EVO ZDAJ JE PA MENI DOJADILO

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

EVO ZDAJ JE PA MENI DOJADILO

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Ma jaz res ne vem kaj je s temi poštarji in pošto.. nič koliko paketov prejmem ali pošljem stripe po pošti.
Oni pa mi uničujejo pakete. Prvič sem jaz nastradal in dobil uničene AZ, ki mi jih je Gruliu pred časom poslal ....
Sedaj pa je to bil BOKI, kateremu sem poslal stripe. Lepo zapakiram paket, pošljem glanc stripe (lupinica, LMS MISTER NO in ostale) in dobim ocene 1,2 ali 3 na komentarjih kjer piše vse ok a ocena slaba, pišem mail in me pokliče boki in pravi, da se je zmotil in ocenjeval dejansko stripe in ne prodajalca ...
Ok ampak stripi so bili Ok, in sva prišla do tega, da je pač dobil čisto uničen paket, lupinica je zmečkana, lms strgan, in paket odprt, ležal na stopnicah pred vrati... Pa KAKO če sem lep zavil v folijo dobro zalepi s selotejpom, podložil s kartonom da ojačam konstrukcijo... in stripe uničijo ....

Mislim to je za znoret ...
Me že vse skupaj mineva, zaupaš v storitev za katero imajo cenik in se imenuje tiskovina, lepo plačaš potem pa ti to uničijo. Ok saj vem da z tiskovino "lahko" grdo delajo, ker ni ločenka in nima tiste nalepke (kozared) da je lomljivo in da je treba previdno ravnati s tem (seveda proti plačilu)... ampak odpirat je ni potrebno , ker kolikor sem jo zapakiral in obložil s kartonom je res bilo treba močno brcati in gnesti da se je to uničilo ...

Pa ne mi govorit da naj pošiljamo potem v paketu, ki je dražji! Zakaj?
Zakaj bi plačal več in pošiljal v paketu, če obstaja storitev tiskovina!!!!
Poglejte tipičen primer. Voziš se z vlakom. Imaš dva razred razred 1 in razred 2. Ok razred 1 je paketno pošiljanje in razred 2 je tiskovina.
Torje če se hočem pripeljati od točke A do točke B (isto kot paket od toček A do točke B mora biti dostavlje) mi je konec koncev vseeno (pač od globine denarnice) ali grem z razredom 1 ali 2. Na cilj bom isto prišel, le da nebom imel klime, čistega sedeža in lepe kondukterke a na cilj bom vseeno cel in živ prišel. To je kot da bi vse ki se v razredu 2 peljejo malo pretepali in mučili, v razredu 1 pa ne... In v mojem primeru je isto, važno da stripi celi pridejo do točke B, a ne da jih najdejo odprte, uničene in zmečkane

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Groza
tc3
Prispevkov: 42
Pridružen: 15.09.2005 12:51:56
Kraj: MARIBOR - SLOVENIJA

Odgovor Napisal/-a tc3 »

Jaz tudi redno pošiljam druge zadeve in sem se odločil, da ne pošljem več nikakor drugače kot priporočeno, saj se je zgodilo, da je poštar verjetno pogledal v paket, ker je bil navadno poslan in ker ni bilo noter kar je on želel, je vrgel paket vstran in se je izgubil. Bil sem na srečo oškodovan samo za 7.500 sit in za cca. 10 ur letanja po poštah in iskanje paketa kateri se seveda ni našel, našli so poštarja ki pa je rekel da ni videl takšnega paketa!

Tako sem tudi tebi poslal danes DD priporočeno in v obloženi kuverti!

Sem pa na licitaciji prodal 2 stripa za 700 sit in mi je kupec rekel da naj pošljem kot tiskovina in da to stane max 200 sit in sva se dogovorila za 900 sit! Jaz pa mu lepo pošljem včeraj priporočeno! :shock: 600sit :shock: kar pomeni da sem imel več dela s pošto in vse skupaj da sem na koncu za dva stripa dobil 300 sit!

Potem pa se vprašaj kaj je boljše! Pa pošlješ strip, ki ti ga zgubijo! Ali pa ga niti ne pošlješ, pa rečeš da si ga, .... fantje raje pošiljajte priporočeno! Jebi ga, tako vsaj poštar ne upa pisniti in nič odpirati! Pa še dokazilo imate! Pa vsaj iščejo paket in ti kupec ne more težiti, da paketa sploh nisi poslal!

Ne vem od koga sem prejel pakete takrat ko ste mi jih pošiljali DD, me je tudi paket čakal pred vrati .... potem pa sem poštarja zgrabil in mu jih napel p aje rekel, da je tiskovina enako kot navadno pismo in če ga ne more vreči v nabiralnik, ga on lahko vrže na tla če hoče, saj tudi njemu ni vlačiti pakete od stranke do stranke, pa potem še jutri, .....

Lep dan
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

mogoče pa je poštar dal tiskovino pred vrata bloka, nekdo drug jo je pa odprl ker je bil radoveden. meni tudi včasi pred vrati pusti pa potem ko grem gledat v nabiralnk opazim stripe. tak da če kdo drug pride mimo lahko pogleda kaj je.
tc3
Prispevkov: 42
Pridružen: 15.09.2005 12:51:56
Kraj: MARIBOR - SLOVENIJA

Odgovor Napisal/-a tc3 »

mister-no napisal/-a:mogoče pa je poštar dal tiskovino pred vrata bloka, nekdo drug jo je pa odprl ker je bil radoveden. meni tudi včasi pred vrati pusti pa potem ko grem gledat v nabiralnk opazim stripe. tak da če kdo drug pride mimo lahko pogleda kaj je.
Možno je vse, zato pa je bolje pošiljati priporočeno! Če te ni, ti mora pustiti listek! Ko pa dvigneš in je vse poškodovano, pa lahko zahtevaš povračilo stroškov!!!

Lep dan
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

tc3 napisal/-a: Možno je vse, zato pa je bolje pošiljati priporočeno! Če te ni, ti mora pustiti listek! Ko pa dvigneš in je vse poškodovano, pa lahko zahtevaš povračilo stroškov!!!

Lep dan
Ah tebi sem tudi poslal kot tiskovina. Tako kot 100 v zadnjih dveh-treh mesecih in ni bilo nič narobe ...
Ampak statistično te doleti, prej ali slej ... :?
Odstrani se pošast!
tc3
Prispevkov: 42
Pridružen: 15.09.2005 12:51:56
Kraj: MARIBOR - SLOVENIJA

Odgovor Napisal/-a tc3 »

TomDar napisal/-a:
tc3 napisal/-a: Možno je vse, zato pa je bolje pošiljati priporočeno! Če te ni, ti mora pustiti listek! Ko pa dvigneš in je vse poškodovano, pa lahko zahtevaš povračilo stroškov!!!

Lep dan
Ah tebi sem tudi poslal kot tiskovina. Tako kot 100 v zadnjih dveh-treh mesecih in ni bilo nič narobe ...
Ampak statistično te doleti, prej ali slej ... :?
Mene je statistično doletelo 7.500 sit (sem moral kupcu še enkrat isto poslati), sem pa pošiljal že vrednosti tudi do 30.000 sit kot navaden paket! Enkrat ko pa ti paket zgubijo, pa postaneš previden! Ali imaš vsaj dokazilo pa rečeš kupcu sorry! Najdi si na pošti!

Lep dan

Lep dan
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

mister-no napisal/-a:mogoče pa je poštar dal tiskovino pred vrata bloka, nekdo drug jo je pa odprl ker je bil radoveden. meni tudi včasi pred vrati pusti pa potem ko grem gledat v nabiralnk opazim stripe. tak da če kdo drug pride mimo lahko pogleda kaj je.
ko sem jaz nosil pošto sem isto nekajkrat pustil pred vrati stanovanja v bloku. Večinoma je blo v redu, samo enkrat je en butl težil, ker mu je nekdo odpru eno pošiljko z reklamnimi 100g makaroni al nekaj podobnega od kolinske. In je utrujal in utrujal, dokler mu ni hči rekla nej da mir.
V bloku je šit. 99 je poštenih, se pa najde en k bo spizdil, uničil, itd. al pa kak mulc, sej še iz nabiralnikov vlečejo vn.

Stvar je pa v bistvu taka. Mora ti napisat obvestilo da pridi iskat na pošto, če pošiljke ne more dat v nabiralnik. Tudi če gre za navadno pošilko ali tiskovino. Na obvestilu obstoja ta kategorija. Samo vam povem da vsak poštar sovraži pisat obvestila.
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

jaz ko pošiljam pismo vedno nesem na pošto in ne v nabiralnik.

lahko se zgodi kaj nepredvidljivega.

npr ko sem še hodil v srednjo in se je bližalo novo leto smo šli domov in en sošolec vzame petardo jo prižge da v nabiralnik, potem pa bum in kar je bilo noter(če je bilo) je odšlo v dim :P
Zagor-duh sa sekirom
Prispevkov: 69
Pridružen: 13.09.2005 14:07:54
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Zagor-duh sa sekirom »

Men se še nic takega ni zgodilo.Fotr pozna poštarja,ker znamke po celem svetu pošilja.Poštar je pa zmeraj isti.
Uporabniški avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 744
Pridružen: 07.03.2005 21:38:47
Kraj: Fara
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mioke »

En nasvet za tiste, ki jim ni težko skočit na pošto. Enostavno se zmeniš da ti paketke-tiskovino nekje spravljajo nekam in ti prideš ponje takrat ko pač veš da bo kaj prišlo! Vem da se da to lažje zmenit na kaki vaški pošti a probat ni greh!
Odgovori