Post of the Day

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

jang napisal/-a:ej, eden o teh dveh sem jaz :lol:
te bom baniral :twisted:
A ne me je..t, a res, ma upam da je zajebancija :twisted: :cry_lol:
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Post of the Day

Odgovor Napisal/-a tilitili »

:cry_lol:

1)
Originally posted by 1Euro
[br]
Originally posted by manhunter
[br]Čekaj Colte, da li mi se čini, ili ti stvarno diskutuješ sa 50Centom o izdavaštvu? Mislim, čovek šalje proizvoljno mejlove ljudima i ubeđuje ih da su oni crtali poslednju epizodu Kita Telera i da bi bilo fino da naprave još jednu za jubilej??? WTF???
I nije mu čak ni dovoljno kada mu ovaj odgovori da je on pogrešna osoba.[facepalm][facepalm][facepalm][facepalm]
polako ja imam tebe PUN k****!
Od prvog dana kada si se pojavio na ovom forumu, ja tebe MRZIM IZ DNA DUŠE i u životu nisam nikoga mrzio više, nego mrzim tebe, ali baš ono MRZIM TE ČOVJEČE, skoro da kupim "voodoo lutku" i počnem zabadati igle u nju.
Ja najprije nisam 50 centa nego sam 1Euro i pun mi je k**** ovakvog omalovažanja od pogotovo čovjeka koji je drugim ljudima "solio pamet" kad je bio moderator.

...ne da mi se više raspravljati sa tobom. Ne upuštaj se u moje poslove, vodi brigu za sebe.
Polako imam pun k**** ovakvih tipova koji mi sjebu svaki topik ama baš svaki topik.
Pa koji si k**** ti nešto napravio za "svijet stripova"? Kada si ti nešto napravio za nekoga OSIM ZA SEBE!???
ja se bar trudim, pokušam iznuditi još jedan strip od Kita Telera, ne samo za sebe nego za SVE FANOVE a ti se ponašaš ko da sada ti to trebaš platiti, ko da ja sada tebe teram u neke dugove itd,...Pa gledaj svoja posla.
Ako če slučajno netko kod Bonelija razmisliti o mojoj ideji i napraviti taj nekakav "jubilarac" ok, ako ne, barem sam pokušao, čak sam im ponudio moju pomoč, i sada ja trebam poslušati nekog Manhuntera "koji nije ni k*** mrdnuo".
Takvi su uvijek najpametniji a sami ne bi ništa napravili.

Isto važi i za ostale, ja sam NA OVOM FORUMU 1Euro, ne pola eura, ne "ojro", ne 50 centa itd,....ja svakog od vas zovem njegovim nadimkom pa tako tražim i za sebe!
Dosta je bilo zezancije i omalovažavanja na moj račun, pogotovo od primitivnih i nesposobnih ljudi, koji nisu u životu ništa uradili.

.....1Euro has left the building
2)
Originally posted by 1Euro
[br]
Originally posted by Tintilinic
[br]50centa[lol][lol][lol][lol]
[purple]CRKO DA BOG DA![/size=6][/purple]


3)
Originally posted by manhunter
[br]Nemoj da ga nerviraš, kupiće i tvoju vudu lutku, pa ćeš videti...



4)
Originally posted by 1Euro
[br]
Originally posted by Magico_Vento
[br]Zašto ovaj 1 Euro nije banovan do sada,jel moderatori čitaju ovu temu? Ljudima govori da crknu a to je uvreda koliko znam a ljudi mu ništa pogrdno nisu rekli?


samo opušteno, sad če to Mladjo sredit za čas posla + nečeš se više trebati zamarati čitanjem mojih postova, jer što se mene tiče, može mi se zaključati account.
Jedino, možda ču na aukcijama još sudjelovati, sa forumom se neču više zajebavati, pun k**** imam ljudi sličnih tebi...
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Odgovori