KOLO 2013/14/15/16/17/18/19

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a horex2 »

:yes: :mrgreen:
ti želim danes dobre kilometre :angel:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a Corto »

tilitili napisal/-a:
Corto napisal/-a: Letos ne grem, mogoče naslednje leto. Bom držal pesti, mogoče vas pridem pogledat, ko boste šli skozi Godešič.
Maši maši da te vidim. Glej starca na oranžnem tm ob cca pol enih. Mim Ninela pa prdirkam pol ure prej.
Kako je šlo? Bil sem ob cesti tam nekje med 12.30 in 12. 50 pa te nisem videl. So bile pa velike skupine kolesarjev in je težko opaziti posameznika.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Corto napisal/-a: Kako je šlo? Bil sem ob cesti tam nekje med 12.30 in 12. 50 pa te nisem videl. So bile pa velike skupine kolesarjev in je težko opaziti posameznika.
mah qrc :evil: . sm se mim godešiča pelu šele ob 13:13. Pa tko sm si želu fotra z erikom vidit ob cesti. rabu sm netto 3:16:29:5....
Sej ne - sm ful zadovoln - 90-i od 148-ih v svoji starostni skupini. Tiste želje o treh urah so ble mal pretirane. Za drugo leto, ko bo specijalka mal bolj sedla. Se je pa poznalo na zadnjih 18 km, ki sem jih prevozil v slabih 36 minutah - najhitreje do sedaj. Kako bi šele bilo, če bi mi kdo pomagal vlečt kolono zadnje km od šentvida do btc-ja. qrba so pstil starga jarca spredi gont. Je pa letos prvič, da nisem opazil niti enga padca, nobenga dehidriranega, polomljenega ali odrgnjenega na celotni poti. Pa ni blo vroče kot prejšnja leta. Sve u svemu - zadovoljen zlo :yes:
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8106
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Uspešna spraznitev! :mrgreen:

Čestitke metuzalem! :yes:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a TomDar »

To Tili sem navijal zate... :)
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a Corto »

tilitili napisal/-a:
Corto napisal/-a: Kako je šlo? Bil sem ob cesti tam nekje med 12.30 in 12. 50 pa te nisem videl. So bile pa velike skupine kolesarjev in je težko opaziti posameznika.
mah qrc :evil: . sm se mim godešiča pelu šele ob 13:13. Pa tko sm si želu fotra z erikom vidit ob cesti. rabu sm netto 3:16:29:5....
Sej ne - sm ful zadovoln - 90-i od 148-ih v svoji starostni skupini. Tiste želje o treh urah so ble mal pretirane. Za drugo leto, ko bo specijalka mal bolj sedla. Se je pa poznalo na zadnjih 18 km, ki sem jih prevozil v slabih 36 minutah - najhitreje do sedaj. Kako bi šele bilo, če bi mi kdo pomagal vlečt kolono zadnje km od šentvida do btc-ja. qrba so pstil starga jarca spredi gont. Je pa letos prvič, da nisem opazil niti enga padca, nobenga dehidriranega, polomljenega ali odrgnjenega na celotni poti. Pa ni blo vroče kot prejšnja leta. Sve u svemu - zadovoljen zlo :yes:
Erik ne sme biti predolgo na soncu, zato smo prej šli :)
Drugače pa čestitke, meni se je vseeno zdelo, da je bilo kar vroče, ko sem bil zunaj.
Moraš se drugič šlepat v kaki večji skupini, tam noben ne opazi, če si vedno na repu :P
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Corto napisal/-a: Erik ne sme biti predolgo na soncu, zato smo prej šli :)
Drugače pa čestitke, meni se je vseeno zdelo, da je bilo kar vroče, ko sem bil zunaj.
Moraš se drugič šlepat v kaki večji skupini, tam noben ne opazi, če si vedno na repu :P
Vreme je bilo super. Obačno po klancu gor, pihalo je po klancu dol, potem pa sonce. Celo veter smo mel v hrbet pred Škofjo Loko. Po klancu dol sm itak gnal ko kurba, me niso prehiteval. Potem so me pa nekje po Poljanah dohtel člani Kluba slovenskih biciklisotv Ljubljana (KSBL 1887). Oziroma 4 bb pa dva tipa cca moja letnka. Ej te 4 punce so žgale spredaj celo pot do Škofje Loke od 32 - 45/h. Sem se jih skoz držal. Po Škofji Loki smo se spet našli še pred podvozom za AC in žgali skupaj (seveda spet za temi puncami) do Šentvida. Z nami pa seveda še ene 20 komadov. V skupini še en fotr s sinom starim 9 let, pa en fotr s hčero na tandemu. matr so šli ko sneta skira. Povpreček nad 33 km/h. SUPER. Po Šentvidu je pa ta KSBL mal popustil in sem sam vodil skupino ene 10. So se šlepal do Žal, nihče ni skočil razen enega tam pri Bežigradu za 500m pa smo ga ujel. Od Žal do BTCja smo le še štirje lepo skupaj spelal do konca. V cilnji ravnini pa aufzic pa skakanje, ker je glih duvačka sekcija tegale komada žgala:



Mi je bilo pa čudno to, da od Škofje Loke dalje ni pridrvela mimo nobena skupina s dosti višjo hitrostjo, kot smo jo imeli sami. OK, na počivališčih, kjer sem se redno ustavljal za najmanj 5 minut (2 župe, 4 kumaranče, raztegnt noge pa shladil glavo), so mimo letele skupine ampak jih nisem šel lovit.

Kultura vožnje (razen par osamljenih primerov) se pa dviga definitivno. Organizacija za 5, rešilci patruljirali redno, še servisna kombija sta bila bolj redna kot prejšnja leta in so pridno zamenjeval plašče pa pumpal kolesa. Pa čedalje manj je turistov oz kolesa zgledajo bolj porihtana, dražja. Dost manj tačkarjev, pa košaric. Sicer še maš par odtrgancev, ki žgejo 45 na sitibajku s kramparcam pa velko torbo zadi. Taki bojo zmeraj na Franji.

Drugo leto bom probal tavelko.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a TomDar »

tilitili napisal/-a:Po Škofji Loki smo se spet našli še pred podvozom za AC in žgali skupaj
Sounds interesting :)

Svaka čast majstore, guzica kej boli.. zaradi zica, pa to?
Zgleda zanimvo vse tole, kar si pisal, mogoče bi se enkrat spravil, samo kot ti praviš bi bil en tistih s kramparcami (pa ne tko hiter, ampak tko bolj po domače pripravljen) :)

Svaka čast, če boš šel pa dolgo naslednjič greš pa mimo Logatca, a ne?
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8106
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Tam '95 sem bil na črnuškem maratonu (moj edini doslej, 75km - za ogrevanje :mrgreen: ) edini v kavbojkah. :oops: Na Rogovem seniorju, pet prestav.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a tilitili »

@ Tomdar

Presenetljivo me mudline pa rt nič ne bolijo danes. Včeraj sem se mal prestavljal zadnjih 10 km ampak ni blo sile. Bolj psiha kot pa resnična bolečina. Res pa da je blo zadnje km težje prenašat težave, ker tistih bb ni blo pred mano. :mrgreen:
Drugo leto pa po vsej verjetnosti mimo Logatca, ja. Se spomnem moje prve Franje 2005, ko sem naspidiran s starim Scottom vozil mimo Logatca. Skozi drevored, mimo ene trgovine pa čez križišče. Največ ljudi je navijalo prav v Logatcu, medtem, ko smo imeli pravo rajanje v Cerknem na postaji - tik pred vzponom na Kladje - plehbanda, migice...

@ Poli

Poli - frik. Flower power rulz.
Včeraj sem nabasal na enga tipa, ki je žgal na eni starini - zgledala je kot Rogova seniorka, z obojestranskim menjalnikom na spodnji štangi, tubularke, oprema na prvi pogled huda, ampak ko sem bolj pogledal je blo vse bolj cigumigu. Ampak šlo je pa krepk čez 40.

Aja, pa vmes sem srečal ene par tipov - dva v ležečem in en v sedečem položaju (pa ne lezikol), ki so gnali z rokami. Tipi so invalidi in prvi kolesari 5 let. Sva mal čvekala sprot. Pa en nas je nascal v hrib stoje - prirejeno kolo zgleda kot orbitrec, po klancu dol smo pa švigali mimo.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a Corto »

Tega z orbitrekom sem tudi jaz videl :D
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a jang »

jebote, jaz pa še 0 km...
sm nabavu polarjev CS600X pa se mi ne da lotit montirat...poj pa tud na bicikl ne grem da nav kak km nezabeležen :censored_red:
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a horex2 »

tilitili
SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
sem zelo vesel, da maš tako volo :baw: :baw: :baw: :baw: :baw: :baw:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a tilitili »

jang napisal/-a:sm nabavu polarjev CS600X...
tako mrcino pa hudga gorca pa še nč km....dej začni, ker bomo hmal pr teb, pa gremo en đir čez pukluko, buhin pa nazaj na bled zbirko lms&zs pugledat.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOLO 2013

Odgovor Napisal/-a jang »

wishful thinking
Odgovori