Pozor, Pozor...

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a melona »

No pa še enkrat, za tvoje počasne, sajaste možgančke.
Ej Horex 2 SREČNO.
Pa vzemi si čas in ostani doli nekaj časa, saj veš kje. :no:
:cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol:
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a melona »

Spet un s tajastimi možgančki.
Bob rock sem mislil.
Horex 2, pa želim ti.. SREČNO.
Pa prosim ostani doli nekaj časa. :no:
Upam da zdaj veš kje.
:cry_lol: :cry_lol: :cry_lol:
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a horex2 »

srečno :yes:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a horex2 »

melona napisal/-a:Spet un s tajastimi možgančki.
Bob rock sem mislil.
Horex 2, pa želim ti.. SREČNO.
Pa prosim ostani doli nekaj časa. :no:
Upam da zdaj veš kje.
:cry_lol: :cry_lol: :cry_lol:

no, no...
lej, žalit pa ni treba...
DARE, A SE BO TOLE KONČAL AL NE.
A JE TALE MELONA PRIŠEL NA FORUM ŽALIT STRIPARJE...
MOGOČE PA MA PROBLEME, PA BI GA BLO FAJN S FORUMA DOL FUKNT.... PA SE NAJ NA SDS OVSKEM FORUMI PAČI :censored_red:
horex je zakon, pa reno tud...
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a melona »

Jaz tebe žalil ? :shock:
Preberi še enkrat svojo pošto meni namenjeno, pa razmisli.
Al pa mamico ops. svojega Dareta pokliči na pomoč. Dare.dare......
Ni problem. Se bom sam umaknil. Sam proti taki združbi, na srečo le vas nekaterih, na tak način povezanih, pa res ne morem nič.
Če me pa skenslate, pa vnaprej en pozdrav vsem skupaj. Aloha.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Še ena speča celica udarila.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Saj bi lahko katerikoli od administratorjev reagiral. Na s.com bi fasal 30 dni garant.

Po eni strani mi je kar všeč, da je pričel z ostrimi komentarji. Sem upal na kako konstruktivno kritiko slo strip scene, srčno sem upal da bo "zavel nov veter", da bomo priča kakim dobrim predlogom, da bo postavil pred nas ogledalo, no pa se je vse zreduciralo na:

- poklič mamico
- sajasti možgančki
- Kateri si ti, TILITILI na slikah? (kakor da je pomembno kak sem na zunaj. Se me je hotel zapomniti za eventuelno srečanje v živo, da bi mi....kaj? Se je usral, da sem mogoče prevelik zanj?)
- ...belogradistično, nazadnjaško, skrajno-desničarsko pičkico, ki smrdi po fažizmo...
- kreten...imbecil....nedonošenček nacističen
- živi z mamo in drka na domobranske jaslice
- naplavljenec

Hkrati pove, da je "po osmih letih pa človek že dobi vtis kdo je tu, kakšen je in kaj se dogaja v tej družbi" pa omeni moje forumsko ime skupaj z domobranci?

No po opravičilu (oops: kar treh!) pove, da je vse skupaj namenjeno Maconu?

Sledilo je sporočilo o Mustru, s katerim se zelo strinjam in mi je zelo všeč. Tudi sam imal tega Mustra zadnje čase počasi dost...kaj novega bi rad slišal.

Začne pa ne z vici, kot sam pravi (od dveh smo enga že prebral, jle!?) ampak s kritiko StripBumeranga, s katero se ne strinjamo ravno; vsi. Vsaj ne tisti, ki so odgovorili na njegov post (jaz še bom :mrgreen: ). Ampak OK - je povedal pač kaj misli. Na nas samih pa je, da se s tem strinjamo ali mu oporekamu. Ad rem/O stvari seveda in ne Ad hominem/O človeku. Razen seveda, če je njegova kritika StripBumeranga vic. Pol pa zastopm.

Aloha.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a melona »

Lepa osnovnošolska obnova, a žal z veliko luknjami.
Sedi cvek in aloha.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a jang »

tilitili napisal/-a:Saj bi lahko katerikoli od administratorjev reagiral. Na s.com bi fasal 30 dni garant.

Po eni strani mi je kar všeč, da je pričel z ostrimi komentarji. Sem upal na kako konstruktivno kritiko slo strip scene, srčno sem upal da bo "zavel nov veter", da bomo priča kakim dobrim predlogom, da bo postavil pred nas ogledalo, no pa se je vse zreduciralo na:
Sva debatirala z Daretom o njem, brez skrbi. Nekako sva imela enako upanje kot ti, da bo poživil forum. Saj na en način ga je, samo take poživitve se človek hitro naveliča. Še vedno čakamo da zvemo katere stripe preferira in podobno, ne pa samo nerganje in pluvanje.

Napadi nate, Macona in malo manj Horexa pa seveda zaslužijo da bi se ga dalo na hladno. Samo zaenkrat se ti precej dobro braniš in kot praviš te niti ni prizadel, Horexa tudi mislim da ne, za Macona pa še ne vem. Vem pa da se tudi on zna in se tudi bo kolikor ga poznam.

Ne bo pa imel potuhe v nedogled, definitivno.
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a melona »

Uh, no potem pa še moj epilog.
Opozorili so me ,da naj ne začnem debat po tem chetu, kajti če ne razmišljaš tako kot večina ki tu pisari, si ga najebal. Da se vsi poznajo med sabo, zato drug drugega branijo, ščitijo, zagovarjajo, se ravno zato sprenevedajo, ti pišejo nesramna privat sporočila in se delajo da ni nič, glede na tvoj odgovor po potrebi spreminjajo svoje obstoječe komentarje za nazaj ali jih brišejo da izpadeš kreten, predvsem boš v nemilosti tega tropa, če jim ne boš po godu.....Pa tega nisem verjel. Ampak žal, res žal je vse to prekleto res. In tega nimam pravice obsojat, res je,saj ni moj chet, ni moja spletna stran in ne postavljam jaz pravil. Če mi kaj ni všeč, lahko spizdim. Ni problema. Verjamem pa, da večina prijavljenih tu gor, ne paše na ta kup. Upam pa, da mi boste še naprej dovolili dostop do te strani, že zaradi vseh stripovskih informacij. Hvala vam za to.
Kar se tiče pa vseh užaljenih in prizadetih ob mojem žaljivem tonu, se pa še enkrat vsem res iskreno opravičujem. Zagovarjati pa se ne mislim. Še vedno mislim drugače kot očitno večina tu gor. Naivno sem mislil, da imam lahko svoj pogled in kritiko na, vedno nedotakljivega spoštovanega g. Mustra, na večno hvalo Strip Bumerangu, ali na belogradistične parole, ki se na takih ali drugačnih chetih sploh ne bi smeli pojavljati ali pa na karkoli, okrog česa je debata. Jebiga, naivnež. No, zdaj se grem pa ( na veselje večine ) zavit, v svoj naslednji osemletni molk. Zagotovo se bomo pa videli še kaj v živo, do takrat pa lep večer in lep pozdrav, vsaj vsem dobro mislečim .Nekaj vas pa zagotovo je. Aloha.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7038
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a BuDi »

opozorili so ga. :cry:
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a jang »

res smo zajebani na tem forumu :cry_lol:

p.s....če že kdo popravlja svoje komentarje za nazaj se to spodaj vidi. Mislim da samo moderatorji lahko to delamo brez sledi :king:
in če ne želiš da kdo zbriše svoj komentar ga citiraš. Komentarja o Mustru se vičina niti dotaknila ni, nesprejemljivi so napadi na osebni ravni na člane foruma.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a tilitili »

No pa dejmo:
melona napisal/-a:Uh, no potem pa še moj epilog.
Zakaj koji qrac Epilog? Saj še ornk nadaljeval nismo!?! Mislem WTF? Par petard pa gremo domov? Ja matqrba, kje so recenzije, komentarji na nove stripe, nove izdaje, prebrano, prečital, nabavil....novosti X?

melona napisal/-a: Opozorili so me ,da naj ne začnem debat po tem chetu, kajti če ne razmišljaš tako kot večina ki tu pisari, si ga najebal. Da se vsi poznajo med sabo, zato drug drugega branijo, ščitijo, zagovarjajo, se ravno zato sprenevedajo, ti pišejo nesramna privat sporočila in se delajo da ni nič, glede na tvoj odgovor po potrebi spreminjajo svoje obstoječe komentarje za nazaj ali jih brišejo da izpadeš kreten, predvsem boš v nemilosti tega tropa, če jim ne boš po godu.....Pa tega nisem verjel. Ampak žal, res žal je vse to prekleto res. In tega nimam pravice obsojat, res je,saj ni moj chet, ni moja spletna stran in ne postavljam jaz pravil.
Opozorili so te?
Slika

Najebu ga boš, big time! Shekal ti bomo domač PC, ne boš mogu več zadrževat vode in blata, vsacga 15-ga ti bomo prenakazal colngo na TRR SDMja, gnojne kraste boš fasal na diku....pa še mnogo podobnega. Ej - itak se nas vsaj polovica pozna, ker nas niti ni tako veliko = tistih 10 - 15 bolj ali manj rednih udeležencev bazarjev in piknika, ki še pišemo kaj na ta forum. Da branimo drug drugega? Mogoče tudi, ampak da bi se plaz usul nate, ker si falil za cel kontinent pri Tilitili/Macon, to pa nisem opazil. Pa daj bot faca pa prlimi tlele gor VSA privat sporočila (ne samo nesramna, ki ti jih je kdorkoli poslal. Evo, da se ne matraš preveč, bom svojega kar sam prilimal:
tilitili napisal/-a:
melona napisal/-a:Tilitili. Moram se ti opravičit, ker sem res zajebal in zameštral tvoje ime. :oops: SOOOORRRRIII. :oops: Kako se ti bom pa kdaj sploh opral, pa ne vem. Vse besede, o desničarski pičkici itd so bile namreč namenjene imbecilu, ki se bere na ime "macon".
Upam da bova kdaj uspela spit kakšno pivo, jaz častim definitivno in kakšno striparsko debato tudi rekla.
Aloha.
se mi je zdel, da si ornk zajebu. bo že. pir može zmeraj :mrgreen:
Glede spreminjanja komentarjev, brisanja - to bojo lahko moderatorji in Le chef pregledal, komentiral, ukrepal ustrezno.

To da izpadeš kreten - tle si sam najboljši, tle ti vsi mi kaj bolj ne moremo pomagat.

To da nimaš pravice obsojat - to enostavno ni res. Razfuqi sceno, če se to dogaja, objavi, odjebi cel forum, steraj nas u tripičkematerina - ampak na podlagi argumentov in dokazov. Samo natolcevanje in razdrkavanje je praksa tistih, ki ti grejo na jetra (in meni tudi).
melona napisal/-a: Če mi kaj ni všeč, lahko spizdim. Ni problema. Verjamem pa, da večina prijavljenih tu gor, ne paše na ta kup. Upam pa, da mi boste še naprej dovolili dostop do te strani, že zaradi vseh stripovskih informacij. Hvala vam za to.
Forum je javni, piše lahko vsakdo gor, le če se mu da. Komu ne paše "svaštara", tja pač ne zahaja. Komur se ne da pisat, ta pač ne piše. Sve kar je treba storit sta dva klika. Al pa še to ne.
melona napisal/-a: Upam pa, da mi boste še naprej dovolili dostop do te strani, že zaradi vseh stripovskih informacij. Hvala vam za to.
Tudi če se ne prijaviš, lahko še vedno gledaš vsebino. Prijavljen ali ne, možnost pregleda imaš. Sam ne bot Kalimero.
melona napisal/-a: Še vedno mislim drugače kot očitno večina tu gor. Naivno sem mislil, da imam lahko svoj pogled in kritiko na, vedno nedotakljivega spoštovanega g. Mustra, na večno hvalo Strip Bumerangu, ali na belogradistične parole, ki se na takih ali drugačnih chetih sploh ne bi smeli pojavljati ali pa na karkoli, okrog česa je debata.
Svaka čast. :baw:
melona napisal/-a: No, zdaj se grem pa ( na veselje večine ) zavit, v svoj naslednji osemletni molk. Zagotovo se bomo pa videli še kaj v živo, do takrat pa lep večer in lep pozdrav, vsaj vsem dobro mislečim .Nekaj vas pa zagotovo je. Aloha.
Škoda. Upam. Hvala, tebi tudi. Aloha Po.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Hehe, par dni me ni bilo na forumu pa taka rabuka :twisted:
Ampak namesto, da bi slišali kaj novega, smo slišali že stokrat prežvečene domobrance, belogardiste, naciste, JJ... :roll:
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a horex2 »

:king:
na, jst sem pa že nabavu policijsko zaščitno opremo, ta nartabulšo,za na bazar.... :censored_red:
A KDO KUP?
pocen...
sam šalco pa cuker pa obdržim... :duno: :psst:
horex je zakon, pa reno tud...
Odgovori