19.SP v nogometu, Južna Afrika 11.6.-11.7.2010

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

Blue Blues napisal/-a:
mister-no napisal/-a:roben pa kriči kot bi ga klali ko se ga kdo dotakne, v enem duelu se ga ni noben niti dotaknil pa je kričal kot da bi mu zlomil nogo.
Tole si pa dobro povedal... :lol: ... ravno zaradi takih stvari Nizozemcem ne privoščim.

Sicer pa toliko dramatičnih trenutkov kot sem jih videl v četrtfinalnih tekmah že dolgo ne pomnim. Ahh fuzbal kaj bi jaz brez tebe... :D
meni je pa žal ker ga je že skoraj konec. :cry:
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8095
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
patrik1a
Prispevkov: 72
Pridružen: 10.10.2005 13:29:58
Kraj: Jelšane

Odgovor Napisal/-a patrik1a »

Ja samo ta Paul ali kaj je že, je baje tudi na Euru 2008 vse točno napovedoval, zmotil se je samo v finalu, ko je napovedal zmago Nemcem namesto Špancem. Mogoče bo pa zdaj, ko je hobotnica stavila na Špance, uspelo Nemcem... :D

Nizozemska do naslova!!! :)
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

jaz tak govorim da bo španija premagala nemce, danes pa urugvaj nizozemce:)
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »


komentar nekoga ko je videl koga je hobotnica izbrala:

to napoved sem čakal! brb grem na pošto z 200 € v žepu.
sam upam da bo še mick jagger navijal za nemčijo. potem pa vržem še 1000€ na španijo:D
še bolj zihr kot prodana tekma!
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a tilitili »

pixna;

čeprav so mi pa uru čedalje bolj všeč....
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

spet je bil ofsajd pri drugem golu nizozemcev ko je streljal snajder, van persi pa jwe dvigmnil nogo in poskušal spremeniti smer ampak se je ni dotakni, vseeno pa je vplival na igro, podobno kot pri paragvaju ko je bilo še 0:0 pa je eden sočil na žogo ampak je ni dosegel, potem pa je dospela do drugega paragvajca ki ni bil v ofsajdu, ampak je sodnik že piskal zaradi prvega.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Supr,super za nizozemce!! Gledam še danes pomembno in zelo zanimivo tekmo, čeprav mislim, da se bodo nemci prebili naprej. Pustimo se presenetiti. Finale bo zanimiv. :P Pričakujem še Gusarjev komentar in zaključek.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8095
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Ker je že ravno SP in so stvari aktualne... :lol:


"Naj" izjave nogometašev…

Niso ravno jedrski fiziki. Daleč od tega, kljub temu pa so nekateri svetovno znani zvezdniki nogometnih zelenic s svojimi izjavami pojmu neumnost odprli popolnoma nove razsežnosti. Morda zinejo, preden premislijo. Kakor koli že, slavni nogometaši so mnoge nasmejali do solz. Poglejmo nekaj najbolj bistroumnih.
Oliver Kahn:“Ne igramo, da bi zabili gol, temveč, da bi zmagali!”
Mark Viduka: “Vseeno mi je, če izgubimo vse tekme, samo da osvojimo prvenstvo.”
David Beckham: “Definitivno sem se odločil, da bom krstil Brooklyna, samo ne vem še, v kateri ver.i”
Mark Draper: “Želel bi si igrati v italijanski ligi, na primer v Barceloni.”
Gary Lineker: “Vmes ni nič - ali si dober ali pa slab. Mi smo bili nekje vmes.”
Alan Shearer: “Nikoli nisem hotel oditi. Tu sem celo življenje, pa upam, da bom tudi po tem.”
Mehmet Scholl: “Na dopust bom najverjetneje odpotoval nekam v južne kraje- na primer v Kanado.”
Mario Basler: “To sem mu povedal tudi verbalno.”
Udo Lattek: “Igrali so taktično zelo dobro, čeprav brez taktike.”
Andreas Moeler: “Moj največji problem je, da sem zelo samokritičen. Včasih tudi do sebe.”
Juergen Wegmann: “Najprej nas je zapustila sreča, potem pa je prišla še smola.”
Franz Walter jr.: “Klinsmann in jaz sva dober trio. Mislim, kvartet.”
Kevin Keegan: “Nemci imajo le enega igralca, ki je mlajši od 22 let, pa še ta jih ima 23.”
Lawrie McMenemy: ” Kadar vodiš s 4:0, ne bi smel nikoli izgubiti z 1:7.”
Klaus Toppmoller: ”Zame je to prava sramota, da odhaja v Bayern, ampak če vprašate mene, je ravnal prav!”
Kevin Gallacher: ”Ne spomnim se več, kdaj smo nazadnje zabili tri gole. Verjetno proti Liverpoolu, ko smo zmagali z 2:0.”
Franz Beckenbauer: “Obstaja samo ena možnost: zmaga, remi ali poraz”
Berti Vogts: “Milsim, da lahko prvouvrščeno moštvo vedno premaga vodilni klub na lestvici.”
Čiro Miroslav Blaževič: “Veste kaj sem jaz za Otta Barića? Ne Einstein, ampak Zweistein!”
Ruud Gullit: “V 99 odstotkih tekme smo bili boljši nasprotnik, preostali trije procenti so nas stali zmage.”
Paul Merson: “Liverpool je bil kot “mishy-mashy”. Vem, da to ni nič ne pomeni, vendar bi moralo.”

Še nekaj naših:
Željko Vela: “Na začetku tekme je bila temperatura visokih 33 stopinj Celzija. V drugem polčasu je prišlo do hitre ohladitve. Zdaj je temperatura 32 stopinj.”
Nastja Čeh: “Norvežani imajo veliko sreče, ne vem od kje. Zanima me, kje kupujejo te stvari.”
Edin Osmanovič: “Bili smo absolutno boljši nasprotnik v polju, priigrali smo si kar nekaj priložnosti, Koper pa nam je dal tri gole brez ene prave priložnosti.”
Amir Karič: “Sodnik je očitno prebral premalo knjig.”
Brane Oblak: “Karič ima eno napako. Preveč igra športno napoved in nikoli ne vem, za koga igra, za nas ali za koga drugega.”
Za konec pa še kategorija Cimerotič:
“Tujih jezikov ne obvladajo. Komunikacija je bila neznosna. Kot da bi se pogovarjal s posterji.”
“Rad bi pozdravil starše, predvsem mamo in očeta.”
“Bolelo me je koleno na nogi!”
“Selektorju Branetu Oblaku bi za rojstni dan zaželel srečnega in zdravega.”
“Moja generacija je mladost preživela na igriščih, zdaj pa so okoli igrišč ograje in mladi so v parkih s cigareti.”
“Ne predstavljam si življenje brez Playstationa. Moram si kupiti trojko, ampak nimam časa. Ni šans, da bi na priprave odšel brez njega, ne morem si predstavljati. Če ga ni ob meni, takoj za 30 do 40 odstotkov slabše treniram.”
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

Čiro Miroslav Blaževič: “Veste kaj sem jaz za Otta Barića? Ne Einstein, ampak Zweistein!”

ta je dobra, mislim da izstopa iz onih drugih, kjer so se malo zarekli:)
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

POLFINALE:

6.7(22 igralni dan):

NIZOZEMSKA-URUGVAJ 3:2
Van Bronckhorst(18min), Sneijder(70min), Robben(73min); Forlan(41min), M.Pereira(92min).

Kar ni uspelo triu Van Basten-Gullit-Rijkard pred 20 leti in izjemni ekipi Van der Sar, Bergkamp, Kluivert, Davids, Seedorf, brata de Boer, Overmars... pred 10 leti je včeraj uspelo Holandiji pod poveljstvom A.Robbena in W.Sneijdera.Namreč Nizozemska je bila nazadnje igrala v finalu SP davnega leta 1978.Tekma se je sicer začela previdno z obeh strani, ampak glede na vložek to seveda ni presenetljivo.Prve pol ure tekme je boj potekal večinoma na sredini igrišča in je bila tekma dokaj izenačena, čeprav so morda bili Nizozemci za odtenek boljši.No in v 18 minuti je kapetan van Bronchkorst(ki bo po SP zaključil kariero poklicnega žogobrcarja) nenadoma udaril z leve strani in dosegel fantastičen zadetek(po mojem mnenju najlepši gol na SP).Nekje po pol ure pa so Urugvajci počasi prevzeli pobudo in v 41 minuti je Diego Forlan nanadoma močno udaril po žogi, premagal Stekelenburga in dosegel še en zelo lep zadetek na tem SP.Na odmor se je tako odšlo z izidom 1:1.Drugi polčas je bil dokaj izenačen z ne kaj preveč priložnosti, nato pa 70 minuta in Wesley Sneijder je udaril po golu, van Persie je malo zmedel vratarja Muslero in žoga je končala v mreži.Urugvajci si še niso prav opomogli, ko je padel še tretji zadetek.Izjemno koristni delavec Dirk Kuyt je podal do Robbna, ki je "šolsko" podstavil glavo in žogo lepo poslal v mrežo Urugvaja.Tekma je bila praktično odločena, pa čeprav je bilo do konca še 20 minut.Malo pred koncem je iz igre odšel še zdaleč najboljši urugvajski nogometaš Forlan in pričakovala se je mirna končnica.No, da pa temu ni bilo tako je poskrbel Pereira, ki je v 92 minuti znižal na 3:2, a časa je bilo le premalo in Holandci so vzdržali in slavili ogromno zmago(edini so na SP, ki imajo 100% izkupiček).Kljub temu pa Urugvaj ne sme biti razočaran, saj so dosegli fanstastičen uspeh te generacije, ki se bo v soboto borila za bron na SP.Mislim pa, da kljub temu zaslužena zmaga Nizozemske, saj so prikazali dobro in kombinatorno igro(še posebaj v 2.polčasu).Drugače pa na celotnem SP deluje Holandija zelo kompaktno in zanesljivo.Dober vratar Stekelenburg, dokaj trdna obramba ter odlična in kombinatorna sredina in napad, ki jo tvorita predvsem fantastičen dvojec Robben-Sneijder ter ob izdatni pomoči Kuyta, van der Varta in van Persieja.Urugvaj je na drugi strani zelo solidna in trdna ekipa, ampak praktično vse se začne in konča pri Forlanu in Suarezu in praktično odsotnost ali slabi dan katerega od njiju je za njihovo ekipo ponavadi že usodna.Včeraj pa se je z izpadom še zadnje južnoameriške ekipe končala še ena dolga tradicija, ki je trajala vse od leta 1962.Namreč od tega SP pa vse do leta 2006 so si naslov svetovnega prvaka izmenično delile južnoemeriške in evropske ekipe.Letos se bo tako torej že drugič zapored( in prvič po letu 1962) svetovnega naslova veselila ekipa iz Evrope 8)
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Mater, tista hobotnica pa ima občutek za tole!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Fishleg
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 255
Pridružen: 19.08.2005 14:45:45
Kraj: Maribor/Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Fishleg »

TomDar napisal/-a:Mater, tista hobotnica pa ima občutek za tole!
Upam, da ne bo iz maščevanja pristala na kakšnem žaru. :twisted:
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

ma so bili nemci žalostni že pred tekmo zaradi nje :wink:
Odgovori