POSEBEN PODFORUM ZA AMERIŠKE STRIPE

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

POSEBEN PODFORUM ZA AMERIŠKE STRIPE

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Glede na to, da ta tema zanima samo dva človeka, ki pa potem intenzivno smetita forum stripi bi bilo smiselno, da se jima nameni posbene forum, da ne bo forum stripi zasmeten s temami, ki ne zanimajo nobenega.
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

Lej, če tebi ameriški stripi niso všeč, ni lepo drugih žalit s tem, da praviš, da 'smetijo' forum, kadar se pogovarjajo o ameriških stripih. Mislim, koje li nadutosti, jao. Po eni strani praviš, da se o tem pogovarjata dva (oz. smetita), v istem stavku pa trdiš, da to nikogar ne zanima. WTF? Če gre tebi na živce, ni nujno, da gre ostalim tudi. Skuliraj se malo.
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a sloppy »

Xabaras napisal/-a:Lej, če tebi ameriški stripi niso všeč, ni lepo drugih žalit s tem, da praviš, da 'smetijo' forum, kadar se pogovarjajo o ameriških stripih. Mislim, koje li nadutosti, jao. Po eni strani praviš, da se o tem pogovarjata dva (oz. smetita), v istem stavku pa trdiš, da to nikogar ne zanima. WTF? Če gre tebi na živce, ni nujno, da gre ostalim tudi. Skuliraj se malo.
podpišem. če ni pod foruma se še vedno lahko lepo obnašamo. nobenega ne vidim da posta kritike na alan forda ali zagorja, mogoče se kdo kaj pošali. ampak da je pa to smetenje pa res ni noben omenil. mene te posti pač ne zanimajo in jih samo preletim in ji ne bom komentiral. tukaj je res stvar okusa ne pa kvalitete stripa. sem sicer precej nov ampak sem vseeno zasledil več kot dva ki nista osko usmerjena v evropski strip
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

Bob vas samo malo rajca, tale z Watchmeni je pač ena od njegovih legendarnih in jo je (bo) že (še) večkrat povedal... tako kot tisti legendarni Zagorjev stavek :twisted:

osebno dvomim da je potreben poseben podforum za ameriški strip, saj kakega posebnega navala na forum strip ne vidim in s tem možnosti da bi kdo kaj zgrešil
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

Aja, Bob Rock je samo troll.

Eh, jaz se pa že veselil iskrive debate ... :D :D
Odgovori