Odpiranje novih tem

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odpiranje novih tem

Odgovor Napisal/-a Corto »

Zadnje čase opažam, da se na veliko odpirajo nove teme, ki že obstajajo na forumu. Prosim uporabljajte funkcijo IŠČI in ne odpirajte novih tem, če to ni potrebno.

Druga stvar, naslov teme naj ponazarja o čem se v temi debatira.
Naslovi kot naprimer Kaj bo... ali Rabim pomoč ne povejo veliko.

Tretje: naslovi se v slovenskem jeziku pišejo z veliko začetnico.

Ne vem ali te stvari samo mene motijo ali še koga?
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Sva že 2.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Se pridružujem dobronamerni "kritiki" kajti res mam občutek,da se je v zadnem času odprlo nekaj nepotrebnih tem oz prihaja do podvajanja določnih tem :o
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Gusar napisal/-a:Se pridružujem dobronamerni "kritiki" kajti res mam občutek,da se je v zadnem času odprlo nekaj nepotrebnih tem oz prihaja do podvajanja določnih tem :o
nekaj? :shock:

velikooooooo :arrow:
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a sloppy »

Temu bi se do neke mere lahko ognili s tem da se odpre par novih podvej
kot imajo na hrvaški strani www.stripovi.com.
Folder za več tem v folderju za strip, npr. domači, tuji, manga, ...
S tem bi se tudi ognili prepirom ljubiteljev enega žanra in drugega.
Stran mi je drugače zelo všeč, a ker sem nov član upam da mi boste oprostili če sem odprl kak post ki je podobno tematiko že vseboval.
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

sloppy napisal/-a:S tem bi se tudi ognili prepirom ljubiteljev enega žanra in drugega.
Tovrstni prepiri se dogajajo tu? Kje? Kje? ;D

Sicer pa, zdi se mi, da potrebe po žanrski delitvi foruma ni. V primerjavi s .com se pri nas objavlja zelo malo in bi delitev le osiromašila forum.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Tudi jaz mislim, da ni potreben noben podforum oz razne veje kot imajo to na stripovi.com kajti njihovo število članov in naše je neprimerljivo(čeprav količina ni nujno enaka tudi kvaliteti :twisted: ).
Seveda je "big brother-stripovi.com" največji in najkvalitetnejši strip forum na naših prostorih a seveda tudi oni niso brez napak.
Naš forum je res manjši a mislim, da precej kvaliteten in sproščen 8)
Prepiri? Jaz nisem dozdaj opazil v času odkar sem tu gor nobenih resnih prepirov razen par nedolžnih prask :)
Dosti tudi pove podatek, da v 3 letih obstoja foruma še noben član ni bil sankcioniran oz izključen s foruma ipd...kar kaže na to, da je debata v 99% strpna in kulturna kar za stripovi.com nebi mogli vselej trditi :o
Na njihovi strani je "malo morje" ljudi,ki so bili vrženi s foruma(o upravičenosti oz neupravičenosti nebi razglabljal).
Prav tako akcija 1001 strip,ki jo je sprožil Risar69 in jo praktično pripeljal do konca s pomočja Bokija, Sigija, Corta, Rukija in ostalih... jaz mislim da taka akcija nebi uspela na Stripovi.com kajti verjetno(špekuliram oz se mogoče motim) bi to akcijo dokaj hitro zminirali razni pametnjakoviči oz gobcači, ki jih na njihovem forumu ni malo :o
Nočem, da to zdaj zgleda kot neka kritika stripovi.com kajti hrvaški kolegi so največ pripomogli k popularizaciji stripa na naših prostorih(Ludens, Libellus, Fibra, CRŠ, Mafest, stripovi.com...) a pač mislim da ni potrebno v vsem slepo slediti našemu "big brotherju" 8)
GOTOF JE!
Odgovori