WANTED-- nerealizirane licitacije

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

WANTED-- nerealizirane licitacije

Odgovor Napisal/-a jang »

Iščem naslednje člane s katerimi bi rad do konca speljal licitacije katere so osvojili pri meni.


K. MARK- prav tako kupil 1 strip za 2,5€ pred 3 meseci. Ker se nekaj časa ni javljal sem mu strip kar poslal na dom. Od tega je že vsaj mesec in pol, ni ne maila ne denarja.

ZOZORACING- ta je najnovejši in ni tako kritičen (še). Pred slabim mesecem kupil 7 stripov. Takoj poslal tudi mail na katerega sem mu odgovoril pred tremi tedni in v katerem sem mu poslal vse podatke za vplačilo stripov. Ni ne odgovora na mail, ne denarja.

tole za začetek
Zadnjič spremenil jang, dne 18.08.2010 19:24:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

ma mislim da ne boš ne stripov ne denarja videl. glede zozoracinga sva se menila že lansko leto decembra da vzame nekaj stripov, pa nič od njega samo parkrat je obljubil da pride sigurno po stripe.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

še vedno WANTED :!:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

kaj storit s temi prijatelji?
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

hm,poslat u 3pm ,pa pozabit na njih... :oops:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

nevem zakaj si sploh šel pošiljat nekomu strip če se ti ne javlja na maile. Kot je že horex2 rekel, najboljše pozabiti na vse, drugič pa ne pošiljaj v naprej stripe, boš vsaj njih obdržal, če že ne bo kupčije.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

jaz vedno vnaprej pošljem

razen pri Zozoracinh nisem, ker je imel neke negativne komentarje z večih strani.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Brez zamere jang, ampak poslati vnaprej stripe ljudem, ki so povsem novi na forumu, ter jih nihče ne pozna je precej naivno, da ne rečem kar malo neumno.
Ok, razumem da je takšen tvoj način poslovanja, ter da dosedaj nisi imel problemov, ampak... jaz bi recimo brez problemov poslal strip ali denar ljudem-forumašom, ki jih poznam(in mi, ki smo bolj aktivni na forumu se tako bolj kot ne vsi osebno poznamo), ampak poslati strip(e) kar tako enemu johanu, ki se je včeraj prijavil na forum, pa se mi zdi malo smešno.
Mislim, saj verjetno bi moralo biti povsem logično in samoumevno, da bo nekdo, ki je novinec na forumu najprej prvi poslal denar, ne pa da mu moraš ti kot stari stripovski maček pošiljati strip(e) preden sploh dobiš denar.
Glede teh 2 "prijateljev" pa ne morem verjeti, da se nista v 4 mesecih zmožna javiti(razen v kakem izjemnem oz tragičnem primeru) :roll:
Pa tudi, če jima je crkno PC je v današnji dobi tehnologije in računalnikov na vsakem koraku praktično nemogoče, da nebi mogla priti v stik s tabo.
Tako, da jaz mislim da sta tadva primerka navadna prevaranta, ki sta te lepo okoli prenesla.
Kolikor vidim ni šlo za velik denar(dobrih 10 evrov), ampak gre se za način in upam, da se bo zadeva srečno uredila, čeprav...
No, saj drugače pa imaš njuna naslova, pa se vsedi v avto, v prtljažnik vrži bejzbol palico, pa ju malo obišči :twisted:
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

evo danes sem jim poslal maile....zadnjič.
potem bodo sledile konsekvence. jebi ga, malo nas je, ampak bolje da nas je še manj, pa ti resni.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a tilitili »

jang napisal/-a: potem bodo sledile konsekvence = pa se vsedi v avto, v prtljažnik vrži bejzbol palico, pa ju malo obišči
a take???
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

:lol: :lol:

za takšne zneske kot jih meni dolgujejo to še ne pride v poštev
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Mislim da je odveč izgubljati besede. Ne vem čemu prej, preden dobiš denar, sploh pošiljaš stripe?

Pač si podaril stripe in boš denar pozabil ...
Verjamem da ti je to prvič in da si doživel šok, vendar s časoma se boš navadil na barabe z neta .....
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

šok :lol:

gre se mi predvsem za to da je bilanca clean 8)
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Saj razumem.

Tudi sam sem že najeb... in pozabil ene 40€ (za ene mogoče sitniš),
vendar po ene 10 poslanih mailih sem obupal.
Ob prvi priložnosti, seveda če ga prepoznam ali srečam, ga povprašam če je sedaj srečen ....
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

evo da javno objavim da sva z Kozmopolitom rešila zadevo. Tako da ga umikam s svojega seznama 8)
Odgovori