Rudolf Maister

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Rudolf Maister

Odgovor Napisal/-a horex2 »

:cry_lol:
ja, risar, točno...
samo .... si pa pozabil omeniti še vsakodnevne RAZNORAZNE FEHTARJE NA TV IN PRED TRGOVINAMI, kajti, ko greš brezskrbno mimo njih, ne da bi jim DAL vsaj 5€ ali kakšno stvar iz trgovine , te grdo gledajo!! boh ne daj... :angel:

sem zadnjič enga u šparu napizdu :oops: :oops: ...

pravi...gospod, a bi prispeval za dobrodelnost za nekega x gospoda...
pa mu rečem,u redu, kam pa naj vam svojo plačo nakažem, ni problem....
pa me čudn gljeda....
pa mu rečem na glas da je FEHTARSKI TERORIST , so čakajoči ljudje pr blagajni kr čudno gledal...
on se je pa začel opravičevat, da ni tko mislu in blablabla.....

no, risar, pol so pa še na tv razni €1,€5.... kurbarija, letos bodo pa dal €10, dobra gospodarka rast, verjetno bodo več zbral po 10 ,kakor po 1e....sam še 1EUROta manjka, pa da mu nakazujemo dnar,al pa bo imel spet čudnoblodnjaške ideje kako in kaj :wallbash: :wallbash:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Rudolf Maister

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Se čisto strinjam. Pa ti vsi ki so na socialnih, bi lahko vsaj prostovoljno(kar bi želeli) kaj delali in pomagali tem, ki nimajo ali so bolj nemočni, pri kuhanju, šli do trgovine po fasngo. Ko sem bil 1 mesec doma, nisem mogel brez, da ne bi nekaj delal, že zaradi sebe, saj ne zdržiš, da bi cele dneve preležal. Imam tudi enega kolega, ki je na žalost zabluzil, dobi podporo in cele dneve visi po gostilnah(toliko da je za čike in pivo), to niso obupanci-nimajo pa volje, ampak se prepustijo toku in propadejo, žalostno, no o sistemu ne bom.Je tudi velik krivec, da se nekateri ljudje tako prepustiju toku in jih odnese.
Npr. dal sem klošarjem pred Mercatorjem v Šiški ta bolj butelko pred Novim letom, saj sem s tem osrečil dan tudi sebi, res pa je da sem podprl lenobo, pa gospodu-penzonierju(čakaj a nimajo po 1000eu penzije?) v Tušu pred mano kupil kekse, ki so bili v akciji in mu rekel, s tem ko vam je ostalo pa lepo pojdite na kavico(žalostno, a resnično). Bil je vesel, prodajalki pa je spodnja čeljust padla dol, kaj takega si je mislila. Tu sem sebi prav polepšal dan. Včasih pa pride dan, ko tudi sam nimam centa v žepu, pa vem kako je to. Preveč požrešna država smo-ker smo premajhni in nas udari po žepu-nekateri imajo preveč, drugi nič. Pa malo bi se moralo porazdeliti to bogastvo, vsaj toliko, da bi ljudje v Sloveniji (saj nas je le za eno večje mesto) normalno živeli ali preživeli. Jaz s tem kar imam-pririnem skozi mesec, zaradi draginje. Koliko pa nas je še 2 milj. ne. Slovenija bi lahko imela 10 milj. prebivalcev po prostornosti. Samo je bolje tako, imamo vsaj še ohranjeno naravo. no, pa sem spet šel iz teme v temo.blabla... :wink:
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Rudolf Maister

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Maister dobil Plečnikovo grobnico?
http://novice.svet24.si/clanek/novice/s ... v-mariboru
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: Rudolf Maister

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Ja, obudili so 80 let staro idejo, ki sta jo načela sinova Rudolfa Maistra že leta 1938 :o
GOTOF JE!
Odgovori