biti posrednik nekomu, ki ga niti še nisi poznal. To je velika stvar.

Če se mi na seznamu v prihodnje slučajno pojavi še kak strip, ki ga boš iskal, lahko računaš da je tvoj.
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

8) sem se zadnjič oglasik k eriku-super poba.sam škoda da nisem imel kaj več cajta,da bi šla še na en sok.
odnesel sem pa en karton stripov :D
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
Blue Blues
Prispevkov: 979
Pridružen: 11.02.2006 1:32:56
Kraj: Brežice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Blue Blues »

Pohvala Igorju [NAPOLEON] za MM Vannini komplet in MM ZS. Zelo lepo ohranjeni stripi in fer prodajalec, ki pove oceno ohranjenosti tako, kot dejansko je.
-------------------------------------------------------------------------------------
Puno hvala Igoru [NAPOLEON] za MM Vannini komplet i MM ZS. Vrlo lepo očuvani stripovi i fer prodavač, koji kaže očuvanost stripova takvu, kakva uistinu jest.


Slika
Zadnjič spremenil Blue Blues, dne 19.08.2006 15:24:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Blue Blues
Prispevkov: 979
Pridružen: 11.02.2006 1:32:56
Kraj: Brežice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Blue Blues »

Ena VELIKA POHVALA za Adnana (A.HODZIC) in komplet MM LMS 1-107, ki mi ga je zrihtal. Vsi, ampak res vsi stripi so za čisti glanc, mogoče na vsakih 7,8 pride eden za 5-ko (5+).

V glavnem, glede na kakovost in ceno bolj sploh ne bi mogel biti zadovoljen. V kolikor bi v prihodnosti še rabil kakšen strip, bi brez pomišljanja vzel od njega. Adnan, svaka čast za tole, in želim ti res vse najboljše v tvojem bodočem poslovanju s stripi. Hvala!

V kratkem prilepim tudi sliko kolekcije, da se boljše vidi za koliko stripov sploh gre in kako lepo so v resnici očuvani, da potrdim napisano...

-------------------------------------------------------------------------------------

Jedna VELIKA ZAHVALA Adnanu (A.HODZIC) za kolekciju MM LMS 1-107, koju mi je dobavio. Svi, ali uistinu svi stripovi su čisti glanceri, možda na svake 7,8 njih dođe jedan koji je za 5-icu (5+).

Uglavnom, ako uzmemo u obzir kakovoču i cjenu, ja uopče ne bih mogao da sam više zadovoljan. Ukoliko bih u buduče trebao još pokoji strip, bez pomislaka bih uzeo od njega. Adnane, svaka čast za ovo. Ja ti želim zbilja sve najbolje u tvojim budučim poslovima sa stripovima. Hvala!

Ukratko budem prilepio i sliku kolekcije, pa da se bolje vidi za kakvu hrpu stripova zbilja ide i kako su lepo očuvani. Da se potvrdi šta sam napisao...



Slika
Zadnjič spremenil Blue Blues, dne 19.08.2006 15:25:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Koliko si pa plačal tole kolekcijo Martija ?
Odgovori