A še koga moti....

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

ZagorExtra napisal/-a: Slovenski avtor,v slovenščini,zanimiv strip,....tega pogrešam najbolj.
Zakaj ni nič od Disneya za otroke,recimo Mikijev zabavnik?
Ej, saj to je, očitno nisi pozoren, Imaš Miki miška, Medvedek Pu, Tom in jerry (vse to v slovenščini) potem so še ninja želve bile, pa še par zadev, Tako da za najmlajše je dokaj poskrbljeno, ni pa to poceni, meni so ti izvodi definitivno predragi! (vtaknejo notri eno igračo brezveze, in jo prilimajo čez naslovnico, da ko jo odstraniš potrgaš celo naslovko!)
ZagorExtra napisal/-a: Stokrat rajši bi videl v kiosku MEKSIKAJNERJE kot strip Bumerang,ali strip burger( a to še obstaja)?
Tukaj se pa ne strinjam s teboj, in se mi zdi otročje to kar praviš! Očitno te osebno vleče, ker bi rad prebral Meksikanarje in bi jih rad videl v trafiki: Meksikanerji so album, ki se ne prodajajo v trafikah. Strip bumerang je pa edina slovenska strip revija (pa še mesečnik) in dodatno izdaja v albumskih izdajah v slovenščini za sprejemljiv denar! Če tega ne vidiš oz ti ni jasno, potem res ne vem. Ti bi torej rad, da Meksikanarji ki so od enega avtorja (ki ga spoštujem in je za moje pojme odličen tudi na ravni izven Slovenije) ki bo izdal 4 dele raje videl da je v trafiki, kot StripBumerang, ki je mesečno v trafikah s svetovnim izborom stripov. Meksikanerje dobiš v bolje založenih trgovinah, torej v čem je problem!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

strip Mali rendžer mi nabavlja Nobody, ne vem točno kje v trafiki. Mislim da Murska Sobota. Sem ga pa videl tudi v Ljubljani. Cena je pa 3€ kar je super ugodno. Brad Barron, Dampyr, Leo Pulp imajo tudi na Bledu. Prav tako stripoteko, za katero sem pa osebno prosil lastnico če jo lahko naroči. Za mnogo stripe se da tako zmenit da jih trafika naroči...Če se pa ne prodaja jih pa skenslajo.... treba je vedeti da je večina trafik premajhnih za vso robo in so zatrpani
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

ZagorExtra napisal/-a: Ker drugače bom mislil da se je Jang zlagal.
He he, to pa ne boš doživel!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Kot si sam napisal, da nisi dolgo kupil, mogoče bi bil čas. Zdaj imaš akcijo, ko stare cifre v paketu dobiš pol zastonj!

Ni važno koliko jih bo 4 ali 5 moja poanta je bila, da ti težkaš 4(5) albumov ki bi jih rad videl v trafiki proti 35 že izdanimi (in jih bo še, bog daj!). Moja poanta je, kupi si meksikanarje v albumski obliki v katero tudi pašejo in pusti da bo bumerang na trafikah, itak je zelo težko najdi trafiko kjer jih imajo, ti bi pa rad da jih sploh ni?!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

tako pač je. cena v slovenskih trafikah je 3€
pošteno ker gre za remitendo, pa da se rešijo navlake
juhica
Prispevkov: 77
Pridružen: 07.08.2008 15:33:30
Kraj: Senovo

Odgovor Napisal/-a juhica »

TomDar napisal/-a:Kot si sam napisal, da nisi dolgo kupil, mogoče bi bil čas. Zdaj imaš akcijo, ko stare cifre v paketu dobiš pol zastonj!
Kje se da nabavit ta paket? Pri Risarju?
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

juhica napisal/-a:
TomDar napisal/-a:Kot si sam napisal, da nisi dolgo kupil, mogoče bi bil čas. Zdaj imaš akcijo, ko stare cifre v paketu dobiš pol zastonj!
Kje se da nabavit ta paket? Pri Risarju?
Tako je, kontaktirajte studio risar, ima "paketke" remitende in starih številk po ugodni ceni!

Tudi na bazarju jih bo nekaj, če se prav spomnim, da bo prišel!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

ZagorExtra napisal/-a: Ker drugače bom mislil da se je Jang zlagal.
Ne, ni se zlagal!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Kolikor je meni znano, stripe, ki se v trafiki ne prodajo, gredo nazaj ....
(nekam gredo :duno: ),
tako, da bo težko, da bi v trafiki dobil stare številke.

Kolikor se mi zdi, je v naših trafikah bila nazadnje številka #34 (7.11.2009).

Torej v kratkem lahko pričakujemo št. 35.
Odgovori