Gotovi so, nesimo jih vun!

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Gotovi so, nesimo jih vun!

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Hja, mislim da za tako stanje pri nas obstajata samo dve rešitvi:
1)množični protesti(to kar se trenutno dogaja v Mariboru, bi se moralo dogajati po celi Sloveniji), v kar pa osebno dvomim, ker to ni v naši mentaliteti.
2)ali pa res v Slovenijo spustiti iz Bruslja neko evropsko komisijo, kontrolo ali inšpekcijo in naj nam potem tujci naredijo red in nam državljanom vrnejo državo spet nazaj, kajti naše "elite" tega očitno ne znajo, ne smejo oz nočejo tega storiti.
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Gusar napisal/-a:Hja, mislim da za tako stanje pri nas obstajata samo dve rešitvi:
1)množični protesti(to kar se trenutno dogaja v Mariboru, bi se moralo dogajati po celi Sloveniji), v kar pa osebno dvomim, ker to ni v naši mentaliteti.
2)ali pa res v Slovenijo spustiti iz Bruslja neko evropsko komisijo, kontrolo ali inšpekcijo in naj nam potem tujci naredijo red in nam državljanom vrnejo državo spet nazaj, kajti naše "elite" tega očitno ne znajo, ne smejo oz nočejo tega storiti.
Gusar, podobnega mnjenja kot ti sem!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Ja, res mislim, da se pri nas določene zadeve ne morejo oz ne smejo speljati(predvsem v kaznovalni politiki) predvsem zaradi tega, kar smo taki majhni in se bolj ali manj vsi med seboj poznamo(posebaj še to velja za lumpe v kravatah, ki krojijo našo usodo; sorodstvene povezave, prijatelji, bivši sošolci itd itd) in naj potem pridejo tujci, ki niso obremenjeni z slovenskimi povezavami in razmerami in naj oni speljejo določene zadeve namesto nas.
Najbolj mi je pa smešno, ko poslušam strahove predvsem Janše in njegovih češ "da bi s sprejetjem mednarodne denarne pomoči izgubili del suverenosti" :lol:
s***** od sranja, edino obdobje ko smo bili (vsaj v večji meri) suvereni in neodvisni je bilo obdobje 1991-2004, od vstopa v EU pa je Dunaj in Beograd zamenjal Bruselj, samo to je razlika, tak da je blebetanje o nekakšni naši suverenosti in neodvisnosti sedaj leta 2012 en navaden drek :no:
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Predsednik vlade Janez Janša pojasnil, da je položaj v Sloveniji težak. "Težji, kot je bil pred enim letom, vendar pa lažji, kot bo čez eno leto, če v tem času Slovenija ne bo storila ničesar," je povedal.
Dragi Janez Janša začnite pri sebi in pri ljudeh, katerim ste na osnovi telefonskega klica ali dveh menici odobravali milijonske kredite, ki jih nikoli več banka ni in ne bo videla. Preprosto, kajne?
1. Odvzemite nezakonito pridobljeno premoženje Pavčku, Kordežu, Tovšakovi, Zidarju, Bavčarju,......in še mnogim drugim....
Ne razumem, ali so vsi ti veljaki upravičeni do lagodnega življenja, lepih vil, jaht, uživanja, med tem, ko so potopili več uspešnih in velikih podjetij v Sloveniji??? Prav vaša takratna vlada je intenzivno sodelovala pri neplodnih projektih.
...
2. Odpustite vse nesposobne zaposlene v JU in državnih službah, ki so bili zaposleni po sistemu VIP in so (ste) jim omogočili tudi enormno visoke plače

3. Ukinite za dobo 1 leta vse nagrade za kvazi povečan obseg dela v JU in v vseh državnih podjetij
4. Dajte v brezplačni najem kmetom ali gospodarstvenikom vso rodovitno zemljo s katero upravlja država ( a ni bolje, da jo kmet obdeluje), kot pa da na zemlji raste plevel? S tem se bo povečala samooskrba in ne bomo več tako zelo odvisno od uvoza
5. Povečajte DDV za 1% in znižajte davke za zaposlene (podjetnikom in obrtnikom)
6. Imejte odnos do tujih investitorjev, ne pa da še tiste razpise, ki jih objavlja JAPTI, tako zakomplicirate, da človeka vse mine.
7. Prenehajte z vladnimi lobiji, korupcijo (sistem dodelovanja posla VIP) in enako istem dodelovanja subvencij VIP
8. Ukinite vsaj 100 Občin, jih ne potrebujemo toliko
9. Ukinite visoke regresa v energetskih podjetjih, vseh podjetij, ki so v državni lasti. Naj bodo regresi za vse uslužbence ENAKI. Zakaj imajo zaposleni v HSE, NEK, GEN... enormno visoke plače, regrese, dodatke in še 13.plačo? Halo???
10. Razprodajte službena vozila, ki jih ne potrebujemo (le zakaj imamo pa potem najetega >vašega znanca slavnega Grosupeljčana), da vozi in opravlja protokolarne storitve za vlado?
11. Ukinite vsaj za eno leto enormne nagrade profesorjem, preko 31 milijon evrov je bilo danih v zadnjih 5 mesecih
12. Sanirajte banke - čimprej, naj vam pomagajo "tajkuni", le ti so banke in državo pripeljali do bankrota.....
Evo gospod Janša, rešitve na dlani - začnite pri sebi in pri ljudeh, katerim ste pomagali spraviti državo v bankrot.
       TOČNO TAKO!
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

--

Dobro si povedal. To jim je treba povedati. Pa ljudje moramo že enkrat skupaj stopiti, samo veš, najtežje je slovence skupaj spraviti-to je edini problem.

Toda dokler se ljudje ne zganejo, lahko gledamo samo v nebo, da bo posijalo sonce.
Citiram besedilo enega iz društva, ki je danes tole napisal. Debata je o revščini:
Vse je to res ,ampak dokler ne resimo problema v svoji obcini,mestu,drzavi smo lahko o globalnih problemih tiho.Zivmo v najverjetneje najbolj korumpirani drzavi v Evropi pa nic ne naredimo ,da bi to oblast zamenjali (se celo podpiramo njihove debilne sindikate),ki nas krade in jebe v glavo od 91 dalje.Osvescanje ocitno ne pomaga dosti ker je vecina ljudi kretenov in bodo zmeraj volili ali rdece ali crne ki nas in nas bodo vedno samo kradli.Tako da jaz vidim EDINO resitev da ustanovimo stranko in gremo v rusenje kriminalcev na oblasti.Dokler se to ne zgodi se mi zdi nesmiselno debatirat o globalnih problemih.


--

Poglejte še Hlapec Borut in njegova dežela. Se strinjam z njim. Hlapci bomo ostali še nadalje...

http://mikstone1.blogspot.com/



---
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a tilitili »

1-Hello.
2-Hello.

1-Where are you from?
2-I'm from Slovenia.
1-Aah, yes, Slovakia. From Bratislava?

2-Noo, I'm from Slovenia, you know, Ljubljana, Piran, Adriatic sea,
lipicanian horses, Postojna cave, Maribor ...

1-Aaa, yes, yes, Slovenia. Jansha, patria, Rode, Tovshak, Gorenak, Balkanski bojevnik, Slovenian courts and.. and.. Cangler?

1-NO, NO, I"M FROM SLOVAKIA!!!!
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

-

V Mariboru Anonimusi zablokirali Kanglerjevo stran.

V Ljubljani ponoči razstrelili parkomat.

--
Zadnjič spremenil risar_69, dne 26.11.2012 15:00:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Gusar napisal/-a:Hja, mislim da za tako stanje pri nas obstajata samo dve rešitvi:
1)množični protesti(to kar se trenutno dogaja v Mariboru, bi se moralo dogajati po celi Sloveniji), v kar pa osebno dvomim, ker to ni v naši mentaliteti.
2)ali pa res v Slovenijo spustiti iz Bruslja neko evropsko komisijo, kontrolo ali inšpekcijo in naj nam potem tujci naredijo red in nam državljanom vrnejo državo spet nazaj, kajti naše "elite" tega očitno ne znajo, ne smejo oz nočejo tega storiti.
Ja.


-

Poli dobra. :yes:
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Na FB je eden dobro pesmico postavil:

Nabrusimo kose, že klas dozoreva
in žetve bogate napočil je čas
Naj jeklo zapoje, naj pesem odmeva,
nabrusimo kose zrel je klas!V boj za svobodno življenje,
gre klic od vasi do vasi
Ker sicer nas čakata sužnost, trpljenje
Za nas več izbire druge ni!

Na gruntih že davno nam banke sedijo,
obresti in davki nam pijejo kri
Od žuljev se naših pijavke redijo
zaman kmet znoji se in trpi!

O čujte nas mi smo prodani,
oj kmet spametuj se spreglej
Zdaj grunt naj počiva,
le vkup vsi tlačani,
nabrusimo kose, hajd naprej!

Nekje je dežela kjer vlada svoboda,
kjer srečen je kmečki in delavski rod
Tam kmeta ne guli nobena gospoda,
kdor dela uživa truda plod

Mi bratje smo vaši po rodu,
Slovenci le urno na plan,
zdaj čas je napočil, dani se na vzhodu
in žetev je zrela, kose v dlan!

V boj za svobodno življenje,
gre klic od vasi do vasi.
Ker sicer nas čakata sužnost, trpljenje,
za nas več izbire druge ni,
druge ni!


---
in gremo naprej...

-
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Tudi na mirne protestnike metali solzivec.
Tale je pa prehuda:

Biribombiribom 27.11.2012 00:04:38
11
Repost - več nekorektnega policijskega dela:

redbull1977 26.11.2012 23:31:55 10
10
DA ŠE JAZ PRISTAVIM SVOJ LONEC.VSAK DAN OB ISTI URI IN PO ISTI POTI GREM S HČERKICO IZ ŠOLE DOMOV.PRED NAMA JE ŠLA SKUPINA 20 LJUDI BILI SO MIRNI IN SE LEPO KULTURNO VRAČALI DOMOV.NAKAR KAR NAENKRAT PRIDERVI KONJENICA HULIGANOV (POLICAJEV) IN NEUSMILJENO ODVRŽE SLOZIVEC MED TO SKUPINO.BREZ OPOZORILA BREZ VSEGA.SLOZILEC JE ZADEL TUDI MOJO 6 INPOL LET STARO HČERKO.HČERKA JE ASMATIČNI BOLNIK.NAENKRAT MI REČE ATI NIČ NE VIDIM OČI ME PEČEJO.KOMAJ JE DIHALA POKLIČIM REŠEVALCE IN SO JO TAKOJ ODPELAJLI VBOLNICO.KONJENICA HULIGANOV PA VESELO NAPREJ.
SEDAJ ZAHTEVAM TU ODGOVOR POLICIJE,ČE JE TO DOVOLJENO METATI TAKŠNE STVARI V MIRNO SKUPINO LJUDI.SPARŠUJEM VAS HULIGANI (POLICAJI) KAKŠEN IZGOVOR BI IMELI,ČE SE HČERKICA NEBI MOGLA REŠIT.HVALA BOGU JE SEDAJ DOBRO.TU V TEM PRIMERU TOŽABA PROTI SLOVENSKI POLICIJE NE UIDE.KER JE BILO TU OGROŽEN OTROK.



http://www.24ur.com/novice/slovenija/z- ... lerju.html


Poslušal sem komentar Toneta Partljiča, lepo je povedal.


tudi tole je šok(komentarji od zgoraj):


Dragi someščani, sodržavljani!

Pravkar sem prišel domov, bil sem od 21 ure priprt na policijski postaji v Vošnjakovi. Ob 20.30 sem se vračal iz službe domov, ker stanujem v centru mesta. Srečam brata in prijatelja, kramljamo debatiramo o dogodkih. Nenadoma začne teči množica pred policisti, začnemo teči tudi mi. Policisti začnejo spuščati solzilec., del nas stisnejo v podhod. S ščitom policist udari dekle poleg mene in rečem policistu, če se mu to zdi normalno, da pretepajo ženske. Naenkrat me za ovratnik potegne en policist, dvignem roke, mu rečem "Ne upiram se". V zahvalo dobim s pendrekom po hrbtu in nogi, nato me vržejo na tla in vklenejo roke na hrbtu. Peljejo me do policijskih vozil v bližini, zapišejo moje podatke. Česa sem obtožen? En policist vpraša drugega: "Čuj, kaj naj totemu napišem?". Drugi reče: "Pa piši mu 22" (ne vem kaj to pomeni). Nato mene in še tri fante odpeljejo na policijsko postajo v Vošnjakovi.

Na policijski postaji živi kaos. En policist pravi "odpeljite tote štiri dol", pride drugi reče "Doli je vse zasedeno", pride tretji, reče "Kaj delajo toti tu?". Skratka, nihče sploh ni vedel kaj naj z nami. Potem so nas pustili vklenjene (čeprav nihče se ni upiral ali bil karkoli nasilen, pobegniti pa tako nimaš kam, če bi že kdo hotel) približno 1 uro, na kar sem prosil naj nam snamejo lisice. Po kaki uri prošenj se nas en policist usmili in nam snamejo lisice. Potem čakamo še kako uro, da sploh pridemo na vrsto za zaslišanje.

Na zaslišanju izvem, da sem obtožen prekrška zoper javni red in mir, ker sem policiste udarjal v ščit (!). S hrbtom obrnjen proti njim?

Spomnite se zadnjih protestov, ko je skupina možakarjev na čelu z mestnim svetnikom Tomažem Barado prišla na Rotovški trg. Eden od njih je brcnil v policijski ščit (poglejte video posnetke). In kaj se je zgodilo? Nič. Odkorakali so domov. Zakaj njih niso vklenili in odpeljali, kot so mene? Pred zakonom vsi enaki?

Še nekaj dogodkov na policijski postaji:
18 letni fant pravi, da je alergik in da komaj diha zaradi solzilca. Niti robčka mu niso dali, jaz sem mu dal svoje robčke. Mimo pride policaj (o njem še kasneje) in se zadere nanj "Vtihni, pa bodi tu pri miru!"
Pripeljejo 16 letnega.fanta, vklenjenega, z odrgninami na obrazu. Pa kaj je ta mulc res tak kriminalec, da mora vklenjen čakat na prihod staršev?
Policist, ki sem ga prej omenjal: ta mentalni pohabljenec se je svojim kolegom tam hvalil, kako je s pendrekom pretepal ljudi, in to razlagal tako vehementno in nasmejano... Seveda on je car, saj ima pendrek v roki. Njemu nihče nič ne more.

Na koncu so nas zaprli v garažno hišo policije, ker očitno niso imeli dovolj prostora. Sprašujem se, ali sem del naslova tega članka "V Mariboru prijetih najmanj 25 nasilnežev, poškodovanih pa 15 ljudi". Sem jaz med tistimi nasilneži? Kako 25? Na postaji nas je bilo vsaj 50. Vozili pa so ljudi tudi na druge postaje (Tabor).

V kakšni državi mi živimo? Kaj se je zgodilo z našo Slovenijo? Zaradi skorumpiranega župana protestiramo na ulicah! Pa kam smo prišli? Policija izvaja nasilje nad državljani! Kam smo prišli? Policiji so stvari ušle popolnoma izpod nadzora. Slišal sem možakarja, ki je razlagal kako je 10 policistov pretepalo enega protestnika. Celo njihov "šef" je vpil "Stoj" in jih komaj pomiril. Pa kaj je s temi policaji? Niso pred kratkim jokali kako hudo jim gre? Takrat smo jim državljani stali ob strani, zdaj pa nam vračajo na ta način?

Sem zaposlen, oče dveh otrok. Od danes naprej kriminalec.

Verjemite mi, to kar se dogaja v Mariboru je začetek. Je začetek osvoboditve naše države, ki so nam jo ugrabili. Ugrabili tisti, ki danes z milijoni evrov na domačih in tujih računih govorijo, kako je treba varčevati. Tisti, ki nad nas pošiljajo policijske horde zakompleksanih policistov. Ampak, naj bo vsem jasno, ne glede ali so levi ali desni, zeleni ali pisani: GOTOVI SO!


---

preden zbrišejo še en komentar:

Tralalala članek.... bil sem tam videl vse, pa nisem iz MB... vse je bilo povsem mirno, množica je samo vzklikala Gotof je, nekaj petard, kot za novo leto... staro, mlado, tudi nekaj starši z otroci je bilo... tako je bilo uro pa pol, potem pa kar naenkrat, policaji želve (z oklepi) nad množico brez razloga s solzilcem, začelo se je bežanje in logično neredi, ter obmetavanje... nekateri so mirno sedeli v lokalih na terasah v sosednjih ulicah, tudi njih je dosegel solzilec in logično so se umikali skupaj z množico in tudi na njih so se spravili policisti, nad glavo nam je pa skoz brenčal helikopter.... tako je to če mestu vlada policaj in državi vojak, katastrofa, vse bi potekalo mirno, če ne bi bilo solzilca. Hvala draga policija!

--

Kaj nas briga, če so protesti "nelegalni" !!! Večna sprenevedanja določenih oseb "pri koritu" so ljudi spravila do meje. Niso radarji sami po sebi povod za vse to. So pa kaplja čez rob in nam je dovolj. Nekdo si nakrade več sto tisoč evrov in nikomur nič, kvečjemu dobi javnost odgovor, da je travo kosil in prodal!!! Ko pa je malemu človeku dovolj vsega in zahteva pravičnost, pa se nek pomehkužen minister joče, da je protest brez dovoljenja. Menim, da smo tako daleč, da bo vlada spraševala nas za dovoljenje, ne mi njih. Štajerci smo sprožili val in na nas vseh, kar nas je slovencev, je, da se to sproži po Sloveniji. Čas je, da se upremo brez predstavnika sindikatov, nobenih posrednikov... samo surov glas ljudstva. Mi brez vas bomo, brez nas ste vi nič.


--

---
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Maribor bi moral postati glavno mesto Slovenije in ne Ljubljana. Maribor mesto heroj.
Tone Partljič pa predsednik Slovenije!

:yes:
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Risar
Dobro povedano :yes:
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Včeraj je bilo res pestro v Mariboru.
Zgoraj omenjena pričevanja o policijskem nasilju me ne presenečajo, saj so policaji bolj ali manj v vseh državah psi čuvaji in zvesti varuhi vsakega režima, ki pač neusmiljeno tolčejo po protestnikih in tudi v Sloveniji ni nič drugače.
Včerajšnji protesti so bili povsem upravičeni in legitimni, pa čeprav je nažalost prišlo do nasilja za katerega pa so krivi skrajneži tako z strani protestnikov(morebitni provokatorji iz vrst kanglerjevih privržencev?) kot z strani policije, kjer posamezniki izkoriščajo uniformo, da se izživljajo nad civili.
K eskalaciji sprva mirnih protestov pa so prispevali tako trmasti Kangler kot DS, ki je ta istega župana(upam, da ne več dolgo), ki ima na grbi 10 kazenskih ovadb prejšnji teden izvolil za državnega svetnika in mu s tem seveda zagotovil imuniteto!!! In kaj je to drugega kot čisto norčevanje iz ljudi v stilu češ "kaj nam pa morete, mi bomo delali, kar nam paše, zato ko vas jebe!"
In če si sedaj po tem dejanju DS dokončno ne zasluži ukinitve potem res ne vem...
Kangler je zdaj šel na dvotedenski dopust in, če ima vsaj kanček politične modrosti potem upam, da se v Maribor kot župan več ne bo vrnil, ampak se bojim, da se bo še naprej oklepal svoje funkcije, ker je to v naši banana-republiki nekaj povsem običajnega :evil:
Ne vem pa, kje so zdaj razni "modreci" in "ugledni veljaki", da bi tega Kanglerja pozvali k odstopu?
Ko je bilo treba lani podpreti Jankovića so družno kot skupina šolarčkov šli pred ljublanskega župana in mu izrekli zvestobo; pred dnevi je podobna skupina "modrecov" in "uglednih veljakov" v odprtem pismu izrekla svojo podporo zdajšnjemu predsedniku Tuerku, a zdaj pa so vsi ti "modreci" ki imajo drugače toliko za povedati tiho?
Kangler res ni njihov, ampak so tako levi kot desni ena enotna politična kasta, ki se medsebojno ščitijo in ga zato ne bodo pozvali k odstopu, ker se zavedajo, da se to kar se danes dogaja črnemu Kanglerju lahko jutri zgodi rdečemu Jankoviću, ki je njihov in tega jih je strah, da bi se ta "mariborska vstaja" začela širiti po celi Sloveniji in še bo kdo drug gotof!
Nekaj je gotovo, če Kangler ne odide, bodo še večji protesti in zanima me, kdo bo prevzel odgovornost, če se bo, Bog ne daj, zgodilo še kaj hujšega kot včeraj in bo kdo na ulici obležal mrtev.
Zato res upam, da ima Kangler še vsaj malo politične modrosti in realnosti in bo sam odšel, preden bo prepozno.
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

Zdaj imate Ljubljančani svojo priložnost:

http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/d ... 2705855580

:)
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: 21 stoletje

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Gusar napisal/-a:Risar
Dobro povedano :yes:
:yes:
Ljudje moramo držati skupaj, danes se bo videlo, kako bo v Lj.? jaz sem se prijavil na fb, da morda pridem, sam sem do 22:00 na šihtu, podpiram pa tako in tako, samo brez nasilja se ve. Potem pa padajo še druge lopovske glave, upam da se bo čimveč slovencev prebudilo. Za nadalje pa je rešitev ogromno. Za prihodnost se brez te mafije ni za bati.
V takem sistemu sem za Islandsko varianto. Razpisati volitve, kandidira lahko vsak ki je starejši od 18 let in do sedaj ni bil politično aktiven.
Veš tole Gusar:
Kaj je največja Mariborska laž? Franc priji vun, nič ti nemo naredli! :)

Aja na mirnih protestih je treba paziti na(pobrano z neta 24 ur):
Ljudje! Naj vas opozorim, da gnile vladajoče elite na proteste rade podtikajo plačane nasilneže. To delajo z namenom, da z nasilnim pristopom nekaj osebkov pod pretvezo protestnika očrnijo celotni shod. Nato sledi preko medijev reportaža z nasilno nastrojenostjo teh oseb, z namenom da bi se množice oddaljile od protesta, s čimer dosežejo nižjo prisotnost, kot bi bila sicer. Ne nasedajte! Pridite na proteste, VAŠA prisotnost šteje!

-
Zadnjič spremenil risar_69, dne 27.11.2012 18:52:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Odgovori