REZERVIRANO NA LICITACIJAH :(

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

REZERVIRANO NA LICITACIJAH :(

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Prosim, vse uporabnike licitacij, naj bodo toliko korektni, da če se dajo licitacije v sistem in s tem ima licitacija svoje trajanje, naj se držijo tega dogovora in ne umikajo oziroma ne odprodajajo stripov, ki so še na licitacijah.

Namreč, to da se da licitacija gori in nato nenormalna cena primer 1000 € za strip ZS! notri pa piše REZERVISANO !. Pa to je za mene očitno roganje sistemu in vsemu, saj si tako dela reklamo, pa še sistem se obremejuje !
Seveda, pa obstaja tudi drugi način, da se tako celo dogovorita kupec in prodajalec, kar je vidno, ko licitacije potečejo, se vidi, da so dane končne ponudbe nenormalno velike, da bi se strip slučajno ne proda, čeprav ima lahko licitacija čas trajanja še 5,6,7 ali celo več dni. In tako se sistem spet obremenjuje...

To me zopet daje misliti, da bom dal narediti možnost umika licitacij predčasno -seveda proti plačilu. Kot sem videl,da imajo tako možnost tudi na nekaterih sistemih. Pa če se res želi prekiniti licitacija, se za to plača, kot kompenzacija za resource in tudi stranka bo vesela, če že vstraja, da lahko dobi prej zadeve. Kršitelje pa kaznujemo in bo stvar rešena... Vendar je za to potrebna tehnična izvedba, ter moj čas za izvedbo, testiranje in morebitno odpravljanje napak,zato verjemite mi da bo to plačljivo!


In zato od danes 16.07.2007 od 18:00h, do nadaljnega se bo za vsako tako licitacijo zaračunalo 0,5€ stroškov (to je še poceni, ostali člani so predlagali dražje zadeve) to bo kasneje urejal sistem, ki bo to omogočal in bo tudi takrat znana tarifa. Pa tudi provizija se bo popravila, imam dovolj, vseh teh zezancij...
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
A.Hodzic
Prispevkov: 118
Pridružen: 01.07.2005 20:28:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a A.Hodzic »

Sto se mene tice necu vise pisati REZERVISANO i stavljati velike cijene dok ne istekne licitacija...LP... :wink:
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Zdravo!

Moram priznati, da sem pred dnevi naredil enako - dva dni pred koncem licitacije je prišel tip in me prosil, če mu "ga" prodam, interneta nima....
Seveda sem mu ga prodal, potem pa moraš nekako obvestiti kupce na licitacijah, da strip ni več na voljo.
Se popolnoma strinjam, skesnino je treba uvesti, mora pa to biti jasno razvidno v "splošnih pogojih" oz. nekje na takem mestu, da se bo vedelo, da se to ne sme.
Odgovori